Околиці Червонограда на 26-27 березня

Автор Roy, 19.03.2011 01:43:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

Цитата: linuxoid від 22.03.2011 21:35:36
На військовій частині в ангарах і тунелях є імовірність наткнутись на гадюку. Тому всім мати високе шкіряне або з не менш міцного матеріалу взуття (берци, гади, чоботи). Для заспокоєння: гадюки зараз мляві і неагресивні, але якщо на них стати - можуть кинутись.

Хочете вірте хочете ні:
2 тижні назад біг собі крос у лісі саменький, ще сніг був, за "бетонкою" здалеку побачив 5 СІРИХ всі як одна собак - в голові пролунало: "ЧУВАК ВОВКИ!". рєЗЗЗЗЗЗко взяв азимут 180 і так шпарив.  :'(
Darts matters!

linuxoid

Цитата: RedShift від 24.03.2011 01:39:59
Хочете вірте хочете ні:
2 тижні назад біг собі крос у лісі саменький, ще сніг був, за "бетонкою" здалеку побачив 5 СІРИХ всі як одна собак - в голові пролунало: "ЧУВАК ВОВКИ!". рєЗЗЗЗЗЗко взяв азимут 180 і так шпарив.  :'(

Про тих собак я чув, їх бачили на 2-й шахті (Бендюзькій) і їх було семеро... Думаю, що ті пси наврят чи будуть нападати на групу людей, особливо, якщо вони одичавівші.

Bottlehunter_

Рой, не томи душу, назначай час виїзду і місце збиранки!!! Думаю, на 8 ранку на АС-2 буде всім добре? Ага, і напиши, що якщо хто запізниться, то тому щолБАН ;) І агласі весь спісак, пажалуста!
Най жиє Гуцулія!

Roy

Начить так. Їдуть: Roy, inkognito, Zelja, Romchick, Lesyk, Alter, Bottlehunter та kivi. Восьмеро, згідно погодження.

Збір у суботу, 26.03. о 07:00 ранку на АС-2, коло газетного кіоску.

По спорядженні, вже описано що брати. Обов'язково мати воду/чай та якийсь тормозок.
Ну і решта, Ви самі все знаєте  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter_

Та давай хоч на 7:30. як я на 7 попаду на АС-2? На роліках?
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 24.03.2011 16:46:46
Та давай хоч на 7:30. як я на 7 попаду на АС-2? На роліках?
Курде, а як? Та на маршрутці!
Так оптимально, менший студентопотік+ чим раніше, тим краще. В кожному разі таксі ніхто не відмовляв, з Лєвандувки буш іхати підбереш мене та Ромчика, або ще когось. В добиранні не бачу ніяких проблем.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Наші номери звільняться після 12-ї години дня,  речі можна буде скинути в мене.

Bottlehunter_

Студентопотік в суботу на Червоноград однаковий в 7 і 7:30. Якщо півгодини часу настільки критичні для вилазки і якщо решта прийде рівно на 7, то і я буду, звичайно. Тільки дивись сам не проспи ;)
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 24.03.2011 16:59:39
Студентопотік в суботу на Червоноград однаковий в 7 і 7:30. Якщо півгодини часу настільки критичні для вилазки і якщо решта прийде рівно на 7, то і я буду, звичайно. Тільки дивись сам не проспи ;)
От якшо просплю, шоб печосному, Рою по щелбану тоді  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Ворон

Всім привіт! Буду дуже радий, якщо візьмете і мене із собою. З ночівлею. Із правилами внутрішнього розпорядку ознайомлений, виконувати зобов"язуюсь. Спорядження і одяг наявні.

Romchick

Roy, ти сказився? :) :). Якщо в кращому випадку буду їхати з Любінської, то на 7.00 ніяк не встигну. В крайньому разі на 7.30. Таксі трохи зажирно.

Roy

Сказився курча, бо сьогодні охоронець пістоль з кобури витягував. Хтів встрелити Роя  ;D

Добре, здибанка рівно о 07:30, оскільки більшості так підходить.
Meine Ehre heißt Treue

RedShift

Цитата: Roy від 25.03.2011 00:42:18
Добре, здибанка рівно о 07:30, оскільки більшості так підходить.
Ну а дальше як? В самому Черві де Вас шукати???
Darts matters!

linuxoid

Цитата: RedShift від 25.03.2011 08:11:59
Цитата: Roy від 25.03.2011 00:42:18
Добре, здибанка рівно о 07:30, оскільки більшості так підходить.
Ну а дальше як? В самому Черві де Вас шукати???


На вокзалі, якщо виїдуть в 7:50 (беру з запасом на чергу чи відсутність одного з автобусів), то в 9:10 будуть в Червонограді. Або коло барвінку в центрі, там ми, певно, затаримось.

RoMeL

ех, шкода, я на Говерляну завтра :-[
Fruere vita, dum vivis

Bottlehunter_

Цитата: Ворон від 25.03.2011 00:22:53
Всім привіт! Буду дуже радий, якщо візьмете і мене із собою. З ночівлею. Із правилами внутрішнього розпорядку ознайомлений, виконувати зобов"язуюсь. Спорядження і одяг наявні.

Звичайно, приходь! Завжди раді новим людям.
Най жиє Гуцулія!

kivi

-1 в мене завтра робочий день поставили :(

133 Гості, 0 Користувачів