Скелі Довбуша, гора Тирса, озеро Мертве (Пол&

Автор Bottlehunter_, 19.04.2011 20:51:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Най жиє Гуцулія!

Lesyk

на тому мертвому озері був разом з АHD - тою дорогою (якої насправді то не дуже залишилось) - там де русло - там справді дорога...була...років едак 70 назад - учаси війни...
там є залишки велитенських мостів, які робилися з колод, діаметром не менше метру (ну то так, на око), ми там навіть знайшли одну "ланку" з гусениці...
тією дорогою ми спускалися від того озера - планували за півтори годинки проскочити тіки так - валили 3 чи 4 години, - а усе через абсолютну відсутність дороги і купу-силенну поламаних дерев.
а потрапили ми туди завсім з іншого боку - ми піднялися дорогою з труханева (вона знаходиться з "лівого нижнього кута" села - південно-західний напрямок коротше кажучи..), коли вже дійшли десь умовно до перевалу - різко вирішили "падати" вниз в ліс, туди де ми розраховували побачити озеро (чи "падати" чи ні - ми вирішували монеткою - вона нас не підвела  ;D), спустилися акурат до потічка - а з  нього і вийшли на те озеро.
думаю андрій ше викладе в тему деякі власні фото з того озера, та зі скель довбуша...

AHD

Величезний +
Там пішки було не просто, а з великом, то просто уявити не можу (хіба може ти не через таку дупу ліз :))

Цитата: Lesyk від 19.04.2011 21:26:04
на тому мертвому озері був разом з АHD
А в мене ше тоді була настирлива ідея: "от якби взяли  велик"  ;D

Пару фоток: (правда з телефону))
    -скелі Довбуша
    -саме озеро
    -знахідка на танковій дорозі
    -ЛЕП
    -Лесик & Мартін
    -місце ночівлі з ефектною підсвіткою
    -от таку то хрєнь в мєсних на подвірі знайшли
Режим харчування порушувати не можна

:-)

Кароч, хочу ровер і в гори!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111111111111111111111111
Но ніфіга, діла, діла, діла. :(
Декольтем своїм мене манила.

Mike

На Труханів ходить маршрутка з Вокзалу. О 8 ранку вона вже в самому кінці села, звідки рукою подати, що до скель Довбуша, що до Тирси. Місце де зупиняється маршрутка я пам'ятаю наносив на Вікімапію.

Сам би мав бажання туди навідатись. До озера від зупинки автобуса 3 км. Судячи з Гугл-карти, те що ти не дойшов - зовсім не роверова дорога.

Не маєш бажання навідатись туди пішки?

Bottlehunter

Та пішов би, звичайно. Але не знаю, коли випаде нагода: наразі маю умовний список з приблизно десяти місць, де хотів би побувати першочергово)))
Най жиє Гуцулія!

Mike

Давай тоді десь в другій половині липня - початок серпня?
Я можу або цих вихідних - початок наступного тижня, або уже аж з 18 числа.

Маршрутка на Труханів з Вокзалу йде о 4.20 та ~4.50. З Труханова 18.30. Краєвиди там й справді чудові (вилазив на скелі довбуша). Проте Болехова я не пам'ятаю щоб бачив навіть в свій доволі непоганий бінокль, лише навколишні села(мабуть із-за погоди).

Driver

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Roy

Цитата: Driver від 16.03.2016 14:54:15
Обвалилась одна з відомих скель Довбуша
http://report.if.ua/lyudy/obvalylas-odna-z-vidomyh-skel-dovbusha-u-lisgospi-ne-panikuyut-foto/

Хто знає, на цьому камені тренувались альпіністи?
Meine Ehre heißt Treue

Wolff


hnatyk

Привіт! порадьте, будь ласка, точне місцезнаходження даного моста:

Тобто його залишків, буду дуже вдячний. Дякую!

Bottlehunter

Цитата: hnatyk від 07.12.2017 03:20:53
Привіт! порадьте, будь ласка, точне місцезнаходження даного моста:

Наскільки пам'ятаю, то тут: https://www.google.com.ua/maps/place/49%C2%B002'08.0%22N+23%C2%B043'28.3%22E/@49.0355518,23.7233986,401m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d49.0355497!4d23.724533

Але можу помилятися.

А для чого вам, якщо не секрет?
Най жиє Гуцулія!

hnatyk

Хмм. Очікував знайти його по ту сторону хребта на Тишівниці десь в Труханові :/

Цитата: Bottlehunter від 07.12.2017 15:35:30
А для чого вам, якщо не секрет?

Та це моя буйна уява породила ідею як цю руїну можна повторно використати. Конструкція сподобалась, на вигляд опори надійніші і якісніші ніж у сусіднього нового. Не розбираюсь, але схожий на австрійський чи польський. Може хтось з досвідченіших дослідників знає хто будував і шо сі з ним стало? Хотів наступного разу по дорозі на скелі оглянути, а виявилось вже повз те місце проходив і не замітив.

Bottlehunter

Цитата: hnatyk від 09.12.2017 09:55:02
Може хтось з досвідченіших дослідників знає хто будував і шо сі з ним стало? Хотів наступного разу по дорозі на скелі оглянути, а виявилось вже повз те місце проходив і не замітив.

Історії я не знаю, можна було б при нагоді місцевих порозпитувати. Думаю все банально - збудували поляки, вода розмила, трохи нижче по течії збудували інший, не такий красивий.

В тих краях було кілька гілок вузькоколійки (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=4784.0), але до Бубнища, наскільки я розумію, гілки не було. Тобто міст, швидше за все, був автомобільний.

По ту сторону хребта (де Труханів) жодних цікавих інженерних споруд не зустрічав.
Най жиє Гуцулія!

hnatyk

Цитата: Bottlehunter від 11.12.2017 12:40:52

В тих краях було кілька гілок вузькоколійки (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=4784.0), але до Бубнища, наскільки я розумію, гілки не було. Тобто міст, швидше за все, був автомобільний.

Цікаво, дякую!

243 Гості, 0 Користувачів