Одиночний похід по Чорнобильській Зоні Відчуження на 25-ту річницю трагедії

Автор RoMeL, 28.04.2011 18:27:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

Caesar

чекаю опису, дуже гарно, що сходив... дуже жаль що мені  не вийшло 2 охочих відмовились(((
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

RoMeL

Зараз я щось перекушу і буду далі писати звіт, + є в наявності  непогане відео і фото  :)
Fruere vita, dum vivis

greenandy

Класно і інтригуюче! З нетерпінням чекаю продовження

П.С. Я місяць тому по роботі був недалеко від Чорнобиля (за 30 км на південь)

П.П.С. Бачу в тебе вовкофобія  ;D

Golem

Круто, захопило читання. Випий си файного пива, воно ефективно витіснятиме креатив з голови на монітор :) Дуже реалістично описуєш як блукав і ховаусі. Ну і шо страшно. В Карпатах страшно, а в зоні можу си тіко уявити. Цікаво чим всьо закінчиться, чи узстірнеш все атки людей, чи будуть сутички з тваринами і чи не фонить від тебе після повернення з зони :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

Bottlehunter_

ЦитуватиТа, тре йти за пивом, мушу той звіт сьогодні дописати

Не спіши, то вже щось типу серіалу виходить :) Інтрига і всьо таке... Дуже добре, що довго не роздумував, не підлаштовувався ні під кого, зібрався і пішов. Круто, однозначно.

ЦитуватиП.П.С. Бачу в тебе вовкофобія

Ну-ну. Цікаво чи не було б в тебе вовкофобії в таких умовах. Або навіть в лісі за 10 км від Сколого
Най жиє Гуцулія!

inkognito

 Я просто гет не маю чого додати. Супер - із нетерпінням чекатиму продовження!
Resistance is futile

greenandy

Цитувати
Ну-ну. Цікаво чи не було б в тебе вовкофобії в таких умовах. Або навіть в лісі за 10 км від Сколого
в мене була ведмедефобія за 7 км від Сколе ;D

Parsifal

КРУТЬ! І письменний талант явно має місце бути. З нетерпінням чекаю на продовження  :)
Сюди можна давати ссилку з теми про виживання.
І ще питання до автора, скільки важило все спорядження на початку подорожі?

RoMeL

Все! Нарешті я цей мега-монструознй звіт дописав! :P
Про вагу рюкзака, точно не скажу.. не міряв... думаю не так вже і багато, я з ним вільно міг йти, стрибати на місці...
Fruere vita, dum vivis

Легіонер


Caesar

Легіонер так написав ніби всьо звиздець, за тобою вже їдуть ;D

Великий респект тобі.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

Молодець. Особливо вразила фото рівно через 25 років.
Маю питання:
1. GPS не планував взяти? Якшо так, чого не взяв.
2. В тебе на дозиметрі замість логотипу спаринг віст логотип Доза, це з перших дозиметрів, і чи не розбирав його?

Муло би файло мати gps трек із вказанням рівнів радіації.

До легіонера:
1. Якщо пост про те що за це світить якась відповідальність, комусь впадли цим випадком займатися.
2. If else щоб не прикрили цього напрямку, то я думаю що про нього знають там де треба.

Легіонер

звіти з походів в ЗВ у відкритому доступі це некошерно+ нервує міліцію+ підсилюється увага до маршруту. ось що я мав на увазі

Caesar

тьфу, погугли і найдеш сотні сторінок , блогів з повними звітами і конкретним маршрутом.
А для чого перекривати ? це більш вигідно тур операторам ніж тій самій міліції) як не як а на ковбасу і літр буде...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

axizep

дуже цікаво як одяг а особливо шузи набрали пилюки. міряв їх? шкода такі недешеві шузи викидувати потім через те що вони фонять...
Slavko

inkognito

смію ще раз дякувати RoMeL'ю за цей чудовий звіт!!!

Цитуватидуже цікаво як одяг а особливо шузи набрали пилюки. міряв їх? шкода такі недешеві шузи викидувати потім через те що вони фонять...

Гадаю, шузи в порядку.

Ось мої питання:

1) Н20 - по тобі реально скільки вийшло на добу? Спосіб очищення - набрати --> відстояти --> фільтр (люб два рази через різні фільтри) --> кип'ятіння? Чи якось простіше?
2) Про GPS YserL вже питав. Гарно би пасував якийсь простий GPS-трекер, що пише координати, скажімо, через кожних 5-хв. Чи у залежності від швидкості
3) Газ - тобі було достатньо? Направду цікавить мене як визначити кілько бальонів із газом тра на писок/добу? Звісно, виходячи із твого досвіду та міркувань.
4) Їсти - стало тобі без проблем, без дискомфорту? Печінка тріски мабуть файно (не дуже люблю), а що ти на рахунок сала (хоча розумію, що можливо ти його так само любиш як я печінку тріски). Зрештою, жерти захочеться = посмакуєш і тим, чого раніше просто не виносив  :)
Resistance is futile

Belka

Гарно написано, звіт просто шикарний :) Легко читається, кучу задоволення получив при читанні :)

501 Гості, 0 Користувачів