Зима, F**K OFF!

Автор Bottlehunter_, 25.02.2011 15:27:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Пропоную завтра влаштувати офіційні проводи зими, зібравшись великою дружньою компанією на лижному спуску на Кайзервальді.

У програмі:
- катання на лижах, бордах, санках, пластмасових тазіках, підсрачниках, кульках "Босс", власних штанах і одне на одному
- розпал вогнища в зимовому лісі з дотриманням усіх правил протипожежної безпеки
- дегустація завбачливо принесеного з собою гарячого вина і пива, канапок та інших смаколиків
- інші зимові розваги, на розсуд присутніх

Збиратися пропоную на 13:00, завтра, в суботу 26 лютого 2011р. біля підніжжя спуску на Кайзервальді (карта нижче) за старим цвинтарем.

Доїхати туди можна маршруткою №57, або №№ 42, 74 на вул. Новознесенську, до перехрестя з Ковельською, а потім трохи ще пішки. Можна ще дістатися пішки з Личаківської.

Приходьте самі та беріть друзів, за прогнозами синоптиків снігопад повинен завтра вщухнути. Має бути легкий морозець, ясно - чудова зимова погода.



Най жиє Гуцулія!

Ioan85

Таке питання, там в прокат лижі здають, ціна підйомника? Чи ці привілеї для якихось спортивних клубів???

zelja

+1 на шашлики  ;)

Roy

Теж б приєднався. Думаю глінтвейн та баварські ковбаски будуть доречні.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

кататись на кайзері нудно..але до шашличка +1  :)

Bottlehunter_

ЦитуватиТаке питання, там в прокат лижі здають, ціна підйомника? Чи ці привілеї для якихось спортивних клубів???

Ціна підйомника: для членів Експлорера - безплатно!!! Для всіх інших також безплатно!!! Тому що підйомника там нема ;D

А на чому кататися кожен бере сам. Так розумію, що починати будем з шашликів-ковбасок. Хто має, візміть невелику сокирку.

Я +2, з Христиною
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Найкраще з'їжджати з горики на кришці він старого холодильника (заокругленої) або на крилі з машиши))

Romchick

Цитата: Bottlehunter від 25.02.2011 19:53:04
Ціна підйомника: для членів Експлорера - безплатно!!! Для всіх інших також безплатно!!! Тому що підйомника там нема ;D

Якщо я не помиляюсь, то на Кайзервальді працює бугель. Ціна за витяг 7 грн.
P.S. Запросто можу помилятись, бо давно там не був.

Lesyk

та фтопку цей бугель  :)
гоу кататися на клійонках  :)
я собі клійоночку завтра для такого діла куплю  :D

Ioan85

Цитата: Romchick від 25.02.2011 20:07:02
Цитата: Bottlehunter від 25.02.2011 19:53:04
Ціна підйомника: для членів Експлорера - безплатно!!! Для всіх інших також безплатно!!! Тому що підйомника там нема ;D

Якщо я не помиляюсь, то на Кайзервальді працює бугель. Ціна за витяг 7 грн.
P.S. Запросто можу помилятись, бо давно там не був.

Працює бугель, тому й спитав)))

246 Гості, 0 Користувачів