Підїзд з трамвайною колією

Автор Golem, 01.04.2009 10:54:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

В підїзді будинку на Гнатюка 15 від початку дверей і аж до внутрішнього дворика, десь метрів 12 вмурована в землю трамвайна колія. Підлога підїзду вкрита гарною дорогою плиткою, стіни з декором. Колись видно був багатий будинок. Але шо робить ця колія, шо по ній колись возили? Хтось про це шось знає? Трамвай ходити там не міг, пеервіряв по старих польських картах.



Дігери всіх країн єднайтеся!

Skip

То не трамвайна колія. Рейки замалі. Під трамвай вони вищі. То скорше для якоїсь вагонетки "місцевого значення". Можливо у дворі колись була котельня і то був шлях до неї. Схожа колія є в підвалі шостої школи. Веде від допоміжного входу до котельні. Чув байки шо там була вагонетка котрою возили вугілля в котельню... може й правда...

Golem

Ага. Я аналогічне чув. Знайомий питався в жителів підїзду - казали шо цією колією возили колись вугілля. Думаю досить практично австріяки придумали.
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Так як фотки в цій темі давним-давно пропали, то скину свої нові. Та й рано чи пізно в цьому підїзді будуть робити ремонт, то, напевно,  викорчують і плитку, і ті рельси. Це така моя думка. А може і не викорчують :)






Stinger

Цитата: STALKER від 04.04.2015 21:58:30
Так як фотки в цій темі давним-давно пропали, то скину свої нові. Та й рано чи пізно в цьому підїзді будуть робити ремонт, то, напевно,  викорчують і плитку, і ті рельси. Це така моя думка. А може і не викорчують :)


Там в темі про гнатюка писалось, а в тебе що за брама?

STALKER

Так це і є Гнатюка. Тільки то 13 номер а не 15 :)

Roy

Цитата: STALKER від 06.04.2015 08:18:36
Так це і є Гнатюка. Тільки то 13 номер а не 15 :)
Тобто, під 15 номером колії немає в під'їзді?
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Приблизно так було: прочитав я давно цю тему, вирішив поглянути, що це за таке чудо. Глянув у підїзд 15 номера- здається ніц не знайшов. Потім глянув в 13 номер і побачив. Хто має можливість то сходіть подивіться. Може і помилився.

Stinger

справа в тому, що там є брама з колією, але плитка жовта, така дрібненька, як в мене в брамі, а тут на фотках плитка в квіточку, тож я шось не вшарюю ???

275 Гості, 0 Користувачів