"Тенісні м"ячики" на вул. Тролейбусній

Автор YserL, 05.04.2011 16:14:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Прогулюючись біля перехрестя стрийська наукова наткнувся на цікаву будівлю під юридичною адресою Тролейбусна 11, навпроти тренувальної бази пернатих, на території якої розміщено будівлю із 7 "шаріків", зразу за воротами є бокс із телефоном із надписом "Для оперативних служб". На будівлі видніється напис "Інститут", решту не вдалося розглядити.


Ввечері викладу фото

UPD: будівля належить
Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури НАН та Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації України
Телефон/факс: (032) 223 1870
e-mail:dndiii@ukr.net
http://www.dndiii.lviv.ua

Хочу туди на екскурсію

UPD2: інститу ліквідовано у січні 2009 року

Dima_Bear

напевно аниени чи радари, типу як у аеропортах.
Якщо буде можливість піти на екскурсію я теж не проти.

inkognito

Цитата: Dima_ber від 05.04.2011 17:52:02
напевно аниени чи радари, типу як у аеропортах.
Якщо буде можливість піти на екскурсію я теж не проти.

;D так точно Кеп!
Resistance is futile

explorer

коли 4 роки тому фотографував, виглядало так:


YserL


Yuriy

А там хтось "живе"? Маю на увазі живих там бачив,охорону чи працівників?
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Soulstorm


Golem

Хтось накекав і видалив тут свої старі пости. Звісно шо можна було б все відновити з бекапу бази даних. Бо в інтернеті, як відомо, нічого не пропадає. Але вже хай буде як є.

Додам троха своїх світлин зроблених вчора з авто. Не мав багато часу там лазити. Але вхід на територію вільний. Люди виглядають привітні. Думаю при нагоді можна напроситися всередину.

"ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ'ЯЗКУ ІМ. О.С.ПОПОВА"







І репост кількох фоток з Вікіпедії поки їх і там не потерли. Думаю репостити з вікіпедії цілком законно якшо вказувати джерело.







Судячи з аналогових осцилографів вони працюють на передовому краю науки :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

266 Гості, 0 Користувачів