Автор Тема: Re: Завантаження фоток на Експлорер  (Прочитано 1374 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 236
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
   Вже нинько пару дописувачів попалилось на тому, же вставляли фото на форум через HTTPS-посилання via IMG-тег. Відповідно, якщо у мене не не є затвердженого сертифікату користувача, то ніц не побачу. Я веду до чого, код на зразок
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_eiXqYe0Vnfo/TaykNuz4xJI/AAAAAAAABKo/lGRRdSImLT4/s720/IMG_6457.jpg[/img]   не працюватиме ніхолєри.
   Але йно ви заберете букву S опісля HTTP, себто так:
[img]http://lh3.googleusercontent.com/_eiXqYe0Vnfo/TaykNuz4xJI/AAAAAAAABKo/lGRRdSImLT4/s720/IMG_6457.jpg[/img]   і все буде показуватись чудово, про що нижче:

Нинько - немає такого навіть діалектизму, є лише "нині" (хоча це моя власна думка, якщо хтось мені покаже у діалектичному словнику таке слово - обов'язково вибачусь).
Пару - а мало бути парА (з контексту випливає, що дане слово повинно бути у називному відмінку, в данному випадку вжите в знахідному).
Попалилось - якщо зважати на те, що мав би бути н.в. - мало бути попалилАсь.
Не не - тавтологія, вважається грубою помилкою. Відповідно подальша побудова речення є невірною.
Йно - немає такого слова в українській мові, навіть немає такого діалектизму (хоча це моя власна думка, якщо хтось мені покаже у діалектичному словнику таке слово - обов'язково вибачусь).
Ви - напевне, це мусило бути звертання до кожної окремої людини у ввічливій формі - тоді б мало бути написано з великої букви. Якщо ж це мало бути звертання одразу до усього загалу - тут помилки немає.
І - мусив бути початок нового речення, отже велика буква (не було створено умов у попередньому реченні для подальшого розвитку думки - отже тут мала початися нова думка).

П.С. Так, знаю, ідіотський пост, але тим не менше попрошу пана Олега якщо він помітить певні помилки - висказувати це в ОП, а не робити загальнооглядовий лист помарок. Цілком визнаю порушення правил:
4. Зареєстрованим на форумі користувачам ЗАБОРОНЕНО:
4.8 писати повідомлення, що:
4.8.1 є беззмістовними (флуд);
4.8.2 що не відповідають темі (розділу), який обговорюється (дописи не по темі, офтоп);
Чекаю зворотньої реакції.
З повагою, Лесик.

-------------------------------------
Ось власне, тому це повідомлення я видалю. Наразі воно лежить у Смітнику і ніхто його не рухатиме там,
так що якщо ще раз виникне бажання мене чогось мудрого навчити - то ти зможеш зробити сopy & paste
у відповідну тему. Даному повідомленню у цій темі точно не місце.
Розшарити F VK G+