Терміново продаю новий вінчестер

Автор Ростислав, 15.03.2011 10:28:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Ростислав

Продаю вінчестер Western Digital на 2 Терабайти, зелений (WD20EARS)

Стан: новий, нерозпакований, куплений вчора, є гарантія від фірми Медіавест - 3 роки.

ТЕРМІНОВО
Кому потрібен - пропонуйте свою ціну.

Додаткова інфа: http://brain.com.ua/Nakopitel_HDD_WD_2000GB_WD20EARS-p31385.html

Якщо є ще якісь запитання, то пишіть в приват або в аську

swordlord

Мене цікавить.
Але повідомлення типу куплений вчора, а сьогодні вранці вже продається бо потрібні гроші, якось насторожує.  ???
Гарантія присутня?
Si vis pacem, para bellum.

inkognito

Хммм...
WD Green, cектори в 4 кБ, читання 20,5 мс і запис 33 мс? Навіть 64 Мб кешу не дуж допомагають. Моє ІМХО єдина перевага цього харда - це тиша. Для домашнього медіацентру підійшов би, і то якщо переформатувати нормально. Окрім того, не усі мамки 2 Тб бачать нормально.
Resistance is futile

Ростислав

В мене кілька таких вінчестерів нормально працюють навіть на материнках 2 - 3-річної давності, і притому в WinXP. Ідеально підходить для зберігання/відтворення мультимедійного контенту. Також перевагою є те, що ті вінчестери майже не гріються.

axizep

сміх полягає в тому,що я такий самий вінчестер на тому самому брейні (на римлянина) купив собі місяць тому і ціна на нього була 91 долар ))))
нарахунок харда: тихий,не гріється і дійсно повільніший за синю серію (була в мене до того) але жити можна. я вирішив питання швидкості покупкою додаткового ссд харда для вінди.
Slavko

Ростислав


402 Гості, 0 Користувачів