ЛАЗЕРТАГ своїми руками

Автор Taras, 31.03.2011 15:31:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Taras

Хто має справу з процесорами ATMEL????  ???

Знайшов на одному сайті схемку для Лазертаг (http://ltagkirov.narod.ru/sxema.html). Для тих хто про нього не чув - це пейнтбол без кульок (взагалі класна штука)) І спаяв схемку. Народ в нетрях пише що все працює. А я от її прошити ніяк не можу!!  :(  Може хтось таке вже робив чи прошиває процесори Atmel?? Сама схема не дуже складна але прошити це вже трішки складніше :-((

Це я пробував зробити програматор для USB. Але його теж треба прошити бо він теж на основі процесора Atmega8. Через порт принтера LTP не виходить :-((

За основу взяв чудову іграшкову M16 і прилаштував усередину кнопочки та світлодіоди. Батарея буде у прикладі. Режим Одиночнів/Автом. теж повинен працювати  :)
:-)

reyka

доводилось бавитись в цю гру, враження найкращі..))в майбутньому можна було би подумати про створення пару десятків апаратів для гри..
Мільйон сердець
одне биття
Карпати Львів
на все життя!!!

Dima_Bear

знайомий зробив малому бавитися: схему помістив в китайський пістолет, а ціль повісив на стіні, що при попаданні пищить.

YserL

Зара хочу зробити програматор AVR на базі FT232RL, знайшов по адекватним цінам на космодромі - 25 грн, і на РКС - 34 грн. Хочу замовити, але мінімальна сума замовлення 100 грн, буду брати ще atmaga8a-AU - 14грн (РКС).
Можливо хтось хоче також там щось купити на Космодромі

YserL

Цитата: YserL від 16.04.2011 22:17:38
Зара хочу зробити програматор AVR на базі FT232RL, знайшов по адекватним цінам на космодромі - 25 грн, і на РКС - 34 грн. Хочу замовити, але мінімальна сума замовлення 100 грн, буду брати ще atmaga8a-AU - 14грн (РКС).
Можливо хтось хоче також там щось купити на Космодромі
В космодромі вартість мікросхеми вжен складає 35грн  >:(

Roman_P

Якщо ще актуально , то в мене на роботі є програматор для атмел . Можна запрограмувати . Треба звертайся . roman_123@ukr.net .

405 Гості, 0 Користувачів