Прогулянка за Львів і навколо

Автор Alter, 16.03.2011 12:41:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Всім привіт! Нещодавно натрапив на тему в планах Bottlehunter"а http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3350.msg21289.html#msg21289
Оскільки надворі вроді як не мете, і морозів нема, є пропозиція дочекатись нормальної (хоча б по львівським міркам)))) погоди, і організувати пішу прогулку по маршрутах, де доріг поменше, а природи (і, відповідно, болота) побільше. Хто має бажання - кидайте цікаві маршрути, бо після зими ох як хочеться вже десь нормально вилізти.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter_

Прогулянка маршрутом, що описаний в планах таки відбулася, правда задом наперед (з метро до Скнилова). Тутво є звіт: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3438.0.html

Якщо маєш звичку довго гуляти пішки, то пропонуй маршрут, із задоволенням приєднаюся. Цікавих-нецікавих доріг тут не буває, ІМХО, головне процес. Я, наприклад, хтів би перейти пішки від Івано-Франкового до Крехова через Яворівський парк. Можна навіть в цю суботу, якщо нічого на голову не буде дуже падати...

А якщо ще маєш ровер і бажання на ньому їздити, то взагалі було б супер.
Най жиє Гуцулія!

Alter

Ровер є, но не тут. В гуртожитку його особо і тримати нема де :'( В планах є прогулка винникфвською гілкою залізниці (та що недобудована) із подальшим взяттям курсу на Чортові скелі. А перейти пішки від Івано-Франкового до Страдча через Яворівський парк можна попробувати, але в неділю. Цю. Можеш накидати приблизний маршрут по гуглокарті?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter_

Вже намалював маршрут ;D ;D ;D
Якщо серйозно, нема там що малювати. Їдем маршруткою на Новояворівськ від Янівського цвинтаря, за Івано-Франковим кричимо "Шофер станьте!" та й чешем через ліс, орієнтуючись компасом чи ДжіПіЕсом. До Крехова буде приблизно 18 км, 5.5 годин пішки з перекурами. Можна і в неділю. На 9:30 біля Янівського підійде? Хто ще хоче розімнутися?
Най жиє Гуцулія!

Skip

Я хочу. Зара прозвучить стандартна від мене фраза - як не просплю то приєднаюся в неділю. Хіба завадить дощ...

zelja

Якщо така канітєль,то тре вибиратися не в 10 год а в 7-8 мінімум ;)
Я +1
Фляшка, шо по цьому маршруту є цікавого ?

Bottlehunter_

ЦитуватиФляшка, шо по цьому маршруту є цікавого ?
А ти, зельонка, певно думаєш, що я там кожен ходжу з дому на роботу ;) Барс по дорозі повинен трапитися, як мінімум.
Най жиє Гуцулія!

zelja


Alter

Блін, по часі буду у Львові в неділю на 9.45 на вокзалі з дому(((( :'( Трохи незакан. Хоча можна щось придумати. Компас (на випадок ЧП) хтось притаранить?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter_

Можливо, Твій приїзд до Львова в суботу ввечері зможе вирішити проблему? Компас і карту я маю. Зєля має ЖПС. Можна ще людей дорогу попитати. В лісі :) Не заблудимся, короч
Най жиє Гуцулія!

Alter

   Та я вже так і рішив, так що +1. Хто ще підтягується? Доречі погода по РП5 каже що має бути відносно спокійно (плюс-мінус сраний дощик). Львівська короче.

А назад звідти що їде? (альбо в тих місцях я не бував).
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

AHD

Цитата: Bottlehunter від 16.03.2011 20:02:48
Можна і в неділю. На 9:30 біля Янівського підійде? Хто ще хоче розімнутися?

я не проти "розімнутися", хоча поки шо тіко 90% шо буду

Режим харчування порушувати не можна

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter_

ЦитуватиА назад звідти що їде?
Чим-небуть доберемся. Збирайся як в звичайний похід. Хто ще захоче йти - допише сюди. В неділю на 9:30 біля Янівського, якщо буде ДУЖЕ погана погода, перенесемо похід, про що обов'язково буде повідомлено тут.
Най жиє Гуцулія!

Alter

Як на рахунок "горючого"?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

zelja


zelja

Цитата: Alter від 16.03.2011 22:49:53
Як на рахунок "горючого"?
От це я панімаю ! Наш человек  ;D ;)

Bottlehunter_

Нє, давайте трохи поспимо хоч в неділю.
Най жиє Гуцулія!

AHD

Режим харчування порушувати не можна

Alter

Ех ви, ніфіга ви в сарказмі не шарите! :)

   Хоча це було б жесть 17км під градусом пропиляти  :o :o :o
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

234 Гості, 0 Користувачів