Лощина йдем шукати вхід в нижні рівні

Автор zelja, 15.04.2009 19:25:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

zelja

я йду приблизно завтра після завтра туди подивитися в кімнату Е0
(най імовірніший варіант входу вниз)
Хто зімною ?

Romchick


zelja

значить так завтра 11:30 біля СКА
бажаючі приєднуйтеся  !

inkognito

маєш наувазі біля входу в СКА навпроти готелю? шансів що буду десь коло 20%, але спробую
Resistance is futile

zelja


Yuriy

Я також спробую прийти, але обіцяти не буду.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

inkognito

хто як оцінює шанси знайти там нижні рівні? я наприклад десь на рівні більше 0% до 5%  максимум! Але Надія вмирає першою, потому вже Віра та Любов...а я особисто думаю що там їх просто немає(other levels)
Resistance is futile

explorer

В нові поверхи там не вірю, але цікаво б було взнати куди стікає вода, котра місцями досить активно протікає коридорами, або хоч в яких точках виходить з "лощини" у труби (може хтось звертав/зверне увагу).
http://images.google.com.ua/images?q=want+to+believe :))

zelja

вода витікає з одного з затоплених тунелів і тече вниз по землі потім по трубі і майже до стадіону СКА через трубу і там стікає в каналізацію.Там витікає чиста вода і завжди люди миють машини або наберають воду!   

Golem

Жаль шо не зміг з вами. Робота. :( Як результати?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Цитата: Golem від 16.04.2009 10:46:16
Жаль шо не зміг з вами. Робота. :( Як результати?
Ще один міф про Лощину СПРОСТОВАНО.

zelja

зате ми знайшли в тій кімнаті інтересну трубу кінця якої я не побачив!





ще знайшли купу книжок одна про телеграф СТ 2МФ

ну і ще телеграфну стрічку

вийшли момили бахіли

і пішли на верх вирішили спуститися сходами вниз і подивитися на баки  зводою











Ми ще замітили шо труба яка йшла від самого входу вниз до баків з неї витікала вода під тиском ,перед самим баком стояв закручений крана перед крано була приварена труба яка йшла вниз в бункер.

zelja


Golem

Гм. Цікаво. Ну нема - значить нема. Люблять люди створювати собі легенди та міфи. Ставимо на тому крапку. За фото бака дякую - на форумі їх ше не було.

Як там кімнати які дівчата прибирали? Ше не засрали наніц?
Дігери всіх країн єднайтеся!

cdromchyk

Да, шкода адже така грандіозна теорія була вже видумалась!!!
Ладно, тішимся тим простором, що маємо. ;D Як на мене то лощина і так найбільший бункер, який я знаю у Львові. Чи є ще такі?
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

Найбільші мабуть таки в <самі знаєте кого, під Цитаделлю>, але туди  не хочуть пускати і сваряться дуже  :)
Resistance is futile

zelja

Версія подачі води в лощину підтверджена! Вчора я і Інкогніто повели фотографів в лощину поки Олег водив їх по тунелях я виліз наверх і спустився по сходах до баків з водою,витягнув молоток і пробував здвинути хомут,
довбав я довбав під кінець як лупнув...Почався фонтан як в центрі біля оперного ;D.
Тепер треба прийти назад і заклепати дирку :)
ПС Затоплені тунелі лощини - Подача води в неї ...

Golem

Гм. А може тиск води в трубах над нею? Тобто до завтра вся витече і не буде більше фонтану?
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Цитата: Golem від 29.08.2009 20:53:34
Гм. А може тиск води в трубах над нею? Тобто до завтра вся витече і не буде більше фонтану?
поперше тиск був дуже великий
подруге вода текла завжди - тобто минулими вилазками
пс можем завтра сходити туда перевірити  ;)

Golem

Ха, не виключено шо наш водкоанал і справді лоханувся і забув перекрити воду в давно неробочий обєкт. Тепер знаю, де її можна на шару набирати у великі цистерни-автомобілі і везти на Сихів продавати як джерельну.
Дігери всіх країн єднайтеся!

410 Гості, 0 Користувачів