Що це таке?

Автор linuxoid, 22.03.2011 20:07:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Знайшов оту штуку, довжиною приблизно 5 см., матеріал ззовні нагадує алюміній. Хто знає що це таке?




inkognito

Направду на перший погляд без варіантів, дуже цікаво.
Resistance is futile

Alter

А де знайдена була? Мож то якась втулка, або ще щось від якогось механізму. І Яке воно всередині?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Цитата: Alter від 22.03.2011 23:17:30
А де знайдена була? Мож то якась втулка, або ще щось від якогось механізму. І Яке воно всередині?

Знайдено на горищі моєї дачі в дерев’ятому пеналі серед іншого хламу менш бережно валяючомуся навколо, зокрема патрони валялись в кучі без пеналів чи чогось іншогою. Втулкою наврят чи може бути, надто легеньке і ніжне. Розбирати не ризикую, бо то може бути,  детонатор, або джерело радіації, або ампула з отруто-хімікатом (поки не дізнаюсь що це, то це може бути чим завгодно, береженого...). Маркування нема, проте є ребра, схоже під гайковий ключ і різьба. Додам, що дачу я купив недавно.

Sunkatalano

Це пристрій для запалювання заряду у ручних гранатах :)


Розбирати не рекомендую
, може в кращому випадку пальці повідривати...

linuxoid

Дякую! Я схилявся до цієї версії, але не був впевнений, тепер треба вирішити, що з ним робити...

swordlord

Один із типів запалів системи Ковешнікова.
Велике фото: http://www.trizna.ru/galerea/albums/userpics/grenade_fuse_Koveshnikov_nfs.jpg

Для великих "гуру" саперної справи зверну увагу на те, що не вистачає деяких елементів, щоб пальці чи щось більше повідривало. Сам елемент нічого зробити не зможе. Хіба що кинути у вогнище. Але втопити у найближчому до дачі болоті для певності не завадить.
Пропоную цінну інформацію перенести у тему ВОПи.


Si vis pacem, para bellum.

linuxoid

Боліт вистачає, от туда його й сплавлю. Колись я підривав шахнтий детонатор і був, м'яко кажучи, сильно здивований його потужністю, а він менший за цей екземпляр, тому від гріха подалі.. Ото дачку придбав)))

swordlord

Відео із розряду "Краще один раз побачити".
Як взривається детонатор Ковешнікова.

Si vis pacem, para bellum.

box10

Це запал, запали/ їх частини звичайно заповненюються ІНІЙІЮЮЧОЮ ВИБУХОВОЮ РЕЧОВИНОЮ, яка призначена для детонації більш інертних вибухових речовин.  Особливість ІНІЙІЮЮЧИХ ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН - чутливість до ударів, термічного впливу, електричного струму тощо.
Крім цього, це може квалифікуватися як боєприпас або вибухова речовина. Далі, думаю, здогадуєтесь...

linuxoid

Цитата: box10 від 21.04.2011 00:50:33
Це запал, запали/ їх частини звичайно заповненюються ІНІЙІЮЮЧОЮ ВИБУХОВОЮ РЕЧОВИНОЮ, яка призначена для детонації більш інертних вибухових речовин.  Особливість ІНІЙІЮЮЧИХ ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН - чутливість до ударів, термічного впливу, електричного струму тощо.
Крім цього, це може квалифікуватися як боєприпас або вибухова речовина. Далі, думаю, здогадуєтесь...

Даний інійіюючий (вимовити не дам ради, а вам слабо? ;D) знаходиться на дні річки. Квал(и)фікуватись він тепер може як деталь річкового дна.

reyka

недавно робив таке саме бабах..тіко там небуло 11 хв.. а максимум 5.)
Мільйон сердець
одне биття
Карпати Львів
на все життя!!!

linuxoid

Років десять тому би і сам, коли взнав що це таке, бахнув, зараз, знаючи до яких наслідків ця штука може привести, набагато веселіше було в річку кинути - він так ефектно булькнув.

inkognito

Цитата: linuxoid від 21.04.2011 19:56:17
Років десять тому би і сам, коли взнав що це таке, бахнув, зараз, знаючи до яких наслідків ця штука може привести, набагато веселіше було в річку кинути - він так ефектно булькнув.

І це було коректне рішення!
Resistance is futile

inkognito

Цитата: box10 від 21.04.2011 00:50:33
Це запал, запали/ їх частини звичайно заповненюються ІНІЙІЮЮЧОЮ ВИБУХОВОЮ РЕЧОВИНОЮ, яка призначена для детонації більш інертних вибухових речовин.  Особливість ІНІЙІЮЮЧИХ ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН - чутливість до ударів, термічного впливу, електричного струму тощо.
Крім цього, це може квалифікуватися як боєприпас або вибухова речовина. Далі, думаю, здогадуєтесь...

ІНІЙ(морозна шняга)-І(and)-ЮЮ(you-you)-ЧОЮ(не файне закінчення). Я розгадав таємний шифр десятої скриньки! Може таки мало бути ІНІЦІЮЮЧА ВР?  :) :) :)
Resistance is futile

box10

я не безграмотний, я неуважний. але класифікацію ВР та способів підриву добре пам`ятаю
http://ru.wikipedia.org/wiki/Взрывчатые_вещества#.D0.9A.D0.BB.D0.B0.D1.81.D1.81.D0.B8.D1.84.D0.B8.D0.BA.D0.B0.D1.86.D0.B8.D1.8F_.D0.92.D0.92

уточнюю http://ru.wikipedia.org/wiki/Взрывчатые_вещества#.D0.9A.D0.BB.D0.B0.D1.81.D1.81.D0.B8.D1.84.D0.B8.D0.BA.D0.B0.D1.86.D0.B8.D1.8F_.D0.92.D0.92

курва, щось нормально не копіюється адреса, sorry

247 Гості, 0 Користувачів