F*uck-Парк(а також Завод Іскра)

Автор Yuriy, 12.04.2009 16:31:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Як я і обіцяв фотки з даху корпусу з квадратними бетоними стовпами-там де колись котли стояли.
Фоткано 23.03.2010. Автори фоток з даху-мої братєльніки.

Вихід на дах


На даху


Вид на підїздні колії, теплотрасу і заводи




90-а труба






Труба робочої котельні


Шматок заводу "Іскра"




Вигляд вниз










Вид на шматок ізоляторного заводу




Вид на шматок 90-ої труби і корпусу з круглими бетонними стовпами і обручами на них зверху




Якісь бетонні фігні


Вигляд напевно через залишки витяжки вниз






Вид на дах робочої котельні


Повна версія фоток тут


А тепер фотки з другого поверха з так названого мною Стоунхенджа
Фоткав 31.05.2010.







Вид на шматок труби і робочої котельні


Таке враження що бетон тільки недавно виготовлений


Коридор




Труб там було купа-купезна




Скорше всього що там навіть і проводка була-чітко бачимо сліди. Цікаво чи там був струм.








90-а труба. Але вона до холєри височезна


Залишки кембріка від лампи


3-ій поверх(фоткав з другого поверху)








Знову кімната






Залишки вентиляції, жолобків для проводки і електричних коробок


Видно що навіть в якійсь з кімнат пробували робити  пробували робити мінімальну побілку


Знову кулідор




Витяжка там реально мала бути моцна


Повна версія фоток тут

Ну і пару фоток зимового фак-парку, чи швидше осіннього :). Фоткано в грудні місяці , але снігу не було. 2009 рік.

















Svyatodiy

Приснилось мені, ніби ніч робить плановий обхід східної півкулі нашої планети. Разом з нею, четверо експлорівців вирішило зробити свій обхід. У сні локація, як і люди котрі з тобою постійно міняються, тому важко сказати що це було і де. Принаймі почали ми нашу прогулянку з одного дуже добре відомого баяну. Але потім, раптово перенеслись кудись, де територія освічується прожекторами. Дув дуже сильний вітер, котрий здіймав металевий шум та скрегіт.



Локація знову змінилась. Цього разу я опинився всередині будівлі. Сходова клітина вела кудись наверх





Йдемо далі. Цікаво, що ж там?





Попадаємо у просторе приміщення















Потрібно було деінсталюватись. Я відчув тривогу. Раптом, хтось посвітив ліхтариком у нашу сторону, загавкала собака.

Я проснувся від лаю собаки у дворі. Цікаво ж мозок побудував сюжет і як ніби знав про те, що собака у доврі загавкає. Я взяв свій фотоапарат в надії побачити фото з мого сну. Але їх там не було. Мене охопила журба.
Крутіть колесико!

Golem

З Бояна в Топчик або ТЕЦ у Фак Парку

Все почалося 30 грудня в переддень Нового Року. Святодій запропонував полізти на якийсь ТРУ об'єкт 1 січня коли вся охорона зведена до мінімуму, а та шо лишилася – з бодуна або п'яна. Таких днів буває аж три в році, ще є Різдво і Паска. Ми всі ідею підтримали і, як робочий варіант, мали Е... або Швейну фабрику на Городоцькій.

Так як Свят не п'є то мусів бідака чекати аж цілий день поки Лесик, Анастас і Я приходили до тями першого січня. Та й з об'єктами виявилося якось туго. Лесик був на Швейній Фабриці офіційно і каже шо там охорона капець. А Сегфолт стверджував шо Е... закритий.

О п'ятій вечора ми нарешті вибралися з дому, і то лише тому, що потрібно було Кота погодувати. Не придумавши нічого оригінальнішого я запропонував прогулятися на Фак-парк де, о сором, ще не був.

Ми підїхали до шляк-бауму коло ТЕЦ. Все світиться, коло входу запаркований чийсь Опель але людей не видно. Дув ураганний вітер зі снігом. Він голосно розхитував металеві конструкції, незакріплені шиби, дроти і все решта. Стояв характерний гуркіт ніби ти попав на кораблі в шторм. Собаки теж напевно шо поховали носи в свої дупи і на нас ніяк не реагували.

Непоміченими ми облазили всю територію. Нічого цікавого. В дальньому куті закинутий каркас і все. Набравшись наглості заходимо в двері коло Опеля. Перед нами машинний зал з трьома здоровезними котлами. Все чисте, акуратне, діюче. На другому поверсі чути шум телевізора та видно силует сторожа. Але звуки вітру нас маскують, тож ми спокійно все облазили та обфоткали. Єдине шо старалися не світити багато. Усіх чотирьох роздирає радість в перемішку з адреналіном!!! Ото заканало, ото повезло! Попасти на цілком діючий об'єкт де мало хто був!!! Гарно нафотографувавшись ми вирішили більше не ризикувати і вийшли надвір.

Тут ми зауважили широкі металеві сходи майже на самий дах. Вони починалися біля самого входу в будівлю і закінчувалися навісною драбинкою троха встороні. Якшо з неї звалишся то летітимеш аж на самий низ на асфальт. А ще вітер і сніг.... Короче стрьомно. З іншої сторони будівлі теж була драбина наверх, десь 4 поверхи висоти. Але вона без захисного кожуха, ще більш стрьомна. Тож ми обрали сходи.

Піднімаючись наверх десь посередині зауважуємо металеві двері. Легенько пробуєм відкрити – не піддаються. Тож йдемо далі. Успішно подолавши свій страх усі четверо опиняємося на даху. Звідси відкривається чудовий вигляд на Фак парк. Цю назву він отримав від сихівських дівчата що часто втрачають тут цноту. Та й навіть маючи де, чому б не спробувати шось новеньке і екстремальне 😊

Нафоткавшись досхочу нічного Львова ми вирішуємо шо на сьогодні вже досить. Треба йти додому і писати звіт поки нас не спалили і не заставили потерти всі фотки. Першим за парапетом зникає Лесик. Раптом підходить Святодій і каже шо нас спалили. Обережно виглядаю за край і бачу внизу собаку, біля неї якогось дядька в синій куртці а на металевих сходах чиїсь плечі в камуфляжі. Над цим всім ділом епічно висить Лесик на драбині. Все як в Голівудських фільмах з Рембо-3 на стелі і солдатами внизу.

А й внатурі спалили!!! А як вони дізналися??? Може десь камера була, чи давач спрацював а ми не помітили? Тим не менше, треба шось робити! Знаючи Лесика – він там сам не пропаде. Їм зуби заговорить і ще вони будуть йому винні. Нас він точно не здасть. Хіба шо сторожі самі полізуть наверх глянути чи хтось там не сховався. Тож вирішуємо тихенько і швиденько евакуйовуватися.

Тепер та друга драбина стрьомною вже не здається. Я лізу перший і виявляю шо на витягнутих руках легко дістаю з драбини до землі. Так що навіть і стрибати не треба. Згідно попередньої домовленості внизу ми не чекаємо один одного а швиденько розбігаємся. Так нас важче буде злапати якшо шо. Побігши до естакади а далі на вихід я був зупинений собакою. Напевно його погодували і він тепер не спав та почав на мене гавкати. Швидше за собаку я телепортувався по іншу сторону території до закинутої будівлі. Там нема паркану взагалі, тож я легко покинув територію ТЕЦ.

Цікаво де ж решта! Тільки думав написати їм в телеграмі як дзвонить Лесик. «Напевно вже в райвідділку»- подумав я. Але ні. Вияляється що .................... ВОНИ ЛЕСИКА НЕ ПОБАЧИЛИ!!!.. Як таке може бути! Охоронець вийшов покурити з металевих дверей на сходах, перетер зі своїм кулєгою про кончєну Юльку і пішов назад всередину. А Лесик весь цей час висів там над ними зверху як Аватар над драконом. І ніхто його не помітив!!!

Помічаю за валом Анастас і Святодія. Всі разом тихенько переміщуємося до машини і щасливі їдемо паритися в сауні. Ото нам всім повезло! А вони ж могли нас спалити запросто як ми піднімалися чи спускалися! Такі чудеса бувають тільки на новий рік!

Титанік




Фотодоказ шо ми там були


Вітер трусив фотіком і Свят Молодець шо такі класні фотки вийшли!


Святодій, кидай відео з машини!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Діюча частина ТЕЦ з цього парку перефоткана тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

_Tarik_

Епічна сторі, цікаво, як Лесика не чули навіть. невже він надлюдина ?)
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Vergaz

ушатаю твою колодку

Bottlehunter

Роуп джампінг на Фак парку. Не повторюйте цього вдома, трюки виконані професійними манекенами  ;D

Най жиє Гуцулія!

Svyatodiy

Всім школоло Львіва, а також РДЗС, ЗЦПЧ, КРЛ і КРЛ_811 присвячується!

Легендарно-баянна помойка, але чомусь останні фото з 120-метрового димаря тут були дуже давно. Треба виправити.








Старенький ТГК на території зводу Іскра.



Безкінечні сихівські панельки




















І ще декілька фотографій мого друга Саші з Грузії, який дозволив викласти свої фото на нашому форумі.










Крутіть колесико!

_Tarik_

Цитата: Svyatodiy від 23.03.2020 22:31:40
Всім школоло Львіва, а також РДЗС, ЗЦПЧ, КРЛ і КРЛ_811 присвячується!

а сам школоло не був ? Сам по помойках не лазив ? І поправлю, не "КРЛ", а "КЛР"...
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Bottlehunter

Цитата: _Tarik_ від 24.03.2020 20:18:51
а сам школоло не був ? Сам по помойках не лазив ? І поправлю, не "КРЛ", а "КЛР"...

Можна розшифрувати ті абревіатури? Думаю, крім мене є ще кілька людей, які не все розуміють. І для історії лишиться  ;)
Най жиє Гуцулія!

Golem

Цитата: _Tarik_ від 24.03.2020 20:18:51
а сам школоло не був ? Сам по помойках не лазив ? І поправлю, не "КРЛ", а "КЛР"...

Немає нічого поганого бути в тому віці в якому ти є зараз. Так само як і нема нічого доброго зверхньо ставитися до молодших/старших за себе.

Створив окрему тему про Школоло і Пердло Долучайтеся.

На мою думку молодші завжди мають можливість подивитися на старших і стати кращими. Це їх великий плюс. А старші повинні передавати набутий досвід. Бо ж за кілька років всі повиростають і різниця в віці зникне.

ПС: мені теж цікаво знати розшифровку абревіатур
Дігери всіх країн єднайтеся!

_Tarik_

Цитата: Bottlehunter від 24.03.2020 20:45:42
Цитата: _Tarik_ від 24.03.2020 20:18:51
а сам школоло не був ? Сам по помойках не лазив ? І поправлю, не "КРЛ", а "КЛР"...

Можна розшифрувати ті абревіатури? Думаю, крім мене є ще кілька людей, які не все розуміють. І для історії лишиться  ;)
звісно, що можна ) КЛР- Команда Львівських Руферів, РДЗС-РУФІНГ, ДІГГ, ЗЦПЧ, СТАЛК. 811- антена в Красне
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

Цитата: Golem від 25.03.2020 13:19:22
Цитата: _Tarik_ від 24.03.2020 20:18:51
а сам школоло не був ? Сам по помойках не лазив ? І поправлю, не "КРЛ", а "КЛР"...

Немає нічого поганого бути в тому віці в якому ти є зараз. Так само як і нема нічого доброго зверхньо ставитися до молодших/старших за себе.

Створив окрему тему про Школоло і Пердло Долучайтеся.

На мою думку молодші завжди мають можливість подивитися на старших і стати кращими. Це їх великий плюс. А старші повинні передавати набутий досвід. Бо ж за кілька років всі повиростають і різниця в віці зникне.

ПС: мені теж цікаво знати розшифровку абревіатур
я завжди ставився з повагою до старших, але коли ця старша людина ставиться зверхньо до мене, то звісно, що не дуже приємно це терпіти. Не хочу образити Святодія, але приклад я б краще брав з Вас...
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Svyatodiy

Поспостерігав я трохи за цим цирком і офігів, до якого масштабу все роздулось. Не образивши і не принизивши нікого, я став ворогом #1 для деяких персон. Хтось може навести приклад, де і кого я так жахливо принизив в звіті про ДЕВ'ЯНОСТУ ВИШКУ, що це призвело до горіння пуки з силою гуркіту вулкану?
Крутіть колесико!

264 Гості, 0 Користувачів