Бій за гору Маківку

Автор goom, 22.02.2011 20:06:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

goom

Фільм який висвітлює одну із сторінок українського народу. Тим хто цікавиться історією свого краю він повинен сподобатись. До створення причетний магазин Штурм, товариство Память і багато львівян, присутня відеохроніка Львова часів 1 СВ. Хтось скаже не професійно, недопрацювали, а особисто я рекомндую до перегляду. Фільм можна знайти на просторах інтернету. Приємного перегляду.

Tinian

Фільм дуже шикарний, тільки що подивився.

Якби хто мав бажання і час - зробіть прикріплену тему із назвами (і лінками на торенти для лінивих :) фільмів про національно-визвольні змагання 20 століття. Знаю, що за останні кілька років вийшли кілька хороших.

swordlord

Цитата: Tinian від 09.03.2011 20:31:08
Фільм дуже шикарний, тільки що подивився.


??? Мені нагадало банальну історично-пізнавальну передачу. Фільмом би це не охрестив.
Навіть "Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941р." більше на фільм схоже.
Чесно Вам скажу після 20 хв перегляду просто вимкнув. Я такого вже надивився багато.
З реконструкторів погані актори. Це просто самовираження і самозадоволення самих учасників "фільму".
Єдиний ПЛЮС , що патріотично.
В ЗМІ роздули фільм неймовірно, я особисто очікував чогось грандіозного з сюжетною лінією і боями.
А на виході маємо те що маємо.

Ну але це звичайно лише моя думка. Яка за Конституцією України має право на існування.
Si vis pacem, para bellum.

swordlord

Цитата: Tinian від 09.03.2011 20:49:03
реконструкторам видніше

Що видніше?   ;D   
Si vis pacem, para bellum.

goom

Я теж чекав від фільма більшого. У фільма мінімальний бюджет. Двигун - ентузіазмі реконструкторів.

swordlord

Цитата: goom від 09.03.2011 21:19:15
Я теж чекав від фільма більшого. У фільма мінімальний бюджет. Двигун - ентузіазмі реконструкторів.


Ну то не треба було так кричати на цілий Львів, що фільм вже вийшов. До такої річниці "такий" фільм  :(
Якщо бачили, що не тяне до відповідного рівня то треба було лише по ЛТБ чи ZiKу прокрутити суботнім вечором і все (хоча я думаю на це б погодився лише ЛТБ  ;D).

А гроші на фільм і відповідного режисера і тд. знайти можна було. Але хотіли своїми силами, але переоцінили себе.

Та в репортажах ТРКлюкс зйомки "фільму" показали куди яскравіше  :D
Si vis pacem, para bellum.

Roy

Шо за шум, а бійки нема?  :)

Для ясності, додаю посилання на фільм - http://www.hurtom.com/culture/films/8513-bjj-za-goru-makvka-2010-dvdrip-dvdremux.html
Meine Ehre heißt Treue

goom

Скільки людей стільки думок. Великий плюс в тому , що є люди які хочуть знімати такі фільми.

swordlord

Цитата: Tinian від 10.03.2011 21:24:52
swordlord я хотів тебе підєбати, але вже охолов

суть в тому що фільмів такого спрямування дуже не багато, а вони ой як потрібні
і не колише чи то реконструктори знімали, чи во свобода, чи ше хтось

суть в тому що інформація викладено ідеологічно вірно

за спецефектами і милою грою акторів марш в найближчий кінотеатр

Та можеш не стидатись, я не з лякливого десятка.
А на рашунок ідеологічного спрямування можу довго дискутувати, бо у медалі дві сторони.
Si vis pacem, para bellum.

goom

Може порекомендуєш щось до перегляду, щоб відкрило дві сторони медалі.

swordlord

Цитата: goom від 11.03.2011 20:14:53
Може порекомендуєш щось до перегляду, щоб відкрило дві сторони медалі.

Розкрити широко очі і дивитсь на світ  ;D 
Si vis pacem, para bellum.

347 Гості, 0 Користувачів