Одиночний похід по Чорнобильській Зоні Відчуження на 25-ту річницю трагедії

Автор RoMeL, 28.04.2011 18:27:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Parsifal

Мене теж цікавить про газ. Хочу собі купити пальничок для подорожів у місця де мало дров. Пишуть що за 3-5 хв кипятять 1л. води. Виходить що одного балону має надовго вистачити якщо на чай та мівіну гріти воду. І якщо можливо, то якісь рекомендації щодо вибору портавного газового пальника?

RoMeL

Цитата: YserL від 30.04.2011 15:39:31
Молодець. Особливо вразила фото рівно через 25 років.
Маю питання:
1. GPS не планував взяти? Якшо так, чого не взяв.
2. В тебе на дозиметрі замість логотипу спаринг віст логотип Доза, це з перших дозиметрів, і чи не розбирав його?

Муло би файло мати gps трек із вказанням рівнів радіації.


1) GPS немаю... в принципі мені цілком вистачило карти і компасу
2) Дозиметр позичив у explorer-а... ::)
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Цитата: Легіонер від 30.04.2011 17:12:51
звіти з походів в ЗВ у відкритому доступі це некошерно+ нервує міліцію+ підсилюється увага до маршруту. ось що я мав на увазі
Зважаючи на прохання сталкерівської спільноти ( http://stalker-tour.com) звіт змодифікував, забрав назви населених пунктів, станцій, деяку інформацію приховав...
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Цитата: inkognito від 04.05.2011 23:31:40
смію ще раз дякувати RoMeL'ю за цей чудовий звіт!!!

Цитуватидуже цікаво як одяг а особливо шузи набрали пилюки. міряв їх? шкода такі недешеві шузи викидувати потім через те що вони фонять...

Гадаю, шузи в порядку.

Ось мої питання:

1) Н20 - по тобі реально скільки вийшло на добу? Спосіб очищення - набрати --> відстояти --> фільтр (люб два рази через різні фільтри) --> кип'ятіння? Чи якось простіше?
2) Про GPS YserL вже питав. Гарно би пасував якийсь простий GPS-трекер, що пише координати, скажімо, через кожних 5-хв. Чи у залежності від швидкості
3) Газ - тобі було достатньо? Направду цікавить мене як визначити кілько бальонів із газом тра на писок/добу? Звісно, виходячи із твого досвіду та міркувань.
4) Їсти - стало тобі без проблем, без дискомфорту? Печінка тріски мабуть файно (не дуже люблю), а що ти на рахунок сала (хоча розумію, що можливо ти його так само любиш як я печінку тріски). Зрештою, жерти захочеться = посмакуєш і тим, чого раніше просто не виносив  :)

3 л. води на добу мінімум на людину... завжди старався підтримувати цей запас, як я вже писав, одну пляшку 1.5  л. використовував для сирої не фільтрованої води, другу - для фільтрованої. Фільтровану воду кип'ятив і з неї вже робив хавку, зазвичай мівіна, чай... таке що довго не потрібно варити.
Один балон на 230 гр вистачать десь як мінімум на 7 днів на одну людину, якщо не помиляюсь, з допомогою нього можна закипятити 25 літрів води... ось і розраховуйте... Кароче тут все просто якщо 1-2 людини до 5 днів хватить і 230 гр, якщо більше то потрібно брати 450
Їжи вистачило, навіть залишилося... ну в мене в походніх умовах якось багато хавчика не йде, організм якось переходить в режим "малого споживання"... Сала не брав, думаю що воно б дуже добре "пішло". Печінка тріски дорога - 1 банка - 32 грн... Сухарі не дуже йшли, краще сушити самому хліб, набагато смачніше виходить... А найбільш затребуваним продуктом була згущонка і чай ліптон в пакетиках  ;D...
Доречі коли їхав додому, то випив 3 літри соку - Апельсиновий - 1 л., Томатний - 1 л., Яблучний- 1 л. + 2 літри Живчика негазованого... на "виході" пити хочеться страшно...
Fruere vita, dum vivis

inkognito

Resistance is futile

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

:-)

Будучи у відряджені мав можливість попрацювати із спеціалістами, які монтують металоконструкції нового саркофага, були вони там якраз в той час, коли автор відвідував Зону. Кажуть там друззя правоохоронці із прикордонниками на пару всю територію прочесували на квадроциклах і багацько наловили "сталкерів". Можемо зробити припущення що Romel'ю шалено пщастило, або всього лиш серйозний підхід до справи. 8)
Декольтем своїм мене манила.

YserL


Navara

Випадково натрапив на цей пост, після ознайомлення з ним так і не знайшов ні звіту, ні посиляння на нього. Або я слоу, або звіт знаходиться у заритій темі.
Боїшся - не починай, почав - не бійся

Roy

Цитата: YserL від 09.01.2014 22:43:26
Цитата: Navara від 09.01.2014 21:58:16
Випадково натрапив на цей пост, після ознайомлення з ним так і не знайшов ні звіту, ні посиляння на нього. Або я слоу, або звіт знаходиться у заритій темі.
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,4097.msg24660.html#msg24660
Модератори потріть це і попереднє повідомлення.

Додав в першому повідомленні посилання на тему.
А путанина тому, що не було лінку в основну тему, і те, що не було вказано в назві теми "обговорення".
Meine Ehre heißt Treue

426 Гості, 0 Користувачів