Чернівці. 2 бомбосховища в вівторок 5.04.11

Автор Photographer, 04.04.2011 17:02:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Photographer

Завтра в чернівця обслідую і відфоткаю 2 бомбосховища в історичному центрі міста. Одне бомбосховище 120м2 а інше 160м2. що там в середині - взнаю завтра. 8) Судя по попередній інфі вони були закриті і тому є надія на непонищеність споруд.

Golem

Зачот! З нетерпінням чекаю фоток! Чернівці гарне місто, сам би з задоволенням туда ще раз приїхав.
Дігери всіх країн єднайтеся!

AHD

Мля, таке тре хоч за 2 дні казати..
А можна трішки подробиць?
Режим харчування порушувати не можна

Lesyk

Цитата: AHD від 04.04.2011 17:58:02
Мля, таке тре хоч за 2 дні казати..
А можна трішки подробиць?
О_О
ти б поїхав у чернівці заради двох бомбіків (які і так знаходяться під великим знаком питання) ?

inkognito

ЦитуватиО_О
ти б поїхав у чернівці заради двох бомбіків (які і так знаходяться під великим знаком питання) ?

Я б поїхав, за умов, що не маю критичних чи важливих справ на роботі, ну і звісно як мінімум за тиждень до цього попередити. Бо йнакше ніяк. І в першу чергу не із-за бомбіків, а гарного міста та компанії колег. Ось тепер подумай сам за такого розкладу - ти б не поїхав на 2-3 дні? Заодно прилеглі території можна було б (поверхнево) дослідити.
  Дякую Photographer, next time спробуй попередити раніше - мож хтось із таких вар'ятів як я приїде у гості.  :)
Resistance is futile

Bottlehunter_

Най жиє Гуцулія!

Photographer

Сорі хлопці, та сам тіко сьодня взнав. Батлхантер вже до мене збирається(підтусовуйте до нього і приїжджайте гурьбою, я вас поводжу туткай), тут дні 3 тре мінімум щоб поверхнево огледіти, багато в нас є де полазити. а з бомбіками така штука, вхід до них пробивається не тяжко.  Йдеш в департамент економіки міськ ради, береш ключі від бомбіків і йдеш дивитися ))))))) головне ключі до 6 вечора їм назад принести ))) отаке в нас місто ))))

Bottlehunter_

ЦитуватиЙдеш в департамент економіки міськ ради, береш ключі від бомбіків і йдеш дивитися ))))))) головне ключі до 6 вечора їм назад принести ))) отаке в нас місто ))))

:o :o :o

А щоб потрапити на будь-яке підприємство, йдеш до директора, відкриваєш ногою двері, даєш йому щолбана і директор тобі проводить екскурсію. І на тролейбусі можна бандою кататися всю ніч. Головне сторожу дати пінька. Казкове місто Чернівці... :D
Най жиє Гуцулія!

Photographer

Та ні, секрет насправді простий. просто ті бомбіки оголошені в тендері на право оренди, деп економіки тим завідує - сьодня мені так і сказали - " а ви що думали ? ми вам екскурсію проведем? беріть ключі, давайте пачпорт в залог і йдіть дивіться" От я і йду, заодно гляну на придатність бомбіка під свою бізнес ідею )

:-)

Декольтем своїм мене манила.

YserL

Якщо гарно збереженні, то можна було б поїхати в пятницю і після обіду їх поекспрорити, і залишитися на суботу.
так що цекаємо перших фото


287 Гості, 0 Користувачів