Автор Тема: 9 травнева ганьба  (Прочитано 10959 разів)

1 гість дивиться цю тему.

greenandy

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 8
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Розшарити F VK G+

swordlord

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 48
  • Лісовий партизан
    • Перегляд профілю
Re: 9 травнева ганьба
« Відповідь #21 : 10.05.2011 17:31:34 »
swordlord, ти що в дуб вдарився на останньому копі? Перечитай свій останній пост! Вроді розумна людина, а інколи таку х@@ню пишеш!

Нормально все написано шо ти пристібався. Ти в Києві і не бачив то шо я побачив і почув на Чайковського.
Розшарити F VK G+
Si vis pacem, para bellum.

reyka

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 9
  • Воля або смерть..
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 10.05.2011 17:40:58 »
swordlord
чого вони в армію не йдуть.
а ти їхні особисті справи дивився?
75% вже своє відвоювала...
 бачились раз
ну і на рахунок символіки напевне ти маєш на увазі ідею нації
так в деяких бандерштад а в деяких свастика на лобі.

Розшарити F VK G+
Мільйон сердець
одне биття
Карпати Львів
на все життя!!!

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 887
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #23 : 10.05.2011 18:04:00 »
Пропоную припинити суперечку. Всі хто хотіли свої думки вже висловили. А хто правий визначить як завжди час. Ну і ображати один одного не варто в будь-якому випадку.
Розшарити F VK G+
курча

yar-79

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 177
  • Перший крок-визначає наступні!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 10.05.2011 18:29:36 »
2 swordlord:

Де ж це в нас осіла та НКВДшна нечисть?

До сих пір всі ключові посади в державі займають бувши члени компартії та сбу.

Фільм "Иди и смотри" 1985 року- бачив три рази, перший раз в 1986, тебе тоді ще не було. Німці просто так нічого не робили, а в Білорусіїї, іх реально задовбували партизани, з тих сіл що вони палили, ніде не було такого масового партизанського руху як там. Ну і лаж в тому фільмі теж дохера, німці виставлені дикими нелюдями, атріцательніє херої так би мовити.То вже перегин,що, в принципі завжди відбувалось в Радянському кінематографі.

Ну і за армію не тобі такі питання задавати, в Україні-армія, це два роки трудової колонії, халявної праці і більше ніц. Так що нефіг туди ідти, туди зараз ідуть тільки бідні і дурні.
Розшарити F VK G+

linuxoid

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 168
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 10.05.2011 19:38:10 »
А чим ми займались в 18-20 років? - Бухали, курили, вбивались, коротше, конкретно відривались... А вони на смерть йшли. То нам їх судити?
Розшарити F VK G+

Dido

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 36
    • Перегляд профілю
« Відповідь #26 : 10.05.2011 19:53:34 »
Для мене 9 травня буде святом тоді, коли ветеранів ОУН-УПА урівняють в правах з ветеранами 2-ї світової війни. Дядько мого колєги живе в Німеччині і дістає там  ветеранську пенсію, на рівні нашої генеральської напевно. Хоча під час війни він  воював з ними. А  його сусід воював у Вермахті, і вони разом відмічають день перемоги. І морди один одному не б"ють, хоч під час війни дивилися один на одного через приціл.
Мені здається, це протистояння створено штучно, по-перше це вигідно владі, бо відвертає увагу людей від їхнього нужденного життя і можна все спихнути на "западенцев, которих ми кормім" і котрі "сидять у нас на шеє". Також це вигідно комунякам та іншій червоній сволоті, бо на чому вони ще можуть виїхати?  Ті люди, що дійсно воювали в окопах, вже давно повмирали від ран і хвороб як мій тесть, наприклад. А зараз повилазили ті, хто був в заградотрядах, гебісти і лагєрні охоронці. І вони дуже бояться, щоби люди не дізналися, які вони ветерани насправді. У мене  дід і батько відтрубили в таборах по 10 років за те, що дід був директором школи, а тато -художником і не хотів рисувати "дєвушек с вєслом", як вимагав того соцреалізм. Так що підстав їх любити - не маю. Але шанувати загиблих - потрібно. Чисто по-людськи, а не піаритися на тому, як це роблять одні і другі.
Розшарити F VK G+

RoMeL

• Адміністратор
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 143
    • Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 10.05.2011 20:05:27 »
Молодим людям краще на 8-9 травня йти в гори, чи десь наприроду  ::) подалі від міста... а ветерани хай собі святкують... червоні...УПА...  хай самі там розбираються, їх і так вже не багато і то їх "розборки" ::) Для чого туди пхатись?
Розшарити F VK G+
Fruere vita, dum vivis

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1475
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #28 : 10.05.2011 20:32:39 »
От сиджу я тут в Житомирі, і думаю, чи відіб'ється ця провокація й на нашому ресурсі?
Перечитав. Цілковито погоджуюся з словами ботлхантера у першому пості, +1 чоловіче, дякую.
Вважаю, кожен  українець повинен розуміти, і проводити паралелі між вітчизняною війною, та війною двох держав-тиранів. Вітчизняною я називаю війну у котрій брала участь українська армія, армія котра справедливо боролась за незалежність українського народу. А війна ссср та німечинни це пам'ять про людські  жертви, котрі не були оцінені. Тому для українців це не перемога, а швидше смуток та пам'ять. І не тільки українців, але й для інших народів, представники також, як і українців безжально катували, вбивали, знищували.
Пропоную закрити тему на сім замків, і не порушувати маразматичні теми накшталт 'фашистів у львові' та інших нісенітниць.
Нам треба розуміти наше минуле, та поважати себе. Неварто займатися пустослів'ям, бо за той час сильні світу цього роздирають нашу державу та ресурси. А ми 'хаваємо' це, клюємо на провокації, дивимося вигідно запропоновані шоу, купуємо розрекламовану горілку.
Краще вдосконалюватися, та працювати над нашим спільним майбутнім.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #29 : 10.05.2011 22:33:42 »
   Особисто я тему не закрию - вважаю, що усі хто цього бажає мають право висловитись. Хоча тема для нас непрофільна, але якщо вона має місце - то право висловитись мають усі (,що мабуть не ще усі зробили). Ібо демократія. А ми сі заграв у гіффні копатись.

Цитувати
Фільм "Иди и смотри" 1985 року- бачив три рази, перший раз в 1986, тебе тоді ще не було.
SwordLord - це для тебе (моск., баш)
Цитувати
xxx: Не, он парень то ничо, только его истории из жизни меня убивают.
xxx: Как тебе фраза "Да, да, в девяностые помню камаз песка не поделили с приятелем, такая бойня была"?
yyy: Ну и? Тогда времена такие были.
xxx: А ничего, что он 88 года рождения и камаз был пластмассовый, с песком из песочницы при детском саде?
Цитувати
Нам треба розуміти наше минуле, та поважати себе. Неварто займатися пустослів'ям, бо за той час сильні світу цього роздирають нашу державу та ресурси. А ми 'хаваємо' це, клюємо на провокації, дивимося вигідно запропоновані шоу, купуємо розрекламовану горілку.
Будь-ласкавий, говори за себе. Я нічого не "хавав", не "клював на провокації" і горівку гарну купував. Гадаю, я не один такий.

Цитувати
Краще вдосконалюватися, та працювати над нашим спільним майбутнім
Щира правда, чекатиму дільних пропозицій від тебе! І повір, із радістю підтримаю! Знову ж таки, я не єден такий!

Цитувати
Молодим людям краще на 8-9 травня йти в гори, чи десь наприроду  Залицяюся подалі від міста... а ветерани хай собі святкують... червоні...УПА...  хай самі там розбираються, їх і так вже не багато і то їх "розборки" Залицяюся Для чого туди пхатись?
  Молодим людям краще замислитись над власним майбутнім (в т.ч чи лазити по горах), у той час коли долю держави вирішують незрозумілі суб'єкти. Дійсно, можна покласти на все, забивши на все побігати у горах і отримати дійсно від цього задоволення. Бо дійсно так і буде. А чи отримаємо задоволення після цього, спустившись донизу, побачивши, що тут сталось коли ми гуляли по тамка? Не розумію сторони пасивного спостерігача.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Mike555

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -10
    • Перегляд профілю
« Відповідь #30 : 10.05.2011 22:41:45 »
Наші праві думали,що тут організуєтся,щось типу багатотисячного "руского" маршу.Ну, і відповідно,готувалися дати йому відсіч.А насправді,приїхали лише ветерани,на яких і зігнали весь негатив. :-X
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 887
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #31 : 10.05.2011 23:04:01 »
Цю тему і подібні, якщо вони виникнуть в майбутньому, закривати не будемо. Але лишати все в існуючому вигляді недобре по ряду причин. Тому пропоную прийняти правило:

Не більше одного допису на користувача. Щось забув написати - просто редагуєш існуюче повідомлення.

Таким чином кожен зможе донести до інших свою думку чи позицію і вона не потоне в багатосторінковій дискусії.

Автори завжди можуть обговорити суперечні моменти та знайти істину в своїх приватних повідомленнях чи за кухлем смачного пива в Пивничці. (Або на спеціальних політичних форумах).

Розшарити F VK G+
курча

deadmeat

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 88
    • Перегляд профілю
« Відповідь #32 : 11.05.2011 01:36:43 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MtwHmdSfQa0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MtwHmdSfQa0</a>
А може настав час діяти жостко? так як розмови за стільки часу не привели ні до яких змін
Розшарити F VK G+
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1475
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #33 : 11.05.2011 08:01:46 »
Цитувати

Будь-ласкавий, говори за себе. Я нічого не "хавав", не "клював на провокації" і горівку гарну купував. Гадаю, я не один такий.

А я хіба писав за Тебе? Написав "ми". Так, можливо ти не один, але переважна бульшість людей задурманюється подібним, і це беззаперечно.
Я знаю за що говорю, бо часто буваю в містах, містечках та селах, не тільки в нашому регіоні. Спілкуюсь з людьми, з різними верствами населення - картина дуже плачевна.
Нам підрізають крила абсолютно у всьому. Ціни, ресурси, освіта, житло і так далі. Від влади отримуємо політичні провокації, котрі не мають прямого відношення до вирішення нагальних потреб країни та її суспільства, отримуємо дурман від мас медіа, від телевізійних проектів та реклам, усе щоб наша увага не концентрувалася на буденному.

І ще одне, горілки гарної не буває. Кажу з власного досвіду :) Будь то англійська стерлінг чи наша цельсій. Дія на людей однакова.

Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue