Допоможіть ідентифікувати камуфляж

Автор Alter, 23.03.2011 15:17:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Alter

Недавно нарив собі фактично за безцінь отаку добротну курточку(сорочку, хто як називає). Хочу підібрати собі десь до неї штани, так як штука досить непогана і якісна. Тільки от ніхто толком не може сказати, чиє воно є. Мені розкраска смахує на амеровський WOODLAND, але що там тоді корона забула? Інет нічого вразумітєльного не дав. Знайомий один казав, що якщо корона, то камка має бути якоїсь королівської держави. Хз. Таких вроді в Європі небагато, і ні під яку з них не підходить. Печалі додає і той факт, що ярлик був кимось нагло зрізаний.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Доречі самх штанів і чогось решта подібного розкрасу знайти не вдалось, так що якщо хтось знає, де тим можна затаритись, прошу повідомити :)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Photographer

Здається мені то Японські ВПС. Японія ж теж "королівство", штани найти буде дуже складно. доволі рідкісний камок

Alter

Ні, походу не Японія. Та і де їм взятись на українських теренах? ???
http://camopedia.org/index.php?title=Japan
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Photographer

Просто червоний кружок посеред крил. як ото на прапорі японії.. от і подумалося..а так - може зальотний якийсь ))

Bottlehunter_

http://camoinfo.ru/ - ресурс-каталог камуфляжу, шукай схожий там. І як знайдеш, дай нам знати :)

Єдине, що можу стверджувати, то не Японія. В них камуфляж типу "флектарн", з плямками
Най жиє Гуцулія!

box10

це просто одяг в мілітарому стилі, а не частина форменого армійського одягу. Аргументи:
1.оскільки військова форма є уніфікованою, на ній не будуть фабричним способом наносити знаки розпізнавання (крила з короною);
2. залишки ярлика на військові лейби не подібні

Alter

Мож і так, але хочу знайти такі самі штани, і буду довольний як слон, ібо якість відмінна (що рідко відповідає звичайному мілітарі).
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

S_E_R

дуже схоже на французький камуфляж  ;)

225 Гості, 0 Користувачів