Околиці Червонограда на 26-27 березня

Автор Roy, 19.03.2011 01:43:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Планується доволі маштабна вилазка в Червоноградський край. Поки не отримали зеленого світла з Великомостівської шахти, не гаємо часу, досліджуємо околиці! :)

Значить, в чому полягає "маштабність" вакації?  Вилазка планується двохденна, в крайньому разі один день, але при умові якщо виїхати з рідного міста як найраніше. Linuxoid та я склали цікавий маршрут, який охоплюватиме найбільш знаменні місця краю. На маршруті будуть території шахт, ламповий завод, військова частина, 5 бомбосховищ, покинуті шахти ну і звісно ЦЗФ. З житлом проблем не буде, 4-місний номер в готелі вартує 100 гривень.

Частково, деякі відстані будемо долати нозями та маршрутками.
Одним словом, має бути цікаво. Треба правда запастися рексоною, в кількості по штуці на особу. Злі собачки можуть турбувати.
Отож субота- неділя, 26-27 березня.
При потребі, Linuxoid доповнить більш грунтовніше.

Хто має бажання, підписуйтеся нижче!  ;)
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Перший маршрут, котрий я думав охоплював всі, крім двох, шахти району, але його довжина склала 30 кілометрів, з них нозями приблизно 20 км. Тож на перший день маршрут скорочено:

- Стара військова частина (ВЧ)
- ламповий лавод (от щодо нього я невпевнений, бо недавно взнав, що такий був)
- шахта Бендюзька
- *шахта №5 Великомостівська (якщо буде час) (№5 Вм)
- Центральна Збагачувальна Фабрика (ЦЗФ)
- *шахта Візейська

З Червонограда маршруткою ми доїдемо до повороту на ВЧ, далі ніжками до саої ВЧ та шахти Бендюзької. Від шахти маршруткою ми доберемось до ЦЗФ. Далі до шахти Візейської пішки. По дорозі від Бендюзької до ЦЗФ є ще шахта №5 Вм, як буде бажання зіскочимо до неї. Далі додому пити пиво і спати. На другий ще треба подумати.

* - Шахти візейську (№8 Вм) і №5 Вм я плутаю, тому земляки підримайте уточненням.

З собою треба мати щось переодітись і міцне болотостійке взуття.

RedShift

Ламповий завод - це я так мислю завод "Універсал" біля 2ВМ. До речі, мені розповідали, що як раз навпроти Т-подібного перехрестя, Бетонна дорога на Військову Базу і Чевоноград-Радехів, була залізнична платформа де привозили і розвантажували обладнання і техніку на військову базу.

Шахта №5 :
Зазвичай після закриття шахти залишають ії адміністративні об"єкти і на цій базі піднімають якусь іншу організацію. Але шахту №5 "стерли з лиця Землі". Просто рівнина. Це певне для того, щоб вже нічого не можна було "порахувати", що тут пішло в розріз з законом  :).
Darts matters!

linuxoid

Цитата: RedShift від 19.03.2011 10:06:40
Ламповий завод - це я так мислю завод "Універсал" біля 2ВМ. До речі, мені розповідали, що як раз навпроти Т-подібного перехрестя, Бетонна дорога на Військову Базу і Чевоноград-Радехів, була залізнична платформа де привозили і розвантажували обладнання і техніку на військову базу.

Шахта №5 :
Зазвичай після закриття шахти залишають ії адміністративні об"єкти і на цій базі піднімають якусь іншу організацію. Але шахту №5 "стерли з лиця Землі". Просто рівнина. Це певне для того, щоб вже нічого не можна було "порахувати", що тут пішло в розріз з законом  :).

Ми ту бетонку пройдем повністю, наскільки я пам'таю там багато сюрпризів було. Шлях наш почнеться на ВЧ і по бетонці далі на шахту забредем. От про залізницю я не чув! Може розвідаємо нову фантомну залізницю!)

inkognito

       Кепсько якось вийшло із шахтов...Жорсткий ажіотаж в плянах, вже 5 сторінок. Скоро доведеться закрити тему та створити нову Вилазка в шахту Львівсько-Волинського вугільного басейну-2. У будь-якому випадку бажаю гарної подорожі та наперед зарезервованих нумерів - водночас так цікаво і так кепсько ночувати на вокзалі. І на готель насамперед погляньте - чи не вийде часом, що на вокзалі спати краще? Одним словом, подумайте наперід! Всього!
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 19.03.2011 15:01:07
       Кепсько якось вийшло із шахтов...Жорсткий ажіотаж в плянах, вже 5 сторінок. Скоро доведеться закрити тему та створити нову Вилазка в шахту Львівсько-Волинського вугільного басейну-2. У будь-якому випадку бажаю гарної подорожі та наперед зарезервованих нумерів - водночас так цікаво і так кепсько ночувати на вокзалі. І на готель насамперед погляньте - чи не вийде часом, що на вокзалі спати краще? Одним словом, подумайте наперід! Всього!
Номери я зарезервую. А на вокзалах не вийде ночувати, бо їх зачиняють на ніч. Щодо готелю там все в порядку, він недавно збудований. Щодо шахти, то цього тиждня там одна людина загинула, а друга присмерті, якщо виживе то залишиться інвалідом.

Romchick


Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Я на ці вихідні мінус. Ставатиму батьком, хрещеним звісно :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk


Roy

Ок, значить нас є восьмеро:
1) Roy 2дні
2) linuxoid
3) inkognito день
4) Zelja 2дні
5) Romchick 2дні
6) Lesyk 2дні
7) Alter 2дні
8) Bottlehunter
Хто ще має час та бажання чудово провести вихідні в індустріальному середовищі? Зголошуйтесь!

Прохання точно утвердити своє бажання їхати, бо завтра-післязавтра linuxoid буде бронювати номера.


Upd: доречі, хто не має можливості їхати на 2 дні, можна на день. Транспортне сполучення дозволяє зручно дістатись Львова в будь-який час.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Вибачаюсь за дезінформацію. Я буду. Сам. Точно.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

на мене не бронюйте - якщо буду, то лише на один день сраня до вечора.
Resistance is futile

Alter

На неділю предбачають не ахову погоду. То на плани якось повпливає?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Якшо не буде торнадо то ніяк.  :)
Meine Ehre heißt Treue

kivi

мені теж було б чудово на один день. не проти?

linuxoid

Цитата: kivi від 22.03.2011 21:32:38
мені теж було б чудово на один день. не проти?
Навіть за!

На військовій частині в ангарах і тунелях є імовірність наткнутись на гадюку. Тому всім мати високе шкіряне або з не менш міцного матеріалу взуття (берци, гади, чоботи). Для заспокоєння: гадюки зараз мляві і неагресивні, але якщо на них стати - можуть кинутись.

Dima_Bear

повного новачка взяли б з собою?

linuxoid

Я сьогодні забронював готель: 2 двомісні номери, комусь треба буде взяти спальник. Номери комфортні, акуратні, чисті, є душові. Ціна номерів 200 грн., я вніс 70 грн. передплати за бронь. Якщо ще хтось надумає їхати на два дні, то беріть з собою спальний мішок.

Roy

Цитата: Dima_ber від 23.03.2011 12:26:12
повного новачка взяли б з собою?
Повного?  :)
Можна, пиши в приват.
Meine Ehre heißt Treue

225 Гості, 0 Користувачів