Берци бундес модель 2000 розмір 290

Автор S_E_R, 08.04.2011 12:43:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

S_E_R

Є ось такі бундесівські контрактні берци на продаж . Відома модель 2000 додаткової реклами думаю не потребує  :).  Стан на тверду 4 . Розмір 290 ( наш 44.5 - 45 ) . Ціна питання 400 грн .

gribkoff777

Знову розмір не підійшов? ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

S_E_R

Розмір мій  :) . Крім них вже є три пари різних . Трохи забагато як на мене одного  , а комусь можуть бути потрібні міцні берци  ;D

zelja

Все це гуд но підошва в них вже нульова . так шо я думаю 300 паталок.

S_E_R

Підошва підтоптана , але до нуля ще кілька років активного юзання  :) . Гаразд , для форумчан ціна 350 грн. На інших ресурсах залишу ціну без змін .

:-)

Цитата: S_E_R від 09.04.2011 17:20:37
Підошва підтоптана , але до нуля ще кілька років активного юзання  :) . Гаразд , для форумчан ціна 350 грн. На інших ресурсах залишу ціну без змін .
Я такі менше як за 2 роки вбив. Що називається "з коробки" Довелося викинути. Хіба юзати по-вихідних на волохатому коврику.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

ЦитуватиЯ такі менше як за 2 роки вбив. Що називається "з коробки" Довелося викинути. Хіба юзати по-вихідних на волохатому коврику.

 Ти просто знаний майстер (але спати в них, а також купатись не варто), а мені гадаю років на 10 стане.  :)
  Твій надійний варіант, себто модель-ціна? Що Пан порадить?
Resistance is futile

swordlord

В мене такі ж самі вже півтора року. Використовую регулярно по вихідним дням. Підошва менше стоптана, бо бачать вони лише грунти, болота і сніги. За півтора року внаслідок частої взаємодії шкіри з абразивом (пісок) стерлась шкіра, хоч вони на парадні вже не тянуть  ;D  але ще можна побігати по лісам. Доречі шнурки просто суперові, ні разу не міняв, ще рідні стоять. Буде час зроблю фото і покажу.
Si vis pacem, para bellum.

Alter

Може трохи оффтоплю, але хто може щось сказати про модель 2009 року в її порівнянні на практиці із 2000?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

S_E_R

Берци в резерві до 17 квітня

S_E_R

Знову в продажі  ;) . Кінцева ціна 300 грн.

S_E_R


S_E_R

В продажі . Щоб внести ясність : 290 розмір це на довжину устілки 285 мм ( потолок 290 мм  :) )

AHD

Цитата: S_E_R від 08.04.2011 12:43:52
Ціна питання 400 грн .

Цитата: S_E_R від 09.04.2011 17:20:37
Гаразд , для форумчан ціна 350 грн.

Цитата: S_E_R від 17.04.2011 13:14:05
Знову в продажі  ;) . Кінцева ціна 300 грн.

Коли ціна зійде до 150 грн, беру ;D ;D ;D
Режим харчування порушувати не можна

S_E_R

Не дійде  :) .  Нижче 300 не буде 

268 Гості, 0 Користувачів