Покинута шахта "Бендюзька" (обговорення)

Автор Roy, 31.03.2011 01:06:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

З цією шахтою в мене багато чого пов'язано. Мій дід віддав їй 35 років життя та свої легені (мав проф. захворювання гірників - силікоз, його легені були забиті вугільним пилом, від чого він часто і довго кашляв) і мій батько проробив там більше 10 років. Брали час від часу і мене туди, коли не буле де інде діти.
Шахта ця була передовою: першою була введена в експлуатацію, першою дала вугілля і першою була по продуктивності, хоч номер її був 2.

Lesyk

по-перше - я не "загубив голову" - а розглядав якесь інтересне болотце на своїх штанцях і шкарчиках
по-друге - там де я заліз - піді мною було метрів 20 від сили - потім дерев"яне перекриття - а вже за перекриттям і є сам ствол шо входить в породу на штириста метрів
по-третє - полоскотав я нерви не усім вам, а лише дядьку Боттлхантеру - він єдиний бачив той процес - а перед вами усіма я лише хвалився і тицяв пальчиком типу: -"видиш сліди - а там був Я!".

linuxoid

Цитата: Lesyk від 31.03.2011 01:28:13
по-перше - я не "загубив голову" - а розглядав якесь інтересне болотце на своїх штанцях і шкарчиках
по-друге - там де я заліз - піді мною було метрів 20 від сили - потім дерев"яне перекриття
по-третє - полоскотав я нерви не усім вам, а лише дядьку Боттлхантеру - він єдиний бачив той процес - а перед вами усіма я лише хвалився і тицяв пальчиком типу: -"видиш сліди - а там був Я!".

Ті дерев’яні перекриття під тобою би трісли, якби ти впав на них з 20 метрів. Ото би летів 460 метрів і мало того що би какав і писав по дорозі, то щей би канав від болю, бо зламав би кості від удару об ті перекриття.

Roy

Цитата: Lesyk від 31.03.2011 01:28:13
по-перше - я не "загубив голову" - а розглядав якесь інтересне болотце на своїх штанцях і шкарчиках
по-друге - там де я заліз - піді мною було метрів 20 від сили - потім дерев"яне перекриття - а вже за перекриттям і є сам ствол шо входить в породу на штириста метрів
по-третє - полоскотав я нерви не усім вам, а лише дядьку Боттлхантеру - він єдиний бачив той процес - а перед вами усіма я лише хвалився і тицяв пальчиком типу: -"видиш сліди - а там був Я!".
Хотілось щоб усвідомив цей вчинок та не повторяв такого більше.
Вчинок бездумний - вбиваєш себе та підставляєш інших.
То я дуже м'ягко висловився - "полоскотав".
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Цитата: linuxoid від 31.03.2011 01:32:07
Ті дерев'яні перекриття під тобою би трісли, якби ти впав на них з 20 метрів. Ото би летів 460 метрів і мало того що би какав і писав по дорозі, то щей би канав від бою, бо зламав би кості від удару об ті перекриття.
я б загинув одразу після падіння на те перекиття...але тут питання не в висоті, а в психологічному факторі усвідомлення теї висоти - на 20 метрах я себе цілком нормально почуваю, а на 400 - мені б на пів дорозі *чко жим-жимнути могло.

Lesyk

Цитата: Roy від 31.03.2011 01:34:24
Хотілось щоб усвідомив цей вчинок та не повторяв такого більше.
наступного разу не казатиму де я був.
Цитата: Roy від 31.03.2011 01:34:24
Вчинок бездумний - вбиваєш себе та підставляєш інших.
перед тим як лізти я подумав чим це може закінчитися, я усе усвідомив, я знав що я роблю, і тим більше знав для чого я це роблю (не маю бажання оголошування всьо цього "для чого")
Цитата: Roy від 31.03.2011 01:34:24
То я дуже м'ягко висловився - "полоскотав".
не тобі судити - ти цього не бачив

linuxoid

Цитата: Lesyk від 31.03.2011 01:39:12
Цитата: Roy від 31.03.2011 01:34:24
Хотілось щоб усвідомив цей вчинок та не повторяв такого більше.
наступного разу не казатиму де я був.
Цитата: Roy від 31.03.2011 01:34:24
Вчинок бездумний - вбиваєш себе та підставляєш інших.
перед тим як лізти я подумав чим це може закінчитися, я усе усвідомив, я знав що я роблю, і тим більше знав для чого я це роблю (не маю бажання оголошування всьо цього "для чого")
Цитата: Roy від 31.03.2011 01:34:24
То я дуже м'ягко висловився - "полоскотав".
не тобі судити - ти цього не бачив
Двоє твоїх ровесників і колег по героїзму мають вже могилу глибиною 500 метрів на колишній шахті №1 Червоноградська.

Lesyk

Цитата: linuxoid від 31.03.2011 01:46:03
Двоє твоїх ровесників і колег по героїзму мають вже могилу глибиною 500 метрів на колишній шахті №1 Червоноградська.
десятки тисяч моїх ровесників мають могили через нетверезих водіїв, передозування медичними препаратами, природніх катаклізмів..що має статися - те має статися. І по-моєму це тема для обговорення шахти, а не моєї поведінки.

Alter

Даний ексклюзив називається "Акрофобія Роя, або Акрофілія Лесика" ;D
Знято на передостанньому рівні ствола шахти у залізній кабінці, яка проржавіла настільки, що гоїдалася за вітром.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Ех, прояви юного максималізму. :) Час перехідного віку у всіх проявляється по-різному, і з різними наслідками. Головне розуміти це.

Ок, тоді не будемо піарити особу Lesyk'a, а просто з цього зробимо висновки на майбутнє.

Відео зачот, побачив свої вЕликі очі, відать висоти боюся  ;D
Meine Ehre heißt Treue

RedShift

Цитата: linuxoid від 31.03.2011 01:32:07
Ті дерев’яні перекриття під тобою би трісли, якби ти впав на них з 20 метрів. Ото би летів 460 метрів і мало того що би какав і писав по дорозі, то щей би канав від болю, бо зламав би кості від удару об ті перекриття.

Та не переживайте Ви так. Ще не один альпініст не загинув вдарившись об землю. Від усвідомлення висоти і наслідків падіння, розрив сердця та тотальний ступор в голові гарантовано.  ;)
Darts matters!

linuxoid

Ствол з відео (скіповий) досить в ганебному стані, а він був побудований порівняно недавно на заміну старому в зв'язку з углубленням стволового каналу на нижчі горизонти. (тому він інакше виглядає ніж клітковий свтол). Добре, що ми не лізли на нього.

Roy

Хто ще робив фотки, додайте в основну тему!
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

ЦитуватиЦе на жаль все, що можу пригадати з цікавої розповіді. Але найбільше запам'яталися слова, сказані у відповідь на наше твердження, що фотографуємо «цю всю розруху» для історії: «Хлопці, та яка то історія? То позор для нас, позорна наша сторінка, про яку нам краще забути». Напевне, ЦЕЙ стан справ не подобається не тільки молодому поколінню...

Історія не повинна нічого забувати, вона повинна бути чесною незважаючи на те, що вона властиво висвітлює - позитив чи негатив, добро чи зло, пахуче чи смердюче, солодке чи кисле. Історія повинна бути інертною: її доля акумулювати факти та не висловлювати власних думок щодо них. Факти та гола правда - ось її участь, робити висновки є справою людей, котрі (якщо не повні матолки) повинні робити конкретні висновки на її основі же-би не встати на ті граблі, що спіткали попередників.
Resistance is futile

linuxoid

Щодо історії я не думаю, що дана сторінка є позором. Шахти підняли економіку регіону, дали людям роботу. Позором є не те, що було, а те що є. Зараз щоб влаштуватись на шахту потрібно платити хабар (інформація неофіційна і не є звинуваченням кого небуть особисто чи піддприємства в цілому), щоб довести профзахворювання (силікоз, бурсіти та інші хвороби шахтарів, а їх немало) потрібно платити величезні гроші. Була така історія: людина пропрацювала 40 років в шахті, в місцевій лікарні діагностують силікоз більш як третини легень, людина їде проходити мед. комісію на регрес (плата за втрату здоров'я) і, о диво, силікозу нема! Він повинен з'явитись знову після немалої винагороди. Ось це ганебно, а історія, як писали раніше, є інертною.

inkognito

Цитата: linuxoid від 04.04.2011 22:30:59
Щодо історії я не думаю, що дана сторінка є позором. Шахти підняли економіку регіону, дали людям роботу. Позором є не те, що було, а те що є. Зараз щоб влаштуватись на шахту потрібно платити хабар (інформація неофіційна і не є звинуваченням кого небуть особисто чи піддприємства в цілому), щоб довести профзахворювання (силікоз, бурсіти та інші хвороби шахтарів, а їх немало) потрібно платити величезні гроші. Була така історія: людина пропрацювала 40 років в шахті, в місцевій лікарні діагностують силікоз більш як третини легень, людина їде проходити мед. комісію на регрес (плата за втрату здоров'я) і, о диво, силікозу нема! Він повинен з'явитись знову після немалої винагороди. Ось це ганебно, а історія, як писали раніше, є інертною.

Тим не меньше це є історією, хоча це ганебно на нашу поточну думку. Тут трудно провадити якість паралелі, але то як у 90-х купа "пацанів" (якщо не всі) хтіли в "бригаду" незважаючи на те, що останні займались навіть більш ганебними справами ніж заперечення явного силікозу у людини, що вірою та правдою роки на шахті відпрацювала. Тоді це була норма, якщо то можна назвати так. Усе, що я хтів сказати - що історія повинна бути якимось безпристрасним самописцем, а неглупі люди рухаючись в майбутнє повинні використовувати це інструмент, приходи до власних суджень та висновків. На жаль, історію в своїх корисливих цілях пробували, пробують та будуть пробувати спотворити - ви хоч погляньте на нашого "міністра освіти" і що та паскуда пробує робити... Дякую linuxoidу
Resistance is futile

:-)

Місто в якому робили комбайни називається Ясинувата.
Декольтем своїм мене манила.

234 Гості, 0 Користувачів