Крупзавод, Рясне. Обговорення

Автор Bottlehunter_, 13.03.2011 18:04:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Най жиє Гуцулія!

Roy

Дякую що розвідав місце! Хотів давно туди попасти, і особливо видертися на елеватор.
Такшо тему в плани і вперед!
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

так елеватор манить до себе =))) тому +1 на вилазку
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

може на цих вихідних дослідимо його?

Bottlehunter

Anhorda, дякую! Класний матеріал!

Відкритим залишається питання як залізти нагору. Ану давайте спільними зусиллями придумаємо хитрий план!
Най жиє Гуцулія!

AHD

На фотографії видно, шо одні зі сходів ведути на дах  ::)
Режим харчування порушувати не можна

Bottlehunter

Цитата: AHD від 19.06.2011 23:11:15
На фотографії видно, шо одні зі сходів ведути на дах  ::)

Ведуть. Але якщо підніматися по них, нас буде бачити все Рясне і кусень Левандівки. Плюс збоку є заправка (там ще бомбік є, ага) і дорога з потужним рухом. Тут або забити і сказати "Пох" або придумати хитрий плян. Але я не знаю який. Дозволу в охорони питати марно, та її там і нема в більшості випадків.
Най жиє Гуцулія!

Lesyk

Звичайно фантастична ідея, але може туди навідатися 4-4 ранку? Дядько Віктор Суворов казав шо то найкращий час для акцій. Ібо тоді або всі сплять дитячим сном, або дуже виснажені. Залишається лише 1 питання - чи цей об"єкт потребує такої серйозної, ризикованої та виснажливої операції?

AHD

Цитата: Lesyk від 20.06.2011 00:52:38
Звичайно фантастична ідея, але може туди навідатися 4-4 ранку?
Як раз можна буде красиві фотки сходу сонця над містом зробити...

А от спускатися прийдеться коли вже всі бачитимуть
Режим харчування порушувати не можна

Lesyk

Цитата: AHD від 20.06.2011 01:44:06
А от спускатися прийдеться коли вже всі бачитимуть
А тут вже можна поступити як Редрік Шуххарт з "Пікніка на обочині" - залягти на весь світлосий день, і продовжити рух знову в темний час доби  ;D ;D ;D

Bottlehunter

Два питаня: 4-4 ранку то 4 хвилини по 4 ранку? Тоді О_О - дванадцята ночі? ;D

І "світлосий" день - то як? То якесь свято язичницьке?
Най жиє Гуцулія!

Lesyk

Я просто дуже хотів спаткі, тому і писав всяку біліберду :)
то мала бути 3-4 ранку та світловий день.просто в той омент я бу "на своїй хвилі", і видно ше нуде то дивився, що постив.
Винен. Молодий. Виправлюсь.

Wolff

Читаю звіт Emmett і думаю ,що після такої ..показної.. вилазки , наступні вилазки будуть як форд ,,Боаяр,, Я біжу і фоткаю ,що попало під руку а наздогін сторож з косою ( добре ,що не самопалом з сіллю) та пси.
Треба акуратніше проводити такі вилазки_ після Вас теж захочуть поесплорити . То на що нагнітати не приязнь сторожів і псів.

Emmett

Цитата: Wolff від 04.07.2016 13:40:00
Треба акуратніше проводити такі вилазки
А хіба собаки гавкають лише на неакуратних? То для нього така собі сигналізація, він пускає їх бігати територією(перед тим ще декілька разів їх бачили, але вони нас -- ні), і якщо вони починають гавкати, як скажені, то він бере косу і виходить косити. Важко залишитися непоміченим, коли твої ноги стирчать із дзюри в стіні і швидко сховатися ніяк.
Туво є мій блог, зацініть!

Emmett

Цитата: Wolff від 04.07.2016 13:40:00
То на що нагнітати не приязнь сторожів і псів.
Що на рахунок цього, то він одразу був неадекватний, спроби нормально поговорити з ним успіхом не увінчалися. Хай би собі дзвонив в поліцію, як грозився -- але він хіба собак цькував.
Туво є мій блог, зацініть!

:-)

Декольтем своїм мене манила.

296 Гості, 0 Користувачів