Військова частина на Личаківській, 20.04.2011

Автор Bottlehunter_, 18.04.2011 14:18:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Пропоную в найближчу середу дослідити закинуту ВЧ за адресою Личаківська, 105 (На розі з вул. Рєпіна). Тут лінк на Вікімапію. Мою увагу до неї привернув ряд публікацій в пресі та інтернеті, де йшлося про те, що цю закинуту військову територію хочуть передати у власність Московському патріархату. Згідно інформації газетярів, цю земельну ділянку навіть вже передали на баланс Винникам ???

На додачу можна оглянути ще й  Недобудову на вул. Коциловського.

Місце на Вікімапії - http://wikimapia.org/#lat=49.8289862&lon=24.0495443&z=16&l=37&m=h

Пропоную в середу на 16-00 зібратися на площі Митній. Час можна на бажання дописувачів на годину туди-сюди посунути.
Най жиє Гуцулія!

AHD

Цитата: Bottlehunter від 18.04.2011 14:18:39
Пропоную в середу на 16-00 зібратися на площі Митній. Час можна на бажання дописувачів на годину туди-сюди посунути.

+1, але тільки на 18:00 (срана 5-та пара >:()
Або ж в інший день
Режим харчування порушувати не можна

gribkoff777

Так там інфекційний госпіталь прикордонників, хіба ні?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Bottlehunter_

http://www.wz.lviv.ua/articles/91998 і ще багато подібних в неті.

ЦитуватиТериторія колишньої військової частини запущена і не використовується

Не знаю що там. Хочу глянути. Але мені кілька місяців тому знайомий розказував, що його сестра там була і що все закинуте. На місці розберемся.

Най жиє Гуцулія!

Roy

Госпіталь по праву сторону, а по ліву - вч.
Згадав собі, що колись був там, коли ще вона існувала. Якось з замполітом заїзджали на територію, з надією знайти на складі оберемок полотна для картин. Застали картину - солдат, на службовій волзі не вписався в поворот, та з'їхав з гірки і вцілив машиною прямісінько у рейсу, котра на пів метра стирчала з асфальту. Результат - вирване колесо, порване днище  :)
З дивним збігом обставин  в цей самий день на території колишньогоо 63 вузла звязку, у невеликому подвір'ї офіцер на УАЗі перевернувся...)))
І взагалі, армія наша - це сила  ;D
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Мені краще підійде, якщо підемо 21.04.2011. Та більша проблема в часі тому,що працюю до 17:30. Отож зможу тільки на 18:00 інакше ніяк не виходить. Тож навіть якщо підете в середу раніше 18:00 незможу підійти на місце зустрічі.

Хищник

Цитата: Bottlehunter від 18.04.2011 20:27:47
Не знаю що там. Хочу глянути. Але мені кілька місяців тому знайомий розказував, що його сестра там була і що все закинуте. На місці розберемся.

Там нічого цікавого немає. 4 будівлі: 1- колишній штаб, 2- майстерня, 3,4 - склади. Територія охороняється військовослужбовцями батальону забезпечення.

Цитата: Roy від 18.04.2011 21:53:03
Госпіталь по праву сторону, а по ліву - вч.
Згадав собі, що колись був там, коли ще вона існувала. Якось з замполітом заїзджали на територію, з надією знайти на складі оберемок полотна для картин. Застали картину - солдат, на службовій волзі не вписався в поворот, та з'їхав з гірки і вцілив машиною прямісінько у рейсу, котра на пів метра стирчала з асфальту. Результат - вирване колесо, порване днище  :)

Було діло! Я тоді ще служив в цій частині (був одним з 3-х офіцерів частини). Солдат просто не встиг зупинити машину на якій спускався з горки і попав в УАЗ, який стояв на естакаді (а не в рельсу). Естакада по краях оброблена металевим кутником, який виступає на 15 см (щоб машина в яму не впала) - це те що ти назвав "рельсою". І до речі, та "Волга" не службова, а колишнього командира частини (колір баклажан). Щодо пошкоджень - я не пригадую вирваних коліс - розбив передній бампер, фари, ще дещо...

Roy

ЦитуватиБуло діло! Я тоді ще служив в цій частині (був одним з 3-х офіцерів частини). Солдат просто не встиг зупинити машину на якій спускався з горки і попав в УАЗ, який стояв на естакаді (а не в рельсу). Естакада по краях оброблена металевим кутником, який виступає на 15 см (щоб машина в яму не впала) - це те що ти назвав "рельсою". І до речі, та "Волга" не службова, а колишнього командира частини (колір баклажан). Щодо пошкоджень - я не пригадую вирваних коліс - розбив передній бампер, фари, ще дещо...


О, як добре, що очевидці знайшлися :)
Та, діло було у 2003 році, деталей всіх не пригадую, але те що у волги були нехарактерні пошкодження то факт. Ще памятаю, цілий день в нашій частині згадували за нього, як і за перевернутий УАЗ :)
Meine Ehre heißt Treue

AHD

Режим харчування порушувати не можна

Bottlehunter_

Давайте тоді на 18:00 на площі миитній завтра. Але без запізнень, будь ласка, бо ітак пізно буде. Малоімовірно, але можливо, що я не зможу прийти, тоді відпишуся тут.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter_

Дуже перепрошую,але ніяк не зможу прийти. Йдіть без мене або якось іншим разом сходимо
Най жиє Гуцулія!

AHD

Режим харчування порушувати не можна

Bottlehunter_

Давайте завтра на 18:00 на площі Митній. Сходим нарешті подивимся що там та як.
Най жиє Гуцулія!

SANECKA

Подивився прогноз погоди,він трохи невтішний,якщо дійсно буде такий дощ як прогнозують то напевно не піду.

AHD

Режим харчування порушувати не можна

Bottlehunter_

Цитата: SANECKA від 28.04.2011 22:56:42
Подивився прогноз погоди,він трохи невтішний,якщо дійсно буде такий дощ як прогнозують то напевно не піду.

Хіба то погана погода? Короткотривала тепла цілком літня гроза не мала б створити нам проблем. До того ж не факт, що щось буде падати
Най жиє Гуцулія!

Indigo

сьогодні там проходив повз - побачив, шо за звичайним житловим будинком якась стара будівля з графіті.
мав трохи часу. порозглядав майже всі будівлі. вивезено все. знайшов інструкцію з дотримання техніки безпеки на складі датовані 2005 роком. всі приміщення в аварійному стані, в одному з них ніби шось горіло - кіптява на даху з середини. дах іншого приміщення частково завалився. люди влаштували собі смітник з тої ділянки подвір'я частини, яка найдальше від Личаківської. на одних дверях лишилась табличка "Фільмотека". добре збереглись 2 дерев'яні туалети на вулиці. в олному навіть ше є пластмасова сидушка ;D в одному з приміщень є в стіні аркоподібні ніші розміром з вікна.

тепер найцікавіше. на території цієї в/ч є шось схоже на підземне водосховище чи басейн. ззовні воно виглядає як штучний пагорб. в ньому є спеціально зроблений прямокутний отвір десь 60x60 см, в ньому можна розгледіти вміст того самого пагорба. а там вода в бетонованому резервуарі.
а ше досить непогано збереглись дві чи три собачі будки :)

я не проти сходити туди ше раз. об'єкт не надто примітний, але думаю шо заслуговує на вилазку - пофоткати варто, бо, припускаю за рік-два буде все понищено задля якоїсь новобудови.

inkognito

То не басейн,і не водосховище.Тама палівно-мастильні матеріали тримали, простіше соляру та бензину. Воно тово ближче до КПП на Мечнікова, там ще заправка була.
Resistance is futile

Indigo

 ::) ПММ в одній в/ч, заправка в іншій... мені цивільному цього не панять

228 Гості, 0 Користувачів