Re: Поліський Заповідник

Автор jarko, 12.04.2011 19:45:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

jarko

Пляцку в душу заглядали,
чорні дири фіксували.
На екрані - НЛО!
Значить, добре погребло.


глянь, на моніторі НЛО над головою директора

Forest

Браво! Гарний репортажик! З нетерпінням чекатиму на наступні!

inkognito

   Дякую чоловіче! Ти як завжди на висоті - точно і влучно. Ото мене все вразило - і місце, і природа - а воті вулики на деревах із BPS (Bear Protection System  ;D ) просто добили! Респект усім вам!
   Гадаю, на факт обговорення настав уже.
Resistance is futile

Roy

Дякую за звіт! +
Мене це зачіпає, адже Поліський край люблю усім серцем. Фото теж гарні, гарно передають настрій місцевості.

Єдине, що мабуть на Коростень ви повертали все таки з Новоград-Волинського  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Цитата: jarko від 12.04.2011 19:45:59
глянь, на моніторі НЛО над головою директора

Це німб ;)

Дякую всім! Я переживав, як віднесетеся до звіту. Давно не писав, чи не втратив форму. Вірші Ярка як завжди в тему. Ще досі народ згадує на кожінй пянці "Не буває бодуна у Андрія Риштуна". :)

Про Волинський виправив. Завжди їх путаю. Як їду на Шацьк то так і називаю: Перший Волинський, Другий Волинський. А тут третій. :) Ще планую вернутися в ті краї бо в Скелю так і не попав. :( Але нічо, вражень ітак що ледве на 3 сторінки влізлосі. Дивиусі ввечері фотки Пляцка, то поняв скільки речей я не згадав взагалі! Короче, то треба відвідати самому. Бо ніби три дні ніц особливо і не робили, а можна розказувати, розказувати і розказувати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

ЦитуватиДякую всім! Я переживав, як віднесетеся до звіту. Давно не писав, чи не втратив форму. Вірші Ярка як завжди в тему. Ще досі народ згадує на кожінй пянці "Не буває бодуна у Андрія Риштуна".
Та деее, всьо на висоті!  :) Є ше порох у порохівницях!

А в "Скелю" якось іншим разом треба потрапити, і також в УР, що в Гульську. Але то вже зовсім інша тема. Можна оргназізувати таку вилазку на вихідні, Коростень - Новоград_Волинський + околиці.
Meine Ehre heißt Treue

Khimik

А дозиметрів з собов не брали?

Roy

Цитата: Khimik від 13.04.2011 10:10:41
А дозиметрів з собов не брали?
Ага, там ж західний слід...
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter_

Ніколи не думав, що на Поліссі так красиво. Тепер знаю, куди їздять люди, що облазили всі Карпати. Раніше здавалося, що такі люди стають сумні і потроху засихають як фікус на осонні.

І окреме дякую за черговий Звіт від Голема (ТМ). Як завжди цікаво і оригінально.
Най жиє Гуцулія!

matvs

Кілька моїх коментарів

При виїзді з Новоград Волинського з півдня по трасі на Житомир є чудові скелі над річкою. Ці скелі відразу біля мосту через річку.  Їх варто було відвідати.

Щодо сіл, яких немає на трасі Новоград-Волинський - Овруч, то насправді ці села є - вони розкидані від траси на відстані в декілька кілометрів і ці села зазвичай не видно, так як біля траси переважно ліс.

Golem

Нема за шо :) Ну Карпати то як дівчата. Навіть коли всіх перепробував, з деким можна по багато разів :) Насправді всюди красиво, головне вміти цю красу побачити. :)

Ні, не брали дозиметра. Та й навіщо, люди якось там живуть :) То й ми не вмремо.

Ага, погоджуюся. Там ще в саомму заповіднику і навколо є купа цікавих місць які теж варто відвідати. Просто ітак було багато вражень і відносно мало часу :) Тож це на інший раз
Дігери всіх країн єднайтеся!

jarko

Цитата: Bottlehunter від 13.04.2011 10:47:19
Ніколи не думав, що на Поліссі так красиво.

Теж не думав, поки вперше не попав туди. А приїхав - був вражений. якщо говорити про дикі і незаселені території, то Полісся не має аналогів в Україні.

linuxoid

В мене є знайомі знаючі тамтешні місцевості. Цього року мав туди поїхати за грибами, але не вийшло. А гриби там славетні! От тільки треба мати когось, хто 100% знає місцеві гриби, бо там можуть бути сюрпризизи штибу  ультраядовитого "сатанинського гриба", після споживання котрого вже ніхто не врятує і котрий дуже ефективно косить під чорноголовця (сіточкою, кольором)

inkognito

Цитата: linuxoid від 13.04.2011 19:35:56
В мене є знайомі знаючі тамтешні місцевості. Цього року мав туди поїхати за грибами, але не вийшло. А гриби там славетні! От тільки треба мати когось, хто 100% знає місцеві гриби, бо там можуть бути сюрпризизи штибу  ультраядовитого "сатанинського гриба", після споживання котрого вже ніхто не врятує і котрий дуже ефективно косить під чорноголовця (сіточкою, кольором)

  Від умовно-їстивного Сатанинського Гриба нічого не врятує? Я тобі скажу, якщо ти на нього таки нарвешся (а то трудно) і поїш го у сирому виді, до від срачки тебе врятує активоване вугілля, від можливих спазмів шлунка та кишків - Но-Шпа. А як потрудишся СГ засмажити, а краще відварити разок, а вже потому засмажити (відвар злити або віддати "найкращому другу") - то і вугіллі, і Но-Шпа тобі ніколи не придадуться. І "нікакіх смертельных исходов" від СГ не буде, то не біла поганка.

 Як то можна спутати СГ із іншими боровиками? Мабуть можна, але треба для цього постаратись. У будь-якому випадку летальними випадками це не грозить. Готовий продемонструвати поїдання СГ коректно зготованого, але то вже десь на кінець літа.
 
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 14.04.2011 00:16:25
Цитата: linuxoid від 13.04.2011 19:35:56
В мене є знайомі знаючі тамтешні місцевості. Цього року мав туди поїхати за грибами, але не вийшло. А гриби там славетні! От тільки треба мати когось, хто 100% знає місцеві гриби, бо там можуть бути сюрпризизи штибу  ультраядовитого "сатанинського гриба", після споживання котрого вже ніхто не врятує і котрий дуже ефективно косить під чорноголовця (сіточкою, кольором)

  Від умовно-їстивного Сатанинського Гриба нічого не врятує? Я тобі скажу, якщо ти на нього таки нарвешся (а то трудно) і поїш го у сирому виді, до від срачки тебе врятує активоване вугілля, від можливих спазмів шлунка та кишків - Но-Шпа. А як потрудишся СГ засмажити, а краще відварити разок, а вже потому засмажити (відвар злити або віддати "найкращому другу") - то і вугіллі, і Но-Шпа тобі ніколи не придадуться. І "нікакіх смертельных исходов" від СГ не буде, то не біла поганка.

 Як то можна спутати СГ із іншими боровиками? Мабуть можна, але треба для цього постаратись. У будь-якому випадку летальними випадками це не грозить. Готовий продемонструвати поїдання СГ коректно зготованого, але то вже десь на кінець літа.
 

Дякую за інфу! В моїх краях ця екзотика не водиться, тому знаю про нього з чуток і ящика з трубадурами.

inkognito

Нема за що чоловіче! Ось як з'являться гриби обов'язково треба буде кудись на довший час поїхати - може здибаємо того Сотонинського Гриба!  :)
Resistance is futile

284 Гості, 0 Користувачів