Найсекретніше Бомбосховище

Автор YserL, 01.04.2011 14:56:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Сьогодні вдалося побувати у бомбосховищі під цитаделлю. Резервний вхід розміщено у гаражі на території колишнього галицького воінгомату

Яка там краса
Решту фото викладу пізніше.

inkognito

а чи в тінях не зомбі ховаються? Чув шо там зараз їх багато розплодилось - ЖЕК давно не проводив дезомбізації... Чекаємо матьорого звіту (якщо вдасться повернутись)  :)
Resistance is futile

Golem

Є підозра на 1 квітневий жарт :)

Тему в Плани! :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

AHD

Цитата: Golem від 01.04.2011 17:56:08
Є підозра на 1 квітневий жарт :)

Ну не можна ж так одразу обломувати, а напругу потримати...
Режим харчування порушувати не можна

Roy

Йду відкривати гараж той!
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Цитата: Roy від 01.04.2011 18:28:09
Йду відкривати гараж той!
Поки ти збирався я вже відкрив і замутив багато фоток !!! ;D

Roy

Цитата: zelja від 01.04.2011 19:22:29
Цитата: Roy від 01.04.2011 18:28:09
Йду відкривати гараж той!
Поки ти збирався я вже відкрив і замутив багато фоток !!! ;D
Хе, я ж написав, що йду, а не збираюсь.
Отож, зайшов ввечері на території воєнкомату. Гараж був закритий. Обійшов його ззаду, акуратно відкрутив кришку ВШ, та вліз туди.
По 70 см тунельчику проліз і вперся і привідкриту квадратну герму... А там, кароч, це жесть, ще такого не бачив  :-X  :o Поклацав все на мильничку, скоро будуть фотки та звіт!
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

ЦитуватиХе, я ж написав, що йду, а не збираюсь.
Отож, зайшов ввечері на території воєнкомату. Гараж був закритий. Обійшов його ззаду, акуратно відкрутив кришку ВШ, та вліз туди.
По 70 см тунельчику проліз і вперся і привідкриту квадратну герму... А там, кароч, це жесть, ще такого не бачив  Рот на замку  Шокований Поклацав все на мильничку, скоро будуть фотки та звіт!

То схоже на віртуальний секс  :) А шо далі, а шо далі ?  :)
Resistance is futile

Lesyk

Пффф..пам"ятаю колись влітку 89 року туди лазили.класно, молодим-задорним був, сім"ї та дітей ше не мав...
Один ельф мені запропонував екскурсію за банку тушонки - ну а що ж мені, я ж мав при собі ящик таких банок (ну і ше задній міст від Урала, але то окрема історія) - він гарно мене поводив усюди, виявляється в них там є оранжерея де зайці косять дринь-траву наспівуючи про те шо їм: "всьо усе-одно..."
Після того я вийшов з теї високоповерхівки, хотів сісти на електричку -  але в неї нажаль колесо спустило. Довелося іти пішки - лижі на асвальті зовсім наніц стесалися. Довелося потім викинути той сноуборд.

Тепер усім раджу не лізти у задимлені та загазовані вентшахти без відповідних засобів захисту дихальних шляхів.

linuxoid

Ще до війни я копав яму під то бомбосховище. Довелось пересунути цитадель, а потім назад її поставити, щоб не спалитись.

Roy

Єдине радує, що тарен і тоді був. Дуже помічна річ.
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Повеселило) А от у гараж варто сходити.

zelja

Lesyk Шо куриш!? Поділись газетою!?

:-)

Навідатися у старий військомат варто.
Декольтем своїм мене манила.

301 Гості, 0 Користувачів