Форма для eXplorer'а

Автор swordlord, 09.03.2011 22:51:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

swordlord

Шановні форумчани.

Форуму вже більше ніж двійко років та й форумчан зібралось не мало. Є вже футболки та наклейки, але виходячи із специфіки нашого хоббі потрібен спецодяг з символікою форуму.
Навіть на обєктах дослідження будемо мати вигляд організованого товариства. Можливо це позитивно вплине на "офіційний" дозвіл відвідати обєкт. Та й взагалі будем виглядати люксично :D.

Тим паче, що зараз на ринку багато фірм з пошиття спецодягу на будь-який смак.

Так от шановні колеги прошу сказати свої ЗА чи ПРОТИ.
Також бажаними будуть коментарі та дискусії.

Si vis pacem, para bellum.

Lesyk

не люблю робочий одяг..ліпше вже зробити нашивки і пришивати до камуфляжів - значно солідніше виглядатиме, і практичніше буде ніж китайське УГ.

Romchick

За форму в якості пасивного засобу безпеки :) Тобто для того, щоб косити під ЛКП чи Львівводоканал для зменшення привертання уваги до себе.
Проти форми, щоб виглядати як з одного інкубатора.

Lesyk

шоб косити під лкп - можеш собі придбати жилетку ронджьонджьову з світловідбивачами.дешево і сердито.

Roy

Інколи, група людей в однаковому вбранні на людей впливає більш негативно, ніж позитивно. На мою думку, потреби у формі немає.
Та й не бачу випадків, де б для нас одинакова форма була умісна до ситуації та практична до застосування. От в багатьох випадках бейджик на шиї, з логотипом та фото й іншими даними буде для нас більш в користь, але це згодом, при створенні ГО.
Єдине, що бажано мати камуфляжі, і при бажанні на їх рукави можна закріпити невеликі шеврони з нашим логотипом.
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Ну можна довго сперечатись.
Але на рахунок:

Інкубатора:  зараз дуже багато робочих лазить в камуфляжах, та й корисний він тільки за межами цивілізації, а в місті потрібне зовсім інше маскування.

Шеврон: шеврон добре на камуфляжі б дивився, я ЗА.

Негативний вплив: зараз багато фірм перейшли на спецодяг, тому ми майже з ними "злиємось". Я думаю так навіть на стадіон до Євро можна потрапити  ;D якщо сильно захотіти, я думаю там можна пройти і на тебе навіть не звернуть увагу. Ше якщо якусь тачку зі щебнем взяти то взагалі за свого приймуть і покличуть в вагончик пити 50 грам.  ;D
Si vis pacem, para bellum.

Roy

Цитата: swordlord від 10.03.2011 00:05:15
Ну можна довго сперечатись.
Але на рахунок:

Інкубатора:  зараз дуже багато робочих лазить в камуфляжах, та й корисний він тільки за межами цивілізації, а в місті потрібне зовсім інше маскування.

Шеврон: шеврон добре на камуфляжі б дивився, я ЗА.

Негативний вплив: зараз багато фірм перейшли на спецодяг, тому ми майже з ними "злиємось". Я думаю так навіть на стадіон до Євро можна потрапити  ;D якщо сильно захотіти, я думаю там можна пройти і на тебе навіть не звернуть увагу. Ше якщо якусь тачку зі щебнем взяти то взагалі за свого приймуть і покличуть в вагончик пити 50 грам.  ;D
Ну от, тут потрібна вже наша винахідливість.
Форма як така вже відпадає, під кожен випадок нам треба інше вбрання.
Веду до того, що спочатку має бути причина, а потім вибір. Щоб не було просто так, бо красіво :)
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Цитата: Roy від 10.03.2011 00:17:24

Ну от, тут потрібна вже наша винахідливість.
Форма як така вже відпадає, під кожен випадок нам треба інше вбрання.
Веду до того, що спочатку має бути причина, а потім вибір. Щоб не було просто так, бо красіво :)


Ну або розглянути як варіант щось типу легкого комбінезону який би займав мало місця і можна було б його одягнути на одяг. Бажано непромокаємий. Плюсів багато: не замастишся, не оббризгаєшся всякими фекаліями ну і можна покласти в пакет і кинути в рюкзак і вуаля ти вже в цивільному.
Si vis pacem, para bellum.

Lesyk

особисто я не бачу потреби у "формі".принаймі зараз.

Roy

ЦитуватиНу або розглянути як варіант щось типу легкого комбінезону який би займав мало місця і можна було б його одягнути на одяг. Бажано непромокаємий. Плюсів багато: не замастишся, не оббризгаєшся всякими фекаліями ну і можна покласти в пакет і кинути в рюкзак і вуаля ти вже в цивільному.

Ідея з легким комбінезоном - супер. Мені такого не вистачає, якраз з такою характеристикою як ти написав. Ну єдине, якщо непромокаємий, то вже значно важчий та більший по розмірам. Якщо хтось знає подібні, викладайте сюди.
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Цитата: Roy від 10.03.2011 01:06:43
Ідея з легким комбінезоном - супер. Мені такого не вистачає, якраз з такою характеристикою як ти написав. Ну єдине, якщо непромокаємий, то вже значно важчий та більший по розмірам. Якщо хтось знає подібні, викладайте сюди.

Я мав на увазі водовідштовхуючий. Зараз багато таких матеріалів і доволі легкі.
Si vis pacem, para bellum.

zelja

форма ацтой- :P :P :P :P

:-)

В Штурмі бачив комбєзи хороші. Хороші там ті що не мілтеківські.
240 грн. кажися, але то десь місяць тому бачив.

Головне не брати одяг пошиття "ГЕЛІКОН", бо фуфло, гудзики не защібаються, а перешивати ой як влом, хоча 15 хв справи. Хоча "ГЕЛІКОН" певно накрився вже - бачив приміщення їхнє продавали.

Є непогані комбєзи грн за 180-200, сірі з помаранчевим. Помаранчевого значно менше і воно більше естетично має функцію ніж для покращення помітності. Багато кишеньок, достатньо зручнол розташовані підійшло б під ліхтарі, засоби зв'язку, акуми, рукавиці та ін.
Кольорова гама десь така:

Але то комбез повністю і легкий.


Моє ставлення до якогось встановленого типу одягу загалом позитивне, але щодо форуму - ні. Пан swordlord певно трохи захопився тематикою мілітарною, розумію, також свого часу такі помилки робив. Як показує досвід, в місцях населених, або просто із людьми інколи треба розбрестися по місцевостями і на всі питання відповідати: "нічогонероблюгуляюахтототамтакінезнаювпершечуюіващеянемєснийічьовидоменедомахалися", а от те що всі однаково вдягнуті може місцевого інспектора Катанью підштовхнути до думки, же неправду говорите. Тому якомога матрацно-ламерськи - так на мороз падати легше. До того ж результату можуть і шеврони призвести.

Хатя да, оце було б круто, всі такі ідуть рівним строєм в ногу по місту, розшиті шевронами приналежності, з мендальками на грудях (ще й таке з'явиться), із нашивками які визначають спеціалізацію (ну там піротехнік, спеціаліст по користуванню ломом, спеціаліст по світлотехніці, спеціаліст по засобах зв'язку, спеціаліст по непальоному пересуванню і т.д. ), в касках (вимагаю собі білу!!!!!!!!!111111), а тут всілякі ТП обступають зі словами "Ой, пацани, а ви з експлорера? Ой, а зводіть нас в лощину." І це ще добре, якщо вони попросять викрутити лампочку, а то ж і просто так доведеться водити. ;)
Декольтем своїм мене манила.

swordlord

Цитата: :-) від 10.03.2011 10:03:55
Пан swordlord певно трохи захопився тематикою мілітарною, розумію, також свого часу такі помилки робив.

Ага сплю і бачу, що в спецодязі (він в нас тепер мілітарія  ;D)  одним строєм крокують військові сили світу. Я пропонував спецодяг, а хтось кричав шо і в бунесовому комку нормально.
Si vis pacem, para bellum.

inkognito

 а може то замовити аляганські капелюшки із логотипом експлорера?  :)
будуть гарно дивитись разом із спецформою  :)
Resistance is futile

AHD

Цитата: zelja від 10.03.2011 08:45:33
форма ацтой- :P :P :P :P
цілком згідний

але якшо вже говорити про однакове вбрання, то думю, шо орієнтуватися на форму OUTPOST або красивий камуфляж, може навіть і міський
Режим харчування порушувати не можна

:-)

Цитата: swordlord від 10.03.2011 10:29:35
Цитата: :-) від 10.03.2011 10:03:55
Пан swordlord певно трохи захопився тематикою мілітарною, розумію, також свого часу такі помилки робив.
Ага сплю і бачу, що в спецодязі (він в нас тепер мілітарія  ;D)  одним строєм крокують військові сили світу. Я пропонував спецодяг, а хтось кричав шо і в бунесовому комку нормально.
Я не зовсім точно висловився, зараз спробую виправити ситуацію із розумінням. Мілітаризм => Формалізація => Форми, ксіви, звання, нагороди, структурні підрозділи, іерархія і т.п. Хороша річ, розташовує все "згідно списку". Люблю порядок. Але в даному випадку всьо має бути як в камуфляжі - непальоно.

О, ідея, на хімзу логотип всім балоном набити, там де треба хімзу, там вже як спалять то морозитися треба на тематику іншу. ;D І щоб флюорисцентна, зелененьким. І коли кієвскі дігЄра нас зустрінуть на притоках Полтви, або й в себе там десь, вони будуть в глибокому захопленні. ;)

Цитата: inkognito від 10.03.2011 12:00:42
а може то замовити аляганські капелюшки із логотипом експлорера?  :)
будуть гарно дивитись разом із спецформою  :)
І ще чашки. Але такі поєздаті, прозорі, як на ХАЕС були. ;)

Якщо буде форма, то я вимагатиму ще й каску із коногоном. І щоб обов'язково, всьо у нас буде як на заводі, із дотриманням вимог техніки безпеки, нарядами-допусками і т.п. ;D ;D ;D
А ваще - вьйо в Пласт, там форма є і треба порядок наводити. Бугага.



Цитата: AHD від 10.03.2011 15:58:54
Цитата: zelja від 10.03.2011 08:45:33
форма ацтой- :P :P :P :P
цілком згідний
Форма річ хороша але там де вона справді потрібна.

Цитата: AHD від 10.03.2011 15:58:54
але якшо вже говорити про однакове вбрання, то думю, шо орієнтуватися на форму OUTPOST або красивий камуфляж, може навіть і міський
Аутпост - це про це? Ну тоді без чорних бобіків не обійтися. :-\

Цитата: AHD від 10.03.2011 15:58:54
красивий камуфляж, може навіть і міський
3,14. :o

Lesyk подав ідею - наклею завтра на свою каску. ?):-)
Декольтем своїм мене манила.

Lesyk

Цитата: AHD від 10.03.2011 15:58:54
але якшо вже говорити про однакове вбрання, то думю, шо орієнтуватися на форму OUTPOST або красивий камуфляж, може навіть і міський
однозначно ні.усі ми різні люди, зі своїми смаками і своїми рівнями достатку - комусь підходить снг-шний камуфляж, кому бундес.
по-моєму значно краще - прямокутна нашивка над верхнею кишенею камуфляжної куртки з надписом "експлорер" (так як є нашивки "студент" тих хто вчиться на ваєнці і т.д..)

AHD

Цитата: Lesyk від 10.03.2011 16:18:23
по-моєму значно краще - прямокутна нашивка над верхнею кишенею камуфляжної куртки з надписом "експлорер" (так як є нашивки "студент" тих хто вчиться на ваєнці і т.д..)

якшо нашивка, то тре добре помізкувти над стилем, (бо оцей надпис  "студент" виглядає дуже атстойно)
Може ше одну велику на спині
Режим харчування порушувати не можна

Bottlehunter_

ІМХО, форма - зло, Експлорер - форум певною мірою анархістський та неформальний, ніяк не пасує заганяти все в якісь рамки, хай навіть одинакового одягу. Крім того, наша діяльність досить різнопланова, відповідно треба різного типу одяг. В печери краще брати комбінезон, на заводи - щось зручне і не надто яскраве, типу камуфляжу, на ровер - навпаки яскравий одяг, щоб водії машин могли помітити. В колекторах та на деяких інших об'єктах взагалі краще, щоб нас ніхто не бачив, а якщо вже так сталося - щоб не виглядало, що ми своє тут перебування довго та ретельно планували. Короче, на мою думку, фірмових футбок Експлорера цілком достатньо.
Най жиє Гуцулія!

289 Гості, 0 Користувачів