Гуртом дешевше або Ґрандіозні закупи.

Автор swordlord, 07.03.2011 01:09:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

swordlord

Шановні форумчани.

Сама собою виникла ідея "гуртових закупівель".
Вона полягає в тому, що в більшості випадків нам потрібні одні і ті ж речі: камуфляжі, батарейки, ліхтарики і тд.
В час кризи ціни гарними темпами йдуть у гору, а прибутки не сильно за ними поспішають.

Для того, щоб наше хоббі не ставало дуже накладним, пропоную:

1) шукати оптових продавців.
2) розміщувати на форумі тему на кшталт "Купую берці, формую партію".
  - в темі можливо хтось підскаже ще дешевшу точку з тим ж товаром.
  - вибрати найкращий варіант з можливих.
3) знайшовши "однодумців" купити річ дешевше.

І самі зекономите і іншим допоможете.  ;)  
Та й на зекономлені лишній раз пива випєте або докладете до ще якоїсь потрібної речі.

Попрошу за бажанням висказати свої ЗА чи ПРОТИ даної ідеї.


* Для роздумів:
     Я можу дістати дешевше спорядження всяке-різне і супутні речі.
     Чув від Bottlehunter'а , що він має вихід на бундесовські камуфляжі, але треба брати не малі партії.
     По роботі багато хто з форумчан може зіштовхуватися з можливостями оптових закупівель.
Si vis pacem, para bellum.

inkognito

 Слушна ідея, Гуртом батька бити легше. Від себе можу додати, що можу без особливих проблем організувати безкоштовну доставку безпечного вантажу у Львів із Києва, Дніпропетровська та Миколаєва. Та й зрештою, із інших обласних центрів, але для того трішки доведеться помучитись відправнику.
Resistance is futile

Roy

я ЗА.
Думаю, найбільше потрібні для нас будуть батарейки.
А також вихід через Фляшкохантера на бундес теж радує, головне щоб була необхідна кількість бажаючих для  замовлення.
Meine Ehre heißt Treue

_BuR_

Про які саме батарейки йде мова?
Потрібні 4шт. АА акумулятори, 2700.)
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

swordlord

Цитата: _BuR_ від 20.03.2011 02:12:14
Про які саме батарейки йде мова?
Потрібні 4шт. АА акумулятори, 2700.)

І мені б такі не помішали, тому формуємо перше замовлення акомуляторних батарейок АА 2700.
Сюди пропоную скидати ціни для порівняння на такі батарейки.
Si vis pacem, para bellum.

Parsifal

Я купляв  акумулятори АА 2700, 4 шт. в пачці за 80 грн виробник "Євроенерджі" (Китай якийсь), поки працюють.
Продає фірма Чако

swordlord

Цитата: Parsifal від 20.03.2011 18:41:52
Я купляв  акумулятори АА 2700, 4 шт. в пачці за 80 грн виробник "Євроенерджі" (Китай якийсь), поки працюють.
Продає фірма Чако

Скільки саме вже працюють і як часто?
Бо користуюсь GP 1600 вже 2,5 роки, вони також ще працюють але ресурс вже не той, тримають менше.
Вирорбник також Китай.
Si vis pacem, para bellum.

Roy

Взяв б теж акуми АА 2700. Позитивні відгуки є про акумулятори фірми Соні. Але огригінал важко знайти.
Можливо GP по співідношенні ціна-якість, як альтернатива.
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

ІМХО найкращі акумулятори VARTA, про Sony також чув багато позитивного. GP просто паскудство. Використовую старші VARTA 2500 і GP 2700 і VARTA показує себе на багато краще за GP. Ще GP розряджаються дуже швидко, якщо їх не використовувати.

AHD

Цитата: Romchick від 20.03.2011 22:24:02
ІМХО найкращі акумулятори VARTA, про Sony також чув багато позитивного. GP просто паскудство. Використовую старші VARTA 2500 і GP 2700 і VARTA показує себе на багато краще за GP. Ще GP розряджаються дуже швидко, якщо їх не використовувати.

Старша VARTA справді рулить, сам мав, але на жаль посіяв, купив нову варту і GP, незадоволений що тим, що тим :(
Режим харчування порушувати не можна

swordlord

 Товариші використовують GP і я також, всі задоволені. Працюють добре, УЖЕ 2.5 роки, вле можу помилятись. Але термін не маленький. Хочу взяти 2700 через більшу витривалість.
Si vis pacem, para bellum.

matvs

Я замовив AG4 1.55V 100 шт. батарейок :
http://www.focalprice.com/detail_EB125S.html

Кому треба, звертайтесь. Через два тижні прийдуть мені по пошті.
Якщо ще цікаво, то давайте разом батарейками та іншим китайським хламом закупимось тут:
http://www.focalprice.com/goods_250_1_c.html

Ioan85


inkognito

ЦитуватиЯ замовив AG4 1.55V 100 шт. батарейок :
http://www.focalprice.com/detail_EB125S.html


 Я просто не можу собі уявити навіщо пересічній людині 100 штук АG4 1,55 дядька Вольта? Чи на тому можна які серйозні гроші заробити? Інвестиція? Не розумію, прошу пояснити при наявності можливості.

ЦитуватиКому треба, звертайтесь. Через два тижні прийдуть мені по пошті.
Якщо ще цікаво, то давайте разом батарейками та іншим китайським хламом закупимось тут:
http://www.focalprice.com/goods_250_1_c.html

  А чому саме тутко, а не во там  або де інде у Китаї 4example?  Чи просто справа у тому, що на Фа(о)кал-прайс діє яка реферальна програма? Чи може які бусинки та дзеркельця у кінці кварталу розіграють? Знову не зрозуміло чому саме там?

Resistance is futile

matvs

100 штук АG4 1,55 - краще куплю один раз ніж в нас на базарі переплачувати в 20 разів.

НА Фа(о)кал-прайс значно дешевше та і приходить значно скоріше. На деалстрімі я замовив - вже два місяці чекаю.


Alter

Кому бундес в роздріб - можу допомогти. Повний комплект орієнтовно350-400 ре. Стан - хороша б/у.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

zelja


goom


Alter

Цитата: goom від 23.03.2011 17:11:34
Що входить в повний комплект?
Наразі основне - штани, сорочка і штормовка. Є варіанти додаткової закупки всяких прибамбасів, тоже бундесовські флектранової розкраски, а-ля кепчики, розгрузки, утеплювачі під штормовку, котєлки, фляги і т.д. Фотки скину чуть пізніше.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

От наборчик, який я хапнув за, же би не збрехати, 330грн. Відтінок один і той самий, бо з фоток може здатися інакше. Стан дуже хороший, ніде нічого не потерто, замки фуричать, кнопки наявні, все на місці і взагалі я задоволений.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

155 Гості, 0 Користувачів