Лос Колорадос у МЕТРО

Автор kvitka, 16.03.2011 13:37:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Цитата: Roy від 18.03.2011 23:26:34
ЦитуватиЦитувати
І взагалі - взяти та забабахати вечірку у стилі Експлорера

Ага, давно вже пора!!!

Не буде вечірки, допоки не знайдемо метро!  ;D
+100500

Bottlehunter_

І шо робити? Я хочу вечірку! Навіть вєчєрінку хочу!!! Нада яке-та метро вася нарити у ві Львові ;D Завтра з лопатками всі у Стрийський парк. Будем працювата від паркану і до обіду!!! ;D ;D ;D
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 18.03.2011 23:36:19
І шо робити? Я хочу вечірку! Навіть вєчєрінку хочу!!! Нада яке-та метро вася нарити у ві Львові ;D Завтра з лопатками всі у Стрийський парк. Будем працювата від паркану і до обіду!!! ;D ;D ;D
А чо в Стрийський парк??? Я чув що до нього можна докопатися в районі Високого Замку. Треба організувати загін на дослідження!
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter_

А давайте поділимося - половина буде копати з Жовкви через Високий Замок (там колись був тунель, то ж всі знають, пани їздили бричками на базар, щоб обминути пробки біля АС-2), а інша половина - з боку Сокільників, а потім зійдемся десь посередині, то й буде метро. Потім коней туда запустим або віслюків, будем туристів на Євро возити.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Можна, але май на увазі, одна вітка метро проходить повз центр, від Цитаделі до Лисої гори. На дві останні точки треба приділити найбільше уваги.
Доречі, попасти в тунель що веде до Жовкви можна попасти з лісу, коло Львова.
Ось тут - http://wikimapia.org/#lat=49.8568969&lon=24.1514468&z=16&l=0&m=b&search=%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Ну ось Шановне Панство, вечірки не буде до тих пір, доки сі не прокопаєте зі Львова у дЖовкву! Гострих лопат!
Resistance is futile

Ipolit

На яку вилазку, якщо запроситете і буде час то сходжу ;D

Ipolit

то було повідомлення не мені, ну то таке ;D я типу підписався на нього. я знайшов фотки з вечірки! наче в ОЗКа нікого нема, тому потрібно було їти... порадьте як завантажити фоткі покажу і вам ;D

bart

сиппатична вечырка вийшла ;) зара пару фото кину 8)

bart


bart

зліва від поля для повідомлеення є додаткові функції, прикріпи файл)

Ipolit


Ipolit


inkognito

   Просто шикарно. Щасливий же не пішов - ні Ваврин без ОЗК (в ОЗК також), ні Стефка Ґіги - ну шо то за фрайда скажіт? Пару йолопів, кепські совкові колонки із дешевими наклейками Marshall, страшні пілотки у гидотних футболках... фуу... Я на Metallica'у панове, дякую дешевого колорадосу гет не потрібно.

 З.І. Колорадос то пішло від назви кепських жуків, що нам москалі завезли від америкосів через те, що у нас файне сало є, а у них - ні?
Resistance is futile

280 Гості, 0 Користувачів