Re: Автонавантажувач , Шевченка 321

Автор Lesyk, 11.04.2011 23:09:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lesyk

вентшахта через яку ви залазили є тут ?

Lesyk

а, ну тоді ми говоримо про 2 зовсім різні бомбосховища автонавантажувача.те посилання шо я дав - просто на тамтому місці є вентшахта також у затоплений бомбік, також хабара нуль, з одного боку нема герм. ходив там по воді у кульочках "БОСС" )))) води в той момент коли я там був було в середньому десь трошка вище стопи, були місця де було сухо, були місця де і поколіно (поколіно - то окремі дзюрки - але я просто мусив туди свої лаписька запхати  ::) )

inkognito

Де б***ь ОБГОВОРЕННЯ? Це усі фото?
Resistance is futile

Roy

Фото кажанів не робили? А то б Руфуса зацікавило.

Ну і залік!  Півроку туди збирався  :)
Meine Ehre heißt Treue

Drusja

Нажаль коли ми туди зайшли з фотом - кажанів не застали. Це Цезар бачив їх першого разу коли оцінював можливість пройти по вент тунелю

P.S. Кому цікаво можу викласти фото кажанів з підвалу :) дивляться вельме ефектно
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Caesar

Всьо вони там були, просто тре шолову вверху було підняти) Дякую Інкогніто за редагування)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Цитата: Drusja від 11.04.2011 23:43:46
P.S. Кому цікаво можу викласти фото кажанів з підвалу :) дивляться вельме ефектно

А чому б і ні? :) Але викладай сюди
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

ЦитуватиВсьо вони там були, просто тре шолову вверху було підняти) Дякую Інкогніто за редагування)

Нема за що, просто сі задумай чого в шапці (і взагалі) не варто було писати.
Resistance is futile

ZED

Що там за труп бандита зі сталкеру на 5 и 7 світлинці в звіті?

162 Гості, 0 Користувачів