Чорнобиль та Прип'ять

Автор inkognito, 31.03.2009 22:57:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Pasja

+1, унікальні фото...

Akella

тіко тре бути дуже обережним ,щоб не запалитись,за словами колєги який ходив в зону є і наземні,і повітряні патрулі,томуодяг максимально має зливатись з середовищем,колєга ходив в камуфляжі,за його порадою ліпше брати одяг з капюшоном-у випадку повітряного патруля кидається рюкзак в кущі,і сам туди ж,якщо фон дозволяє,якщо ні-то на землю пикою донизу,накрити маскодягом всі палевні чостини тіла(лице,долоні) і перечекати патруль-може пронесе
Akell me nice!

Pasja

Тоді чому ні в яких звітах не згадувалося про повітряні патрулі??? Я перечитав в неті безліч історій про похід в зону, але про повітряний патруль чую вперше...

Akella

може то "раз на раз не приходиться"?
за три дні поки вони були в Зоні то патруль пролітав два рази,перший раз-над командою колєги,а другий раз чули лиш сам звук вертольота вдалині
Akell me nice!

Pasja

Це звучить якось не правдоподібно,але всяке буває))) А можна детальніше: В який період року вони ходили, і приблизний маршрут по якому вони ходили.


Roy

В зоні є тільки один гвинтокрил для охорони. Колись репортаж дивився.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

...і припустити, що в наш скрутний час він активно використовується для патрулювання територої Зони просто якось звучить неправдоподібно.
Resistance is futile

Akella

ходили в середині весни 2008 року,маршрут уточню
Akell me nice!

yar-79

Я б теж весною приєднався, воно ж від Києва недалеко! ;)

zelja

Такие вот ше питання нарахунок рюкзаків !? Я вот думаю йти в такий похід з рюкзаком 75-100 л то не зручно  ІМХО Габарити завеликі і реакція повільніша :-\.Думаю собі хапнути десь до 50л з хорошої "жоскої" тканинини, (камуфляжний  бажано або темних кольорів)
Ваші пропозиції :)

zelja


inkognito

   Та хоть рожевий в emo-style! А на рахунок об'єму ти стопроцентно правий - у даному випадку такий об'єм надто великий, пересуватись незручно буде. ІМХО треба почати із приблизної дати подорожі, складу команди, запасу того самого броцика. Хтось може прораховував то? Fetole & Pasja в груди сі били при останній зустрічі, ще за два тижні конкретно свій план викладуть. Ще до наступної неділі час залишився, то будемо їх візію чекати
Resistance is futile

Roy

Так, тільки рюкзак до 60 літрів. Мобільність має бути в першу чергу. В такому екстрім поході тре тільки найнеобхідніше. Бо інакше з'їдять або зловлять  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Можна використовувати ось таку мяку флягу. Колись була така в мене, дуже зручна річ, закидаєш на себе і йдеш.
Meine Ehre heißt Treue

Fetole

2 Inkognito:
Було таке, пам*ятаю, але в зв*язку з приходом жопіщи зі сторони політеху і модулів не гарантую що вкладемся в цей срок...   >:(
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Fetole

Зробив більш-менш сносну карту чорнобильської зони з помітним радіаційним забрудненням. (сильно не бийте :P)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

2 Fetole:

  Молодець, що зробив, на тобі +. Але ніхолєри із тої карти не розумію. Дивлячись на карту складається враження же я наївся галюциногенних грибів, усе таке красиве, яскраве і неповторне. Як флюорисцентні фарби у 6-му клясі же під кінець совка з'явились. Не вижу границь зон забруднення, де яка із них є, де легенда? Як по такій карті взагалі можна йти кудись?
  Мої скромні поради на майбутнє = кілометровка на котрій зони забруднення виділені пунктирною лінією, причому для кожного ізотопу колір пунктиру різний (але такий, що читається на карті чітко).
  Чекаємо на конструктивні ідеї дописувачів. 
Resistance is futile

Roy

Тут ж є повно карт радіаційного забруднення.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

ходило за те, що б хтось зробив усереднену карту із усіх доступних. Же би знали як йти, оминаючи потенційно кепські місця.
Resistance is futile

Roy

Для спрощення: на кілометрівці можна показати місця з гамма фоном, без розділу на ізотопи, нанести кольором, з кольоровою шкалою гамма фону або  показати шляхом насичення кольору потужності випромінювання на територіях.
Колись таку детальну карту бачив, з поділом на ізотопи.
Meine Ehre heißt Treue

360 Гості, 0 Користувачів