Вузькоколійка, м. Гайворон Кіровоградської області

Автор Bottlehunter_, 26.02.2011 21:14:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Поштовх дослідженню теми дав сюжет в новинах на СТБ про проблеми вузькоколійки з регулярним пасажирським рухом Гайворон - Рудниця.



І ще одне відео на Ютуб, з казковим гайворонським паровозом



Ось тут стаття в "Дзеркалі тижня"

Цікавий звіт з мандрівки тими краями. Мені особисто після таких звітів хочеться кидати всі справи та їхати туди вже завтра, а краще сьогодні ввечері.

Ще один цікавий звіт

Розклад руху чудо-поїзда

Тема вузькоколійки та ще й діючої дуже сподобалася. Ще з цікавого в місті є тепловозоремонтний завод, де на залізничних колесах стоїть автомобіль ЗІС, та гранітний кар'єр на околиці.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Переглянув відео, перечитав звіти. Я в захваті. :)
І також, туди вже хочу. Думаю, варто організувати в цей край вилазку, зачепити також Вінницю, та ще кілька об'єктів навколо. Ну і проїхатись на вузкоколійці.
Meine Ehre heißt Treue

Машиніст

Шкода якщо закриють  :-[ Обожнюють у нас все руйнувати. В Англії в 2008 році збудували паровоз через те, що однотипних не залишили свого часу. В Швейцарії теплохід переробили на пароплав (хоча й з мазутним опаленням котла), паровози в їх горах - звичайна річ. І ніхто нічого на брухт не здає.
Jedem das seine

Bottlehunter

Поправлю посилання на розклад руху, оскільки те, що зверху вже неактуальне. Поїздів є два

Перший

Другий
Най жиє Гуцулія!

Roy

Інформативна розповідь з вузькоколійки Гайворон-Рудниця - http://galinaaksyenova.livejournal.com/106265.html
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Roy

Укрзалізниця організовувала кілька турів, на поїздці при паровозній тязі (паровоз ГР280), з Гайворона до станції Бершадь.
Все це дійство супроводжувалось екскурсією по депо, фотостопами, смачною їжею, приготовленою на вогні та гарною природою.
Забіжу наперед, та скажу, що наступна така поїздка планується на 14 січня 2023 року. І ми,, ще раз туди плануємо поїхати :) Тому, хто має бажання, приєднюйтесь до нас!

Від себе додам невеликий фоторепортаж, який пройшов цензуру. Решта, може інші учасники добавлять.

Зупинка перед мостом річки Південний Буг.

3X3A2936" border="0

3X3A2942" border="0

3X3A2953" border="0

3X3A2940" border="0

Туса:

3X3A2972" border="0

3X3A2983" border="0

3X3A2954" border="0

3X3A3031" border="0

3X3A3032" border="0

Паровозна фотосесія:

3X3A3044" border="0

3X3A3025" border="0

3X3A3052" border="0

3X3A3098" border="0

3X3A3105" border="0

3X3A3108" border="0

3X3A3016" border="0

Поїздка на 14 січня планується таким чином, щоб 15 січня (в неділю) побувати в Києві, та в понеділок зранку прибути до Львова.



Meine Ehre heißt Treue

98 Гості, 0 Користувачів