Замовляємо фірмові футболки Експлорера, по раз третій

Автор Roy, 06.03.2011 13:54:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

З минулорічного замовлення партії фірмових футболок минуло трохи більше року. Отже, пропоную запастися свіжими футболками, тим паче до нас приєдналося багато нових особистостей. :)
Тому пропоную зголошуватися. В повідомленні вказуйте розмір та варіант нікнейму на рукаві, так як робили минулого разу.
З огляду на теперішню економічну ситуацію, вартість футболок буде в діапазоні 65-85 гривень.
Реєстрація буде тривати до 1 квітня. Оплату варто здійснити до отримання, в останніх числах березня, коли буде сформований список. Відповідно буде відома ціна, та фірма котра буде займатися друком.
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Si vis pacem, para bellum.

Lesyk


AHD

Режим харчування порушувати не можна

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

linuxoid


SANECKA


Dexter

ЦитуватиDexter Ромір L.

Йопт, Декстер сі об'явив. Пиши у приват. Мну тим часом  дві штуки L-size із звісно InKoGniTo на рукаві. Як хто може взнати чи є у них хфутболки підходящего розміру на дітей від 1 до 2 років, чорного цвєту? Єжелі так, то просила InkognitA хапнути їй хоча б одну, злий модератор  оплатит.

Korgyk


deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Bigdan


Romchick

Romchick
Розмір L, один штука. Тільки Romchick правильно напишіть.

:-)

Розмір - на 48-50-й. L кажися.
Чорна - :-)
Світло-зелена - :-)
Помаранчева (помаранчева, бть, а не просто жовто-гаряча) - :-)

О, нарив випадково кантору.Аірлайн. Там кажуть можуть кілька зразків виконати, але дорожче. Це відносна величина, тому треба дзвонити.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter_

Якщо можна темно-зелену, Bottlehunter (все чорними літерами), L
І розмір М - Христина. Жовтими літерами
Най жиє Гуцулія!

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Stitch

О, нарешті! давайте мені, S, а ше краще дитячий розмір 140 і таково напишіть мені Stitch

Skip

Мені так само як і минулого разу. Стандартна чорна. Розмір XL (по-нашому 52).  Skip

YserL

А можна взяти білу футболку? Все таки літо) буде в чорній жарко?

Roy

Цитата: YserL від 14.03.2011 22:56:02
А можна взяти білу футболку? Все таки літо) буде в чорній жарко?
:)
Можна. Хочу для себе так, чорну та білу футболку. Чорна робоча - біла вихідна :)
Meine Ehre heißt Treue

skytalec


264 Гості, 0 Користувачів