Новояворівськ. Трикотажна фабрика

Автор Bottlehunter_, 19.03.2011 20:03:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Най жиє Гуцулія!

inkognito

  Новояворівськ завжди звали Янтарне (не відміняю) . Ніц ту нема невідомого мені. Якщо дестрой недалеко станції - то мала бути трикотажна фабрика.
Resistance is futile

Golem

Користувач lopik@lviv.farlep.net повідомив (9:52):
це мала бути фабрика трикотажного спортивного одягу
там куча станків - ще з ГДР - гниє на відкритому повітрі вже 20 років
Користувач lopik@lviv.farlep.net повідомив (9:55):
там є склад біля вокзалу зразу - з гниючим обладнанням
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter_

Інформація про станки актуальна? Бо я там взагалі нічого крім залишків вентиляції та кількох труб не бачив. Але і не обходив все. Можеш розпитати докладно де ті станки знаходяться?
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Я думаю, на 2-3 поверх можна спуститися посрєдством мотузочки, з верхніх поверхів. Рою, Ромчику і Лесику по плюсу, хоча я не дуже розумію, при чім тут чупакабра?

ЗІ. Там навпроти ще видніється недобудова красіва. Може заїдемо туди цього тижня,  в рамках візиту італійців в  Шкло - Яворів - Новояворівськ?
Най жиє Гуцулія!

Roy

Ти чого такий серйозний, тож лірика, не пошкодить до опису індустрємального середовища.  :)

Лан, був в мене в підвалі моцний шнурок. Можна пробувати.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Можливо комусь і смішно - але на мене нападала чупакабра. Кожному охочому можу продемострувати шрами на спині.  Завтра попрошу Bottlehunter-а сфотографувати наслідки зустрічі 5-річного Сашка з великою-великою страшною волохатою ненажерливою чупакаброю.

Caesar

Як виявилось усе прохідне і без шнурка. Що справді вражає - так вентиляція! В ній б полазити, ех оце б і звуку було і відчутів...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

215 Гості, 0 Користувачів