Знову про Винниківський Ліс

Автор STALKER, 20.09.2014 14:49:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

mitncik

Цитата: STALKER від 28.09.2014 23:09:06
Зустрілися ми зі Стінгером на перехресті Пасічна-Вашингтона. Пішли в ту сторону. Ми щось думали, що в паркані десь дирка буде і ми туди заліземо. В паркані дирки не виявилося. А Стінгер був з ровером. Лишати десь на стежці він його не хотів. От ми і не полізли.
Ну офігіти проблема. Перекинути вел через паркан певно релігія не позволяє, або комусь одному таки туда перелізти і швидко відфоткати, поки інший стереже вел, а потім помінятися "ролями" теж релігія не позволяє? :)

STALKER

ну заважав той ровер трохи. Краще без нього. Та заліземо. Я вже закінчу що почав.

:-)

Цитата: Xaolas від 28.09.2014 23:28:13
Ну офігіти проблема. Перекинути вел через паркан певно релігія не позволяє
Ти той ровер спершу підніми, тоді вже про перекидання через паркан поговоримо. ;D
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Знову вузол звязку, офігеть

mitncik

Цитата: :-) від 29.09.2014 10:22:35
Ти той ровер спершу підніми, тоді вже про перекидання через паркан поговоримо. ;D
Нє, ну тоді в любому випадку лишається варіант - один заскочив, подивився, потім інший. Коротше, певно хлопи бажання особливого і не мали труда лізти :) При бажанні спосіб знайти можна. А так то чекаю з нетерпінням нарешті звідти фоток, цікаво ж

STALKER

Цитата: Xaolas від 29.09.2014 12:50:03
Нє, ну тоді в любому випадку лишається варіант - один заскочив, подивився, потім інший. Коротше, певно хлопи бажання особливого і не мали труда лізти :) При бажанні спосіб знайти можна. А так то чекаю з нетерпінням нарешті звідти фоток, цікаво ж
Годі розказувати що хто мав робити. Навіщо то всьо мусолити? Ровер вчора був недоречно і все. Ми думали що паркан має великі діри. Я розумію Стінгера.Звичайно не обовязково, що той велік мали красти, але... то був зайвий вантаж.Стінгер не хотів його лишати десь біля дерева чи деінде. Маєш бажання приїдь покажи як ровер перекидувати через паркан ;D ;D ;D

Stinger

та ви гоните, перекидати 18 кг сталюки через двометровий паркан-сітку, і я ясєн хрін, не збирався його лишати, та й не бачили ми описаних на фото входів, там тіки з кута був якійсь холм великий з металевим кільцем збоку, обійшли ту територію навколо, наведених на фото споруд взагалі не проглядалося, плюс хтось по території шаройобився, а в мене було обмаль часу, мав ще їхати далі по справах, тож якось пофіг, об"єкт не втече і вовки його не зжеруть, плюс пан фотограф хотів його пофотознімкувати, буде мати наступного разу можливість ;)

:-)

Цитата: stinger від 29.09.2014 15:30:55
а в мене було обмаль часу, мав ще їхати далі по справах,
По яблучка? ;D
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

Цитата: :-) від 29.09.2014 15:41:59
Цитата: stinger від 29.09.2014 15:30:55
а в мене було обмаль часу, мав ще їхати далі по справах,
По яблучка? ;D

Нє, по дівках ;D

manhattan

гггг я так поняв туди ще ніхто не добрався ;D один через паркан перелізти не може, другий знайти обєкт, третій велосипед перекинути через паркан...
Цитата: stinger від 29.09.2014 15:30:55
та й не бачили ми описаних на фото входів, там тіки з кута був якійсь холм великий з металевим кільцем збоку, обійшли ту територію навколо, наведених на фото споруд взагалі не проглядалося, плюс хтось по території шаройобився
вот той холм то описаний вище резервуар для води... Якщо обходити по колу то нічого видно не буде, бо всьо заросло.

Bottlehunter

Цитата: morpex777 від 29.09.2014 20:05:38
гггг я так поняв туди ще ніхто не добрався ;D один через паркан перелізти не може, другий знайти обєкт, третій велосипед перекинути через паркан...

Пузорище!!!  >:(
Най жиє Гуцулія!

Stinger

Як би хотіли туди потрапити - то потрапили б, значить так хотіли))

265 Гості, 0 Користувачів