Покинута ВЧ на вул. Мечнікова

Автор inkognito, 22.03.2011 10:15:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Resistance is futile

Golem

В мене з цією ВЧ повязана одна прикра історія. В 2000 році як я був на 1-у курсі коледжу нас з ДПЮ повели на екскурсію туда. Походили ми, поффтикали на казарми, з солдатами говорили. ну тіра щоб нам довести що армія це гуд. Потім як вже піднімалися сходами з якогось підвалу вверх перед нами по доріжці пробігала колона солдат. Ну і значить нам сказали шоб ми бігли швидко. Я зашпортався був за сходинку і вилетів був прямісінько перед нею. Ну солдатам сміятися не можна було, але думаю потішив їх немало. Потім десь за півгодини я був втратив свідомість. Чим наробив багато шуму і галасу навколо своєї персони. Батьки тягали по всяких лікарях, які ясне діло шо ніц не найшли і списали все на перевтому спричинену навчанням. Але неприємний осад лишився.
Дігери всіх країн єднайтеся!

axizep

все елементарно. в такій ситуації треба було .

Slavko

Golem

Дякую. Ніс мені розбивати ніхто не додумався :) Просто дали води і за кілька хвилин я був прийшов в себе.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  Діставіс легкого струсу мозку, що свідчить про те, що у тебе він є на відміну  від того шалено авторитетного, молодого та популярного проффесора із Оксфорду, що радить шнобеля вломити у такому випадку. Кажуть, же того проффесора недавно виділи по ВВС та СNN, а що саме головне по 12-му каналу ве Львові.  :)
  Хоча фіг го зна, може у такому випадку направду тра ломити ніс? А також ребра, гомілки та хребет? Хто зна?  ???
 
Resistance is futile

375 Гості, 0 Користувачів