Форма для eXplorer'а

Автор swordlord, 09.03.2011 22:51:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lesyk

Цитата: AHD від 10.03.2011 16:23:38
якшо нашивка, то тре добре помізкувти над стилем, (бо оцей надпис  "студент" виглядає дуже атстойно)
а як по-твоєму нашивка повинна виглядати? чорне тло з надписом eXplorer.
чи може щось психоделічніше, феєричніше, з кониками що харчуються веселкою і какають метеликами?
Цитата: AHD від 10.03.2011 16:23:38
Може ше одну велику на спині
;D ;D ;D.регочеться аж сця*и хочеться  ;D ;D ;D ну це вже повна коунада  ;D ;D ;D
може тоді і на спину коника?
бажано логічно обдумувати свої коментарі перед тим як їх писати.  :-\

Drusja

Лесику респект  ;D  +

Як на мене, форма для вилазок зовсім недоречна - камуфляж у цьому плані рулить. А форма це так, похизуватися на стометрівці. ІМХО
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Tinian

пацани не бздіть в каністру
є шикарна фірма яка постачає камуфляжі, уніформи, шеврони, вимпели, погони тд
в них як раз через кілька тижнів буде день відкритих дверей, виставки , знижки та інші милі речі

вот їхній сайт

всякі бундеси мілтеки і тд відсосують в порівнянні!

Bottlehunter_

 ;D ;D ;D

Цитуватиє шикарна фірма яка постачає камуфляжі, уніформи, шеврони, вимпели, погони тд
в них як раз через кілька тижнів буде день відкритих дверей, виставки , знижки та інші милі речі

;D ;D ;D

Заліз під стіл і там вмер зо сміху!!! Мені та фірма якраз прислала пропозицію безоплатно досліджувати військові об'єкти України. Повєстка сі називає.
Най жиє Гуцулія!

Stinger

Чим далі, тим все більше відчуваю свою асоціальність, тому не стану підтримувати  групову форматизацію, нехай кожен носить на вилазки те що йому довподоби.

Alter

Треба трохи тему розворушити.
   Воно звичайно всі ходити, як курчата з-під однієї квочки, не будуть, та і непрактично те. Але якусь стандартну фішку аля нашивки можна забацати. Доречі, хто може дати адресок контори, що нашивки клепає? Думаю, що якщо замовити в них хай і мінімальну, але партію із символікою Експлорера, то вони досить швидко розійдуться із легкої руки розповсюджувача по своїм, і ніхто вже не буде вимахуватись. Чомусь футболки всім підходять і кольором, і написом. Так що краще давайте разом помізкуємо над тим, якою вона (нашивка) повинна бути.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Сусіди вишивають, давайте проект, скажу ціну.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Спитай орієнтовну ціну і залежність від розмірів, а в проекті вже щось наваяєм) Надіюсь вони не вручну хрестиком шиють? ;D
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Досвід організації виготовлення ідентифікаційних відзнак каже, що спочатку треба проект, а потім можна і до "Юлії" сходити і до сусідів - пошукати де дешевше. Ще було кілька контор у Львові, але внаслідок кризи закрилися. Як хтось щось про то знає, то кажіть.

А так то думаю якщо штук 15-20, то в районі 9-16 грн./штука буде. Це розміром 3-4*8-10 см наприклад.
Там ж і кольорову гаму враховувати треба і точність виконання. Кароч, проект в студію, буде видно.

Цитата: Alter від 04.04.2011 10:25:16
Надіюсь вони не вручну хрестиком шиють? ;D
А парніша астряк. Притаманно механікам. ГГ.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Сприйму за комплімент ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

За основу можна взяти ОТО. Розміри - 12х3см. Кольоро-графічну схему редагуєм по ходу (коники і веселки не канають в принципі :)).
    P.S. Давайте щось думати, а то стільки тут всі тріпались, а в результаті якби не Golem, то навіть і футболок би не було!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

я б додав ше львів.юа.
а може спробувати кольорову гамму - навпаки? (типу текст жовтий, а Х зелений)
п.с. як жеж так без веселки і коників?!?

Alter

Львів.юа - для нашивки, де і так мало місця???? Кому то так важливо, можна зробити окрему нашивку із повним адресом сайту :) Як на мене, то експлорера хватає, ібо ідентифікує його, як людину, причетну до даної "організації", а рекламу сайту ІМХО не варто пхати всюди де тільки можна. На футболках ще купа незайманого місця є ;)

2 Лесик. Ти маєш на увазі отаке?

Доречі, можна аналогічним способом заклепати собі ніки на камку (або хто де приліпить).
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

так, мав таке на увазі, уже зрозумів шо то бяка.

Alter

Є зрушення у нелегкій справі нашивок. Нарив контору машинної вишивки, яка згодилась виготовити дані нашивки як поштучно, так і массово. Є варіант вишивки кожному окремо іменних нашивок. Ціна питання: 1 штука експлорера буде коштувати  4 грн, іменної - на 2-4грн більше. Всі бажаючі - підписуємось у відповідній темі.
Оформлення замовлення - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,4012.0.html
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Цитата: Lesyk від 04.04.2011 16:53:53
так, мав таке на увазі, уже зрозумів шо то бяка.
Що саме бяка?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

зрозумів що запропонована мною кольорова гамма є некрасивою.
п.с. - не знаю чи є доцільність виготовляти іменні нашивки.
хіба що моя нашивка буде з веселкою і коником  ;D ;D ;D
а якшо серйозно - чим більше нашивок на камуфляжі - тим більше то все починає бути схожим на мілітарі-стайл, а це мені не подобається.я прихильник мінімалізму, веселки та коників  ;D

Lesyk

о, і ще одне:
а може краще б було не вишивкою робити малюнок, а такою спіціятільною фарбою,, як на фото нижче.
мені здається шо фарбою виглядатиме краще ніж вишивка.

Roy

Цитата: Lesyk від 06.04.2011 23:01:00
о, і ще одне:
а може краще б було не вишивкою робити малюнок, а такою спіціятільною фарбою,, як на фото нижче.
мені здається шо фарбою виглядатиме краще ніж вишивка.
Гадаю, що краще буде вишивкою. Ті що фарбою - недовговічні, текст з часом відлущуватиметься.
Замовлю й собі одну.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Тут вже, як то кажуть, СОРРІ, МАЙКЛ! Я знайшов вишивку, і то досить дешево, як на мене. Особисто собі я замовлю і то і друге. А коники... Можна і коники, але щоб по райдузі, якою він какає, йшов напис "СПЕЦПІДРОЗДІЛ" ;D.  Ну не кожному на камуфляжі таке пасуватиме ;)  На колір і смак товариш не всяк. Тим більше що це не примусово. Є варіант - от і хай користаються люди, а то тріпались чорт зна від коли, а результату ноль.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

232 Гості, 0 Користувачів