Стікери,трафарети і т.д.

Автор Mike555, 09.05.2011 23:47:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mike555

Де у Львові можна замовити виробництво стікерів,трафаретів та кіко то буде вартувати ?

:-)

Цитата: Mike555 від 09.05.2011 23:47:10
Де у Львові можна замовити виробництво стікерів,трафаретів та кіко то буде вартувати ?
Нармальні пацани все роблять самі.
А оце от замовляти всьо хз де це галіма мажорська фігня для товстопузих, які не знають, що таке кружити на батон за майонезом, бо додому не пускають.

Береш клейкий папір, запихаєш його (не зімаючи пергаментної підкладки) до принтера, попередньо накрайняк в пейнті щось мазюкаєш і видруковуєш, потім лезом до бритви вирізаєш і маєш трафарет. зі стікерами аналогічно.
І ваще нафіга? Засирати стіни і громадський транспорт?
Декольтем своїм мене манила.

Lesyk

Цитата: Mike555 від 09.05.2011 23:47:10
Де у Львові можна замовити виробництво стікерів
у нас багато компаній, мав справу з якимось "підвалом" позаду міленіуму, та з "феніксом" (що на сахарова), "підвал" надрукував значно краще, тим не менше їхній друк не годивсяя для дрібних малюнків - усе було "пікселями". Ціна в тому "підвалі" була 100 грн за 1 м2 на самоклеючому оракалі (я друкував а2 - мені обійшлося у 25 грн). Різав сам, адже усі малюнки в мене були різні і з різними контурами. А на рахунок трафарета - видруковуєш на звичайному папері на принтері малюнок, клеїш на картон - і вирізаєш. Це важко і довго. Але дешево  :)
Ну і ось мій трафарет, який я вирізав 3.5 години (малюнок для досить відомої в деяких колах краватки) -

277 Гості, 0 Користувачів