Re: ВАТ "Родон" (завод "Позитрон") Івано-Франківськ(обговорення)

Автор Roy, 02.03.2011 10:59:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Основна тема тут.



Дякую за цікаву тему, маєш +
Цікаво, як краще туди потрапити, десь попід паркан, чи краще домовитись з охороною? Чи є інший спосіб?
Meine Ehre heißt Treue

fedealeg

На саму територію потрапити можна, бо там декілька підприємств працює, і впринципі кожен може заходити. А от в саме вже приміщення, то трохі складніше. Тут хіба домовлятись або вішати шось сторожу на прохідній (шо як мені здається може бути не дуже легко), або пробувати попасти ше черз якісь ходи, двері з території, але тут теж є декілька проблем: більшість інших дверей закриті на колодки чи з ґратами і по території постійно снують якісь працівники, люди.
We are the Youth Gone Wild

Golem

Дякую за цікавий звіт. Від мене +. З Франкіуська не так багато звітів маємо :) Цікаво було на той завод поффтикати. Колись користувавсі їх дівайсами і паяв їх мікрухи. І чув купу оповідей старших інжеенрів. Шкода звісно шо занепало. Але що поробиш. До речі, точно така ж дошка з кнопками стоїть на прохідній Полярону ще досі :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

linuxoid

Цитата: Golem від 02.03.2011 11:56:07
Дякую за цікавий звіт. Від мене +. З Франкіуська не так багато звітів маємо :) Цікаво було на той завод поффтикати. Колись користувавсі їх дівайсами і паяв їх мікрухи. І чув купу оповідей старших інжеенрів. Шкода звісно шо занепало. Але що поробиш. До речі, точно така ж дошка з кнопками стоїть на прохідній Полярону ще досі :)

То не просто дошка з кнопками. Коли натиснути кнопку - випадає перепустка. Кожен працівник заводу мав свою кнопку і на початку зміни тиснув, а в кінці віддавав перепусику в віконечко і вахтер вставляв перевустку назад в кнопку. Я мав свою кнопку, коли працював на "Зміні"))).

fedealeg

Цитата: Golem від 02.03.2011 11:56:07
Дякую за цікавий звіт. Від мене +. З Франкіуська не так багато звітів маємо :) Цікаво було на той завод поффтикати. Колись користувавсі їх дівайсами і паяв їх мікрухи. І чув купу оповідей старших інжеенрів. Шкода звісно шо занепало. Але що поробиш. До речі, точно така ж дошка з кнопками стоїть на прохідній Полярону ще досі :)
Вам дякую, що тримаєте такий цікавий форум. Радий теж долучитись до справи))))
We are the Youth Gone Wild

inkognito

+, було цікаво почитати. Окрема подяка за незасраний форум, себто фото гарно заляті на Пікасу.
Resistance is futile

onyx

+ Давно хотів туди заінсталитись, та охорона не давала :( Приємно бачити що кількість дописувачів з Франківська невпинно збільшується :)

Bottlehunter_

Гарний звіт, поплюсив :)

Про Станіславів маю тільки приємні спогади (поїздка на "Барву", залаз під ратушу, поїздка в Незвисько, та й в мої любимі Горгани дорога переважно через Франківськ), але досить мало відомостей про урбан-об'єкти в Вашому місті. Може, якщо будеш мати час, можливість і натхнення, накрапай маленький список під назвою "Франківськ енд ераунд", досліджені та недосліджені об'єкти? А містер Онікс трохи би доповнив, та й будем мати більш-менш цілісну картину.
Най жиє Гуцулія!

fedealeg

Ну щодо Франківських об'єктів, то їх є досить багато. Хотілось би всі відвідати, але невідомо чи буде така змога. Просто майже всі заводи ще на якусь там енну своєї потужності, але прицюють. Таких, щоб зовсім закинуті, то важко назвати.
Щодо найбільших заводів нашого міста, то це:
- Радіозавод
- Арматурний завод
- 63 котельно-зварювальний завод
- Автоливмаш
- Пресмаш
- Завод Промприлад
- Локомотиворемонтний завод
- Завод Агромаш
- Завод Індуктор
а також вищезазначені Родон і Барва

І є ще шкірзавод, от там звигляду дійсно все закинуто, його вже і на цеглу розбирають. Теж одне з місць, які варто відвідати. Правда на території здається є якісь підприємства, бо ворота закриті і ніби є якась охорона, але якшо проникнути якось туди, то майже всі приміщення покинуті і по них можна полазити. 

Найблищим часом постараюсь зробити ще звіт по Промприладу.
We are the Youth Gone Wild

matvs

Від себе додам: на Родоні колись випускались мікропроцесори КР580. Також мені відомо, що там виробництво зараз законсервовано до кращих часів.

mitncik

Цитата: fedealeg від 02.03.2011 22:54:33
І є ще шкірзавод, от там звигляду дійсно все закинуто, його вже і на цеглу розбирають. Теж одне з місць, які варто відвідати. Правда на території здається є якісь підприємства, бо ворота закриті і ніби є якась охорона, але якшо проникнути якось туди, то майже всі приміщення покинуті і по них можна полазити. 
На території шкір заводу постійно робляться обходи. Нас вже раз спалили, але охоронець видався пофігістом і спитавши чи ми нічо не взяли - відпустив.

168 Гості, 0 Користувачів