Дощовий колектор під промзоною(Івано-Франківськ)

Автор onyx, 29.10.2011 14:38:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

onyx

Якось, гуляли по хриплинській промзоні Xaolas, VIRUS, і йа, у пошуках пригод. І побачили якийсь непримітний відкритий колодязь, на дні якого була проколупане невеличка дірка. Від запущеної каменюки пішла солідна луна, тож я вирішив шо у ту дірку треба запхатись. Запихання пройшло досить успішно і в результаті я опинився у трубі діаметром трохи меншій за мій зріст, по ній текло трохи води, але вода відносно чиста і не смердюча. Правда коли  вирішив вилазити, виявилось що це зробити не так просто, і прийшлося Xaolasу спускатися і витягувати мене ;D. В результаті подальших досліджень виявилось що ці труби йдуть під всією промзоною і далі під полем. В одній частині тече якийсь потічок. Колодців досить багато, і в більшості є драбини, особливо в полі.
От схема пройденої частини колектора








А дехто там навіть живе :)


onyx

Пройшли сьогодні з VIRUSом добрий кавалок колектора, більше 2км. Спершу пройшли близько кілометра вверх по Юності, але діаметр почав зменшуватись, треба було сильно згинатись, тож ми вилізли наверх, вернулись до залазу і пішли вниз колектором.


Через, приблизно 800м потічок по якому ми йшли  зливається ще з одним, значно більшим, який тече зі сторони ДБК. Після злиття колектор розширюється неменше як до двох метрів, але рівень води поступово піднімається і за 200-250м вода вже доходить до колін. Цього разу далі не пішли.



Вилізли тупо серед поля


З'явилась ідея проплисти по ньому на якомусь невеликому човні чи плоті, глибина думаю дозволить, течія слаба :)

VIRUS

Вчора, я з Оніксом проплились в хриплинському колекторі на плоті і навіть то діло зазняли на відео. Якість храмає, але суть зрозуміти можна - нам було дуже весело


Потім пройшли трохи по потіку, який тече з сторони ДБК. Дослідили фігню, бо там важкопрохідний рачник.
Коло вилазу найшли нічний світильник

inkognito

Resistance is futile

287 Гості, 0 Користувачів