покататись завтра (23 квітня)

Автор explorer, 22.04.2011 12:48:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

explorer

Шукаю бажаючих прокатитись велосипедом завтра.

Мета: провітритись, відпочити, побувати де не були, пофотографувати якщо буде що, накрутити під 100 км.
Умови: покриття від грунтовок до асфальту, відсутність інтенсивного автомобільного руху, середній (може і спокійний) темп. Погода добра, але можливі короткочасні дощі.
Вимоги: справний лісапед, голова на плечах (бажано в шоломі:)

Стартую з вул. Кн.Ольги біля кінцевої трамваю 3 о 8:00. Можливий маршрут в атачменті. Інші варіанти маршруту вітаються. Кінцевий варіант погодимо на місці, якщо будуть бажаючі. Можу прихопити металодетектор, якщо з"явиться ідея покопати. По часу обмежень теж нема (світло бажано мати переднє\заднє на випадок якщо десь купу часу згаємо).

AHD

Я б залюбки приєднався б, але час не надто вдало вибраний (приготування до свята як не як...)
Так шо, якщо перенесеться поїздка, або наступного разу я +1
Режим харчування порушувати не можна

explorer

нема нікого... відкладається

Ростислав

Я теж +1, тільки бажано завчасно знати коли, хоча б за 2 дні до катання.

Fetole

Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

explorer

Наступного разу треба придумати щось нове :)

Того дня о 12 годині, оцінивши сонячну погоду, вирішив їхати описаний маршрут сам.
Отже стандартний відрізок до Рясне 2, і їду вже старою дорогою вздовж залізничної колії, що колись через Янів (Івано-Франкове) йшла у Яворів. До радянських часів, коли була збулована сучасна траса (починається вулцею Шевченка), основний шлях на Янів проходив цією грунтовкою вздовж залізниці.

Одна з розповсюджених ознак старих доріг:


Перед селом Домажир залізниця розгалужується: працююча залізнична колія йде праворуч до кар"єру у Ясниська де і має закінчитись. Основна ж гілка йде прямо, але вже без рейок :)

Старі мости над потоком Домажир перед одноіменним селом:

Ліворуч - залізничний міст з залишками шпали на передньому плані. Праворуч - міст старої дороги, що колись була головним шляхом у янівському напрямку.

Далі сучасна грунтовка йде насипом колишньої залізниці (як на "фантомній залізниці" на сході Львова).


Трапляються такі артефакти:


Далі, після Страдча, залізниця маскується під трасу, і ще місцями вгадується у Янові.
Доречі місто Янів, що тепер є "селищем міського типу Івано-Франкове", містечко з досить сумною історією сповненою суцільних негараздів і невдач (тут можна почитати http://yanivgames.at.ua/news/2009-03-04-7 http://yanivgames.at.ua/publ/10-1-0-41).

Рухався вздовж каскаду озер. За Яновим залишки станції у селі Лелехівка:


Думаю по слідах яворівської залізниці можна організувати окрему поїздку.

Верхні стави. Довкола організовані місця для рибалок. З усіх сторін знаки попереджать, що проїзд\прохід\пчих\крок в сторону заборонені.




Я ж, проїхавжи заповідником, виїхав через кпп на добрий асфальт у напрямку до села Верещиця (десь поряд починається річка Верещиця).

Після чергового підйому однозначно зрозумів, що дарма не поснідав, тож надолужив печеньками з соком:




Далі чудова тиха дорога лісом у сторону Траси. Дорога стара, колись тут були хутори та корчми.




Виїзд з лісу на розбиту трасу.


Проїхавши метрів 20 трасою звертаю на Волю Добростанську. Ще 20 метрів і від асфальту не лишається і сліду. Кочмари, Воля Добростанська, Добростани, Каменеброд запам"ятались тільки повною відсутністю рівних поверхонь на дорозі, і стійким небажанням потрапити на цю нескінченну послідовність ям ще раз.
У Каменеброді звертаю на кладку через Верещицю. Тут також проходять 2 залізничні мости, один з яких досить незвичної форми - ніби перевернутий:


За Верещицею, як не дивно, йде село Заверещиця. Раптом з"являється пристойний асфальт, і кілометри починають пролітати непомітно.


Повітне, Мшана, Бартатів, Лапаївка. Велодоріжки по-львівськи: ремонтники перекрили половину траси, і нічого на ній не роблять. На лівих двох смугах організовано двосторонній рух автомобілів. Праві дві смуги повністю для велосипедистів :)


Чергова маніпуляція з ліхтариком призводить до дестрою його кріплення на рулі. Спроба повернути кріплення на місце призводить до втрати єдиної гайки у траві :) Добре що за 2 км вже почалось львівське освітлення :)

Загалом проїхав те, що і планував. Вийшло 91 км.

Bottlehunter_

Гарно катнувся. Але може варто зробити той звіт окремою темою?
Най жиє Гуцулія!

explorer

Цитата: Bottlehunter від 29.04.2011 13:19:22
Гарно катнувся. Але може варто зробити той звіт окремою темою?
Та то якась вийшла поїздка без особливої мети :) хай собі тут висить...

263 Гості, 0 Користувачів