Чорнобиль та Прип'ять

Автор inkognito, 31.03.2009 22:57:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Akella

Цитата: zelja від 24.12.2009 21:41:59
Цитата: Akella від 24.12.2009 20:51:00
можна ж з"їздити кілька разів
Тобото чекати один рік (не дуже мудро)
Цитата: Akella від 24.12.2009 20:51:00
не підставляти свій зад лізучи нелегалом
Кому не підставляючи ? Взагаліто вище було описано нарахунок шмону прияьті блок постами(якшо ти проце?)
Цитата: Akella від 24.12.2009 20:51:00

а чого поганого в дозиметричному контролі?
Невідомо які в них там норми?
а якщо ти там хапнеш на пару мікро рентген біліше норми що далі???

якщо дуже хочеться-то можна рік почекати,за той час можна скласти  маршрут на наступну поїздку,добре його обдумавши
жопу підставляти-то метафора,малось на увазі-не ризикувати дуже
якщо хапнеш більше допустимої норми-тебе в Зоні явно не залишать,а просто відправлять помитись і випрати одяг(щоб змити радіоактивну пилюку)
про всі ньюанси можна взнати в чорнобильінформі(здається так)


Цитата: Dexter від 24.12.2009 22:05:51
  Я згідний з Зелею цілий рік чекати заради того щоб пройти ще декілька кілометрів не вихід..
  На мою думку те що ми хочемо туди пробратися нелегалами надає вилазці більшого "Шарму"...це буде більш цікаво.більш страшно.більш доступно.і відчутя будуть інакші.адже коли ти входи в зону за платню або з дозволом ти частково розумієш що чогось не вистарчає..а от коли нелегально ти відчуєш шо ти на реально закритій території де колись сталася одна з найбільших катастроф світу...і що ти не повинен ні в якому разі попастися патрульці або комусь іншому.і в повному серйозі розумієш шо можна піти на корм тамтешніх тварин.тобто ти відчуваєш що тобі тут заборонено бути.
  А Інкогніто ти мене не правильно зрозумів..ніхтож не казав що це буде легко.я мав на увазі що якщо комусь не подобаються ті незручності які будуть під час нашої вилазки то можна спокійно заплатити декілька $ і ходити за Вумним дядьком екскурсоводом і фотагрувати всім відомі місця.

ну якщо в тебе така срачка-нетерплячка-лізь нелегалом з тяжким вантажом харчів,води і амуніції на плечах,я ж можу чекати,і думаю що я не один такий
я особисто хочу туди з"їздити саме 26 числа і саме по пропуску тому,що раз-не треба никатись коли чуєш найменший шорох і два-26 квітня в Зону приїжджають люди які жили в ній до аварії,в них можна багато цікавого дізнатись яке місто та й Зона загалом були до аварії
я хочу туди з"їздити не за адреналіном,а просто оглянути Зону стати кормом для кабанів та вовків я не маю бажання-ось тобі ще третій аргумент

і якщо ти думаєш шо якшо тебе під час вилазки злапає патруль а ти відкупишся кількома баксами-то в тебе рівень наївності занадто високий
ніхто з працівників зони не підставлятиме себе сам,роблячи вид шо вас не побачили за кілька баксів
Akell me nice!

Stinger

народ що за галас? у всіх є дозіки, хоч би і дп-5, пилюку радіоактивну вже давним давно позмивало дощем, ще до 1990 року, якщо щось і є в грунті, то воно на глибині в 15-20см.
на рахунок одягу, можна купити кілька погонних метрів товстого целофану, та спаяти вдома кілька комбезів, які будуть одягатися прямо на штани, так само і зверху, типа дощовика. взуття теж огорнути тупо брезентовою тканиною зі старих палаток. це все буде одноразове, і не тяжке, якщо кожен буде мати хоча б по 4 штуки кожного зачехлення на одяг, то ніц з того не замучиться тягти то...

вода то вже інша справа, але знаю по собі, що перебуваючи на природі, вживаю на день не більше 2-х літрів води, і то з походами. до речі на відео чувак пив воду з поверхні, отде ніц там страшного нема. але до того часу пожна зробити чи купити кілька портативних водяних фільтрів, що будуть затримувати ту пилюку та альфа-частинки.

zelja

Цитуватину якщо в тебе така срачка-нетерплячка-лізь нелегалом з тяжким вантажом харчів,води і амуніції на плечах,я ж можу чекати,і думаю що я не один такий
срачка-нетерплячка? а ми що вже туди збираємося летіти ??
-"в тебе" Декс не один хто хоче піти туди в похід а не( на одноденну екскурсію...)
"з тяжким вантажом харчів,води і амуніції на плечах" - в цьому і вся краса екстремального походу
"я ж можу чекати" - поки ти будеш чекати ми вже зїздемо туди і побачимо те на що ми всі так довго чекали...

Roy

На рахунок чувака, що на пристані пив воду.
  Що ж, ну випив, зачерпнув з поверхні, ніц катастрофічного та й злого переконаний з ним не відбудеться.
Але то не означає що він не дурак. Ризик... При умові якщо ковтнув він якусь частинку, залишеться вона в нього в організмі назавжди. І при тому може бути живим здоровим ціле життя.Проблема в тому, що та частинка перебуваючи в організмі обов'язково зробить зміни  в його хромосомах. А за це вже поплатяться його нащадки від дітей до правнуків.А поломані хромосоми, це вже вроджені хвороби, уродства і т.д.
Все проаналізувавши, для мене це залишається основною проблемою.
Дозиметричний контроль то дійсно зовсім не перепона, при наявності дозіків. Фонити може пил - що змивається водою. Тіло, враховуючи дану ситуацію - ніяк :)
Meine Ehre heißt Treue

Akella

Цитата: zelja від 24.12.2009 23:02:00
Цитувати

"з тяжким вантажом харчів,води і амуніції на плечах" - в цьому і вся краса екстремального походу
"я ж можу чекати" - поки ти будеш чекати ми вже зїздемо туди і побачимо те на що ми всі так довго чекали...
ну йдіть загружені))ваша справа))мені спішити нікуди
Akell me nice!

Stinger

Цитата: Akella від 24.12.2009 23:45:45
Цитата: zelja від 24.12.2009 23:02:00
Цитувати

"з тяжким вантажом харчів,води і амуніції на плечах" - в цьому і вся краса екстремального походу
"я ж можу чекати" - поки ти будеш чекати ми вже зїздемо туди і побачимо те на що ми всі так довго чекали...
ну йдіть загружені))ваша справа))мені спішити нікуди




Акелло, а тебе ж туди ні хто за яйця і не тягне, і навіть не запрошують, туди йдуть тільки самі сміливі, хто не боїться проблем та небезпеки, і всі збираються за особистим бажанням, чого ти так метушишся, я не розумію ;D

Akella

Цитата: stinger від 24.12.2009 23:58:22
Цитата: Akella від 24.12.2009 23:45:45
Цитата: zelja від 24.12.2009 23:02:00
Цитувати

"з тяжким вантажом харчів,води і амуніції на плечах" - в цьому і вся краса екстремального походу
"я ж можу чекати" - поки ти будеш чекати ми вже зїздемо туди і побачимо те на що ми всі так довго чекали...
ну йдіть загружені))ваша справа))мені спішити нікуди



Акелло, а тебе ж туди ні хто за яйця і не тягне, і навіть не запрошують, туди йдуть тільки самі сміливі, хто не боїться проблем та небезпеки, і всі збираються за особистим бажанням, чого ти так метушишся, я не розумію ;D

я й не метушусь))просто даю пораду,рішати ж вам))і за яйця мене туди звісно ніхто не тягне
і сміливість-це не обовязково лізти на рожон,як казали на війні "під кулі напролом лізе не сміливий,а дурень(нічого особистого і нікого не збирався і не збираюсь образити наводячи цей приклад),сміливий спочатку визначає звідки стріляють і прикидає маршрут пересування під ними"   ;D
Akell me nice!

zelja

Так стоп хватить сваритися (ну якщо то так можна назвати)
Кожен сам за себе вирішує!
Ми збираємо компанію яка йде в похід на кілька днів !
а Ти Акелла збирай компанію яка захоче й ти з тобою на 1 день (законно)
...

Akella

Цитата: zelja від 25.12.2009 00:13:19
Так стоп хватить сваритися (ну якщо то так можна назвати)
Кожен сам за себе вирішує!
Ми збираємо компанію яка йде в похід на кілька днів !
а Ти Акелла збирай компанію яка захоче й ти з тобою на 1 день (законно)
...
та чого збирати?кожен сам рішатиме що кому більше до вподоби-все зараз але з колосальним ризиком чи те ж все(+- трамвайна зупинка) але з перервами і без ризику(чи мізерним)
націм потискаю всім руки і припиняю дискусію зі своєї сторони
Akell me nice!

inkognito

   Усе, давайте припиняти флейм! Я чув, що 26 числа в Зону пускають не усіх бажаючих, а тільки тих людей котрі там жили - себто мають в паспорті стару прописку. Хтось може чув щось подібне?
Resistance is futile

Roy

Чув те саме. Поміркуймо логічно, навіщо взагалі допускати владі людей туди не з пропискою місцевою? Крім радіації там є інші потенційно небезпечні місця.
Та й до житла навідуватися нема чого, позаростало, згнило, розвалилося, особливо в селах. Будинкам в Прип'яті теж вже недовго залишилось, ось школа першою вже почала ту "естафету". Давно все розграблено, розтаскано. Тому для влади то лишній мінінгіт. Актуальними залишатимуться матрасні екскурсії  автобусом, що вигідно обом сторонам.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Ось тут і тут сказано дещо про охорону тереторії зони та спецпідрозділи що охороняють, а також про походи. Не все так просто як гадалось...

inkognito

ууу...гарно написано, особливо останній лінк - є певна кількість стратегічно-важливої інфи! Дякую!
Resistance is futile

YserL

Пропоную за 2 тижні до поїздки зробити трейнінг:
поїхати в Карпати і повністю в автономному режимі прожити 3 дні (Пт,Сб,Нд), харчі і вода із собою, заодно можна розвідати ІФ-16 чи Делятин. Відповідно прокалібрувати скільки води на кожного необхідного, спорядження по вазі максимально приближене до основної порїздки. Знайти слабкі місця, що треба і нетреба у споряджені.

Спорядження:
1. Дозиметр (варто дістати альфа датчик)
2. Костюм пилозахисний білий (перемалювати на камуфляж)
3. Бахіли камуфляжовані декілька пар
4. Ніж
5. Газовий балон терен
6. Респіратор або  панорамну маску.
7. Аптечка
8. Спальник і каримат.
9. Мембрана із політилену під каримат.

На групу:
1. Бінокль
2. GPS/Глонас :)
3. Рації (якщо буде розподіл на 2 групи)
4. Система нічного бачення, можна менше води витратити при поході йдучи вночі

Із їжі:
1. Концерви
2. Снікерси
3. Вода

zelja

Хороша ідея !!!!!!!!!!!

yar-79

Гарно придумав, підтримую!

Fenriz

я б теж підписався на цю поїздку в карпати! :)

Roy

Якщо ж їхати - то підготовка має бути на рівні. Їдея YserLа вірна.
Така собі розминка перед стартом.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Слушна ідея, я би теж поїхав по можливості)

inkognito

   А СтоНадцятьПарканадцятьПудово файна ідея! Теорія хороша до пори до часу. Ніц не замінить реальний досвід. Для чистоти експерименту таки слід заюзати не Карпати, а якусь більш рівну ділянку Неньки України(думаю знайдемо місце де можна поєднати так званий тренінг та заодно дослідити щось новеньке).
   Не зрозумійте  зле - мну не проти у гори, але місцина у Зоні пласка - себто як на себе у горах із наплічником наприклад я буду споживати зовсім іншу кількість води, звісно у неприємну для мого хребта сторону... :)
Resistance is futile

231 Гості, 1 Користувач