Чорнобиль та Прип'ять

Автор inkognito, 31.03.2009 22:57:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

inkognito

Цитата: gor_qkop від 27.09.2009 00:53:52
І ти готовий покласти особисту трагедію на вівтар цивілізаційного розвитку?

Я готовий за відсутності будь-яких особистих трагедій. А у тому, що вони будуть
відсутні я певен на 99,9(9)% якщо берегтись та контролювати ситуацію.

  DeadMeat ти властиво забув дописати про свої фото те, що вони були зроблені
у Зоні 2003 року. До якої ти із колєгами потрапив не матрацним шляхом на автобусі,
а на рідних ногах пройшовши зону повз можливі перепони. Респект & уважуха! Ну і
+ звісно!
Resistance is futile

Romchick

Я б дуже хотів ще попасти на об'єкт Чорнобиль-2.




Фотографії звідси , і взагалі досить цікавий сайт.

deadmeat

Ага я також хотів туди попасти.
Весною планується масштабний похід, тож чекаємо весни і готуємось
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Dexter

І шо то таке той Чорнобиль-2???=)

deadmeat

Не знаю чому його так назвали, це на території зони десь здається з 10 км від станції розташований величезний радар проти ракетного удару
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

нагуглено шойно:

На секретному військовому об'єкті "Чорнобиль-2" розташовувалася загоризонтна станція радіолокації (ЗГРЛС). Висота великої антени -150 м, малої - 90, їх загальна довжина 900 м. Всебачуще око цього комплексу стеження, що входить в систему раннього попередження про ракетний напад, обслуговувало декілька сотень офіцерів. Для військових та їх сімей було створено невелике містечко, з однією вулицею - імені Курчатова. Генеральним проектувальником ЗГРЛС в "Чорнобилі-2" був НДІ дальнього радіозв'язку (НІЇДАР). ЗГЛРС в "Чорнобилі-2" прийняли в дослідну експлуатацію в 1982 р., згідно Ухвали Уряду (від 31 травня 1982 р.). Окрім ЗГРЛС в "Чорнобилі-2" в СРСР були ще дві подібні системи (у Миколаєві і Комсомольскому-на-Амурі). Після аварії на Чорнобильській АЕС в 1986 р. ЗГРЛС була знята з бойового чергування, а устаткування - законсервовано.
Resistance is futile

gor_qkop


inkognito

   гарні фото, особливо сподобалась із тінню (надпис "ГОТЕЛЬ") та де міщанин сигаретку курить. Ну а за самими свіжими ньюсами із Зони шукати слід на сайті Прип'ять.сom. Дякую!
Resistance is futile

zelja


Dexter

  Надоїло фотки дивитися.з них не багато чого візьмеш.хочеться туда.відчути тамту обстановку.побачити місто привид=)

zelja

Підтримую декстера я теж туди хочу:)

zelja

ТАк  як я постив вчора в темі про Дозиметри ,переглянувши сайт виявилося що він присвячений Чорнобилю
Варто переглянути :)

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

RoMeL

якщо це буде похід, а не поїздка на екскурсію на автобусі, то мене записуйте...
Fruere vita, dum vivis

Akella

найлегше в Зону попасти безкоштовно і беззапально,через КПП 26 квітня,того дня Зона відкрита
Akell me nice!

inkognito

  Єдна проблєма у поході - H2O. Із собою волочити - кепська справа, все-одно не стане скільки не бери. Є якесь розумне мобільне рішення по очищенню води окрім її випарювання та наступної конденсації? (АкваТабс не пропонувати, це само собов розуміється)!
Resistance is futile

inkognito

Цитата: Akella від 14.11.2009 15:25:22
найлегше в Зону попасти безкоштовно і беззапально,через КПП 26 квітня,того дня Зона відкрита

відкрита вона іно в цей день для колишніх мешканців Зони по пред'явленню паспорта
Resistance is futile

RoMeL

В зону не тяжко попасти, тяжко не запалитися і не вляпатись в якусь біду.Небезпеки напевно є дві - це схопити дозу і дикі звірі
Fruere vita, dum vivis

deadmeat

Не паспорта а тимчасових посвідчень які видають на базі того ж паспорта але не знаю де і якщо пам'ять не підводить то не 26 квітня а десь в березні і на 3 дня, але це не має ніякого значення бо як я зрозумів ми мали би йти з заходу по моєму маршруту через всю зону пішки.
А води потрібно тільки на дорогу до станції бо в Янові можна набрати там стоїть цистерна з краном її завозять робочим
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

ЦитуватиА води потрібно тільки на дорогу до станції бо в Янові можна набрати там стоїть цистерна з краном її завозять робочим
ти на 100% певен, що вода чиста та привозна?
Resistance is futile

118 Гості, 0 Користувачів