Чорнобиль та Прип'ять

Автор inkognito, 31.03.2009 22:57:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    Чи є бажаючі відвідати це місце? Поїздка 12 квітня, але до того часу ми
мабуть не встигнем якісно підготуватись, тому як варіянт пропоную орієнтовно
кінець квітня. Усі деталі тут. Десь на форумі читав, що організатори практично
завжди це діло організовують два рази у місяць - на початку місяця та в останню
суботу місяця. Рекомендую почитати сайт про Прип'ять та облазити там
увесь форум. Дуже пізнавально + купа гарних фото!

 Повертаючись до теми про Чорнобиль! Спробую завтра-позавтра довести Golem'у,
що дітей хоче (і правильно між іншим хоче [було б із його боку Державною Зрадою
такий генофонд не відтворити в нащадках]- я також і багацько дітей хочу, проте
поки ся так не стало нажаль) , що ніц із ним не може кепського статись під час
одноденного туру в зону.

    Насправді, мене мене на 4-му курсі у Політехніці БЖД так промучило, що я
принципово взявся за родіяцію, її вплив на організм ітд ітп (К-19 дивився, боян
реальний)...Результатом була праця під 130 сторінок (100 чисто списав у москалів
із referat.ru), 30 моїх розрахунків і висновків.Не буду брехати, я не впевнений,
що її знайду, але знову ж таки - спробую написати чесно і точно для всіх отих хто ся
лякає альфа, бета і особливо гамма-розпад. Nothing fu**en specail I say...

    Нарід  - більшості тут сподобалось би полазити по аналогічних об'єктах де був
Golem, але ніхто не задумався про наприклад наведену радіацію на конструкції...
(можливо ракетний полковник із подорожі Golema тільки тому не хтів так довго під
землею затримуватись, хоча мені спочатку здалось, що то могла бути ностальгія за
минулим)...Хоча і вона ніц кепського Вам не зробить [родіяція наведена себто].
     
     Ядрена фізика - наука не точна, скоріш навіть десь статистична, досить навтіть
згадати пана Шредінгера та його кота, рівняння квантової невизначеності... Та й фіг із
ними - нас цікавит result, а його нескладно передбачити на основі за півстоліття
надбаних знань про цю заразу.
Resistance is futile

zelja

Я також думаю ща за дводенну екскурсію в Чорнобиль радіації ти хапнеш не багато,і до того ж , на чорнобиль зараз райзують туристи з різних країн чуть не кожного дня.Пофоткати пофтикати з далека на славно звісний 4-тий зруйнований енерго блок,заглянути в історію Прип'яті і повтикати що є в реальному часі.А саме класне це дивитися на старі колишні фотки міста будинків та іншого і знаходити їф в високих деревах і посеред високої трави,а також полазити по закинутих будинках,послухати цікаві істрії екскурсовода :)

Golem

Ше кілька репортажів з зони:

Стаття
Гарні Фото

Аналогічна тема на Екстрімі Якшо обєднаєтеся - буде цікавіше і дешевше.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

Я б не проти поїхати... тільки я думаю самому цікавіше досліджувати, ніж ходити за екскурсоводом...
Коли я минулого літа був  в горах, один мешканець села (здається Зелене ::) ) розказував шо недалеко є "мертве село" (біля границі з Румунією), всі люди повиїжджали з нього, залишилося лише одна людина.
Може хтось щось чув-знає про "мертві" села... В неті читав що кожного року в Україні кількість покинутих сіл збільшується на 10 штук... Цікаво було б відвідати якесь з них...
Fruere vita, dum vivis

inkognito

  Без екскурсовода трудно, але шоб поїхати власним транспортом стільки мороки із паперами + дозиметричний контроль на виході із 30-км зони, недай Боже отримаєш незначно більшу дозу від дозволеної - тоді проблеми на виїзді на КПП
Resistance is futile

inkognito

 Завтра також річниця, себто вже сьогодні у ночі - якщо память не зраджує об 01-32 ночі. Згадаймо полеглих запаленими свічками на вікнах чи у церкві завтра зранку!
Resistance is futile

zelja

Цитата: RoMeL від 25.04.2009 14:28:00
самому цікавіше досліджувати,
щоб досліджувати самому тре знати про місто багато інформації,приблизно знати радіаційний фон,ну де можна йти де неможна і тре мати хоть якесь спорядження!

inkognito

 Полюбе треба мати із собою когось хто був на Зоні раніше - навіть коли всі будуть мати персональні вимірювачі поглинутої (еквівалентної) дози - ніц там робити без людини котра знає хоча б приблизне положення забруднених плямок(на розтавлені значки парканадцять років тому не варто орієнтуватись, деякі правдиві досі, деякі ні...), отримати лишню дозу можна без проблем (навіть для здоров'я), але перспектива потому мучитись на КПП, а ще не дай Боже і на КПП не порішають.пряма тоді дорога в Київ у заклади МНС...тобто всерйоз і надовго...
Resistance is futile

deadmeat

Ви щось у STALKER мабудь перебавилися.
Ніякого сейозного забруднення там вже давно немає (ну хіба в самому 4-му реакторі)
повітря і природа мабудь чистіша за львів, звісно їсти гриби і пити воду з джерел не рекомендується, але фон там не більший ніж на сихові в панельних будинках.

І ще одне збиралися-збиралися і що?? Невже ніхто не хоче туди поїхати??
Це найдивовижніше місце на Україні!!
ЦитуватиЯ б не проти поїхати... тільки я думаю самому цікавіше досліджувати, ніж ходити за екскурсоводом...
Я згоден і якщо хто надумає вирушити у зону я міг би показати дорогу не через КПП, а з західної сторони від Овруча, бо вже ходив декілька років тому.
Правда йти прийдеться з 7 ранку десь до 10 вечора (по крайній мірі ми так йшли) але зате дорога йде чересь усю зону (приблизно 50 км за 1 день) по стертій давно з карти залізничній колії і купу напівзруйнованих і давно покинутих сіл і аж до Прип'яті.
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

   1) я не проти піти, давно хочу - розраховуй на мене!

   2) повітря і природа явно НЕ чистіша за Львів, але терпима - боятись нічого при дотриманні ТБ. Не знаю відки ти судиш, що там усе безпечно - я так сказати не можу. Хіба ти маєш супер-тру-карту Зони де пилюка не осіла. Не хотілось би радіоактивної пилюки нанюхатись - наслідки мабуть знаєш;

   3) ставлю ящик пива, що у Зоні між 20 та 30 км знайти можна область, шо світити буде там як мінімум у 10 раз більше ніж у панельному будинку на Сихові (а до-речі, як там світить - ніколи не знав, просвіти мене будь-ласка), а то й ше більше. Проте навіть у цьому регіоні нема чого боятись такої дози, звісно якщо воду не пити та ніц місцевого не їсти;

   4) дійсно дивовижне місце України - ти 100% правий, якшо дивитись через призму індастріалу (Слава Богу, не тільки індастріалом живемо);

   5) із 07:00 до 22:00 - це себто 15 годин у дорозі із усіма обладунками. У школі вчили шо ненавантажена людина йде +- коло 4 км/год, себто 60 км за цей час по пласкій місцині. Враховуючи вантаж на хребті, запас харчів та води, невідому територію - ти дійсно пройшов 60 км.? Якшо так, то мої тобі вітання, респект та уважуха! (можеш які фото із того походу викласти?)
Resistance is futile

Roy

Повітря там таки чисте, що не скажеш про радіацію. Слід подумати про альфа випромінювання, що побутові дозиметри не ловлять. Місця з Овруча через Товстий ліс до станції Янів, що в Припяті не дуже чисті, є плями, можна "хапнути" забагато. А маршрут  там таки цікавий...
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

  згоден, жоден побутовий дозиметр альфи не зловить. Хіба у підозрілих місцях прикладати фольгу із Люменя, шоб альфа вибивали гамма частинки із алюмінію - по зміні їх кількості можна буде судити про альфа-зараженість конкретної точки. Про жоден поточний контроль навіть не йде мови...
Resistance is futile

deadmeat

ЦитуватиХіба ти маєш супер-тру-карту Зони де пилюка не осіла. Не хотілось би радіоактивної пилюки нанюхатись - наслідки мабуть знаєш;
Пилюка за всі ці роки впиталася глибоко у землю
Цитуватиставлю ящик пива, що у Зоні між 20 та 30 км знайти можна область, шо світити буде там як мінімум у 10 раз більше ніж у панельному будинку на Сихові
світить хіба на облучених об'єктах і техніці, а природа прийняла радаційний удар на себе і поглинула.
Дозиметра в нас не було, але численні передачі в яких журналісти їздили туди і виміряли фон не показували вищого за допустиму норму, а ще місцеві працівники самої ЧАЕС яких ми зустріли казали теж саме. не спорю що місця з високим фоном є але це хіба що могильники техніки, або щось подібне.
Цитуватити дійсно пройшов 60 км.?
Угу і це було зовсім не легко, по дорозі були думки що ми не зможем дійти в першу чергу бо ми не знали що та залізниця дійсно веде в Прип'ять - це було лише логічне припущення. а коли день доходив до кінця стало трохи страшно бо навкруги по лісах доносилося виття вовків, по дорозі траплялися змії, а що найбільше налякало так це то що коли ми вже практично безсилі йшли втупившись в землю я підняв на хвилинку погляд, а перед нами метрів за 20 стояв здоровенний дикий кабан. В цей момент я застив на місці подумав якщо він побіжить на на то це кінець, але все минулося він побіг у кущі. Такщо в першу чергу там не радіації а диких тварин боятися треба, яких там розвелося дуже багато.

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

   То якийсь курде ненауковий підхід у тебе, але фіг із ним - був би дуже радий десь за пивом здибатись із тобою (і не тільки я) та побалакати про це! Як ти на це дивишся? Пиши в приват!
Resistance is futile

Dexter

   Я приєднуюсь.але якщо ця подорож буде наступного року..це місце мене вже давно мучить.тай через саму дорогу яку ти описав в мене слюньки потекли..
   Хотілосяб поспілкуватися з місцевими і побачити місто привид..а і ще що цікаво.це правда що оглядове колесо яке стоїть в центрі міста мало запуститися в день аварії???

deadmeat

Ну на рахунок цього я не в курсі
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Dexter

    Якшо я не помиляюся то метал добряче втягує радіацію??????А ми будем йти по колії (вонаж не пласмасова????)це хіба не шкідливо?

deadmeat

От візьмемо дозимеетр і перевіримо. Під час аварії вітер дув на північ, тому та частина не найбільше постраждала
Там не вся дорога по колії (Хоча більшість), трохи треба і по лісі йти.
та і я чув що об'єкти які знаходилися на ліквідації в безпосередній близькості до 4-го набрали небезпечні дози радіації.
А на залізничній станції Янів живуть сторожа і працюють там вже років 10 , піднявшись на веранду до них видніється саркофаг(особливо гарно при він дивиться при заході сонця). Не знаю чи їм вірити але казали що небезпечно фонить лише біля реактора.
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

 не переживай, свинцеві трулі і Кшися не матиме за шо переживати! жартую, все ОК. Метал не втягуює радіацію, він може стати частково радіоактивним унаслідок наведеної радіації, читай опромінення нейтронами. У даному випадку нема чого боятись
Resistance is futile

Dexter

 deadmeat а ми не получемо за те що зайдем в зону просто так????

432 Гості, 0 Користувачів