Чорнобиль та Прип'ять

Автор inkognito, 31.03.2009 22:57:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Сказ є явищем інтернаціональним, як і ящур. Часом у мене складається враження же заражений сказом Орел кожного дня дзьобав минулого та позаминулого президента США. І не тілько їх. Майже усіх українських політиків, російських, грузинських (особливо президента) тощо.
   Думаю диких звірів боятись не варто, якщо йде солідна кумпаня ( ІМХО >= 5 осіб ). Я також агресивним стаю коли мене хтось агресивний провокує. І невідомо же хто гірший у цьому стані...
   До щеплень ставлюсь негативно, а також не певен, що є ефективне щеплення проти сказу ( можу помилятись, поправте якщо щось не так).
Resistance is futile

Akella

на рахунок Н2О  то таки правда,мої знайомі з Києва як ходили-так брали з собою,один хлопака з компанії в поході в Зону був нагружений рюкзаком в якому була ЛИШЕ вода,і то ,хоч і мали тої води багато-так все одно не вистачило
дикі звірі -теж одна з великих небезпек-кабани з вовками там табунами бігають,і запросто напасти і роздерти в шмаття
як на мене-ідеальний варіант-оденоденна поїздка в зону 26 Квітня на машині,от тільки хто погодиться свою машину гнати в Зону?
Akell me nice!

inkognito

   неа, тут думаю одноденки не розглядаються як такі. А нарахунок диких звірів то боян, винна преса та глупі забавки. Дикі звірі будуть раді обійти твій табір, аніж на нього напасти. А Н2О далі є проблемою. ІМХО як мінімум 4 літра на день на особу, а краще 5 враховуючи навантаження...
Resistance is futile

RoMeL

з другого боку, чим быльше народу тим вищий шанс попалитися
Fruere vita, dum vivis

Akella

Цитата: RoMeL від 14.11.2009 19:03:08
з другого боку, чим быльше народу тим вищий шанс попалитися

як варіант-розбитись на дві-три компанії по 4 людини,пересікати периметр в різних точок,і іти на відстані не менше 100 метрів,якщо заражені плями дозволятимуть
Akell me nice!

Fetole

Ну ми з Пасьою вирышили цього літа 98 % що ми махнем, але 2-є на мою думку то троха маловато, думали 3-4-ро в самий раз. Але де 3-4-ро підуть там вже і толпа в 10 чоловік захоче (маю на увазі якщо взяти ще когось з цього форуму)... Тому ми зара в задумках... Думали основним напрямом брати Чорнобиль-2 так, як споруда підхоплює дух і з тріском розплющує його об бетон. А перед тим ще думали обслідувати якесь закинуте село...Тобто йти приблизно трикутником) Подорож розраховували десь на 5-7 днів, але до літа ще багато, ще встигнем скласти план)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Akella

якщо на 5-7 днів-то то тре води і харчів брати багато,врахуй те що якщо хтось з вашого дуету  нестиме воду-то таким розрахунком тре брати мінімум 80 літрів води-це лише щоб попити і приготувати їжу таку-сяку,аще потрібна вода щоб руки помити чи лице,та і просто освіжити обличчя якщо впрів по саме нікуди і піт очі заливає , + за порадою знайомих які ходили в Зону тре брати туристичну газову пплитку,ще й пальне до неї,
адже ж не будеш ти на заражених дровах їжу готувати,та і палити вогнище запально дуже-його видно здалеку
Akell me nice!

inkognito

   Вода, знову вода...2 дописувачі на 5-7 днів при нормі 4 літра на добу = (20 - 28) х 2 = (40 - 56) літрів. Хто із вас потяне цю вагу? І це тілько вода для пиття...
Resistance is futile

zelja

Таа 5-7 нів забагато
2-3 всам раз :)
ПС: Я ліпше піду з людиною яка вже була в зоні  ;)

inkognito

Цитата: zelja від 14.11.2009 22:03:21
Таа 5-7 нів забагато
2-3 всам раз :)
ПС: Я ліпше піду з людиною яка вже була в зоні  ;)

5-7 днів однозначно забагато, скілько оптимально - то залежить відки йти.
І я однозначно пішов би із людиною, що зону знає і там була. І ми тілько одну таку людину знаємо наразі!
Resistance is futile

Fetole

Ну та 5-7 дні я певно загнув, думаю 4 в сам раз) Просто ніяк не сконцентрую свій погляд на якомусь одному об*єкті Там) Тяжко... А іти з поводирем це не те як на мене... Мій поводир - знання) От сиджу читаю ті звіти чуваків дещо відкладаю у мозку, дещо на папері) Та і з вашим поводирем я мав б велике бажання поспілкуватися)
Ну що зробиш - ризиковий авантюрист я) Плюс це моя мрія років з...14 щоб не загнути... Ну як тікі "Пікнік" попав до мене у руки)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

deadmeat

В  першу чергу вода – ми мали по 2 л на брата від останнього джерела (Вистачило Хоч і з напрягом) біля станції ми набирали там всі робочі п'ють, казали шо нормальна!!!
Дикі звірі це дійсно небезпечно тому треба йти великою групою. вовки побояться – вони розумні і спочатку вивчають жертву, змії – ну це вже як повезе, дикі кабани – дурні(малоймовірно шо нападуть, хіба захищати потомство будуть), але 5 на 1 – в нас переваги.
Хтось там писав щоб ділитися на групи, якщо йти центральною дорогою тоді так, але з заходу ні душі аж до самої станції, усе закинуте і давно забуте на протязі 50 км

6-7 днів забагато не вистачить провіанту, 2-3 дні перебування на території зони  вистачить щоб обійти усі визначні місця
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Pasja

Як на мене, 4 дні оптимальний час для проходження запланованого, а от наразі диких звірів незнаю. Вдвох таки трохи небезпечно, але менш запально. Було б добре зібрати групу в 3-5 людей...

Andriy

Я там був восени 2007 року - фантастичне місце! Дуже туди тягне знову!

zelja

Зачот Андрій
І фотки суперові видно шо дзеркалкою мутив  ;)
Пс:ти їздив за гроші !?

Lacerta

Фоткі дійсно суперові :)
Але чи то я така вразлива людина, але після їх прегляду сиділа хв. з 5 як під гіпнозом. Незрозуміле відчуття. Чи страху, чи розпачу, але поїхати хочу побачити то на власні очі


stinger правий на 100%
Фоткі то одне, а навласні очі то побачити.
Тай впробуватисебе, свої зусилля

Stinger

Ми не будемо Експлорером, якщо туди не з'їздимо, збираємось на весну)...

inkognito

 Звісно поїдемо, але весну треба впевнену дочекатись. Шоб тепло було, грози (вода з неба!!!) - а уявіть собі які фото будуть. Але виключно самі своїм маршрутом - ніяких платних поїздок, того вже добра надивився стільки, що просто тошнить від однотипних знимок. Андрій молодець однозначно, мені здається, що поїздка була платною - ну автобус там, гіди...Хоча можу помилятись
Resistance is futile

Roy

Цікаві  фото, особливо та на якій каска ЧАЕС, ніде не зустрічав.
To Andriy: на фото на якій гроші розкидані на підвіконнику, навіщо? Символ якийсь?
Meine Ehre heißt Treue

Roy

ЦитуватиЗвісно поїдемо, але весну треба впевнену дочекатись. Шоб тепло було, грози (вода з неба!!!) - а уявіть собі які фото будуть. Але виключно самі своїм маршрутом - ніяких платних поїздок, того вже добра надивився стільки, що просто тошнить від однотипних знимок. Андрій молодець однозначно, мені здається, що поїздка була платною - ну автобус там, гіди...Хоча можу помилятись
Так, тільки своїм маршрутом, на то ми і є Експлорери). Що колись було, інтригувало,  являлось таємничим і недоступним, то тепер  стало  масово-загальновідомим. Є вже певне перенасичення інформацією про зону, тисячі кадрів, відео, описів.
Уявлення про похід  вже маємо, за виключенням, проблеми з водою.
Поїхав б з гідом б тільки в одному випадку: якщо було б дозволені відвідини безпосередньо самої станції). Побачити, відчути на собі такі місця як  "золотий коридор", БЩУ-4 і т.д. А хто зна, може з таким туристичним ажіотажем екскурсії і туди будуть, тільки вже за інші гроші :)
Meine Ehre heißt Treue

274 Гості, 0 Користувачів