Квас у Хмільній бочці

Автор _BuR_, 13.05.2011 12:29:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

_BuR_

Отже вчора 12.05.11 мені та pasport22 захотілось випити квасу,  який вирішили придбати у "Хмільній бочці", що у проїзді Крива Липа.
Літр квасу - 8,50.
Купуєм літру, потім ще одну.  Пляшки, як всі ви знаєте у них свої, що раз іншої, нової форми.
Кількість налитого квасу здалась нам меншою ніж заявлена у ціннику. Тому ми вирішили перевірити це експерементально.



На фото: дві зелені літрові пляшки в яких був квас, і дволітрова пляшка з під мінеральної води "знаменівська"
Жодної краплі квасу при переливі не пролилось. Отже питання чи купували б ви мінеральну воду з таким повітряним прошарком зверху?.
Висновки хай робить кожен сам для себе.
Звернулись до продавчині, яка здивовано заявила : "і що ви хочете щоб я вам долила квасу?", розумію, що там мабуть стоять дозатори, і долити 100 чи 200 грам не можливо - вил'ється ціла літра, але те що там   виставлений не долив таки факт. Можливо на літрі він не значний, та вже на двох - помітний, а на 10л, а протягом дня, місяця.
Чому не поставити ціну за літр 9 грн. але налити цю літру! Щоб не закралась і думка, що тобі не доливають.

Була написана заява №2 у книгу скарг та пропозицій. Чекаємо на дії з боку власника закладу.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

:-)

е факт, що Біола часом не доливає мініралочки зайвої. Протаруйте кусь тару, тоді і пишіть скарги. Вйо по мірний посуд спочатку, потім і кіпішуватимете.
Декольтем своїм мене манила.

_BuR_

і що виходить?
не долила біола, скільки ж тоді не долили квасу?
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Stinger

спокійно хлопці, коли я працював в Пивничці, то ми використовували такі самі пляшки, тільки коричневі, так от, маломіркою було відміряно рівно 1 літр води, яку потім залили в пляшку, рівень води в такій зеленій чи коричневій пляшці має бути на рівні верхньої лінії горизонтального тисненого пелюсточка тобто так як на картинці, це буде рівно 1 літр, і так ми постійно намагалися наливати, коли розливали пиво.


_BuR_

так, на межі світлого та темного.
налито і продано було зовсім не по цій межі.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

gribkoff777

Межа світлого і темного у пляшки - не показник по об'єму. Залежить від налаштувань прогріву преформи на видувці, від розтягу. ІМНО
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

_BuR_

маю на увазі саме цю пляшку
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

yar-79

Загалом gribkoff777 правий. Кожна партія пляшки може відрізнятись, навіть від одного й того ж самого постачальника. Ми, по можливості перевіряєм мірником, але не завжди(коли ажіотаж, бувває, не встигаєш). Схоже же все-таки недолили, або мало газу було в балоні і дало більши піни-таке теж трапляється.

_BuR_

піни не було зовсім.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

yaroslav21

Хлопаки давайте будем реалістами :)якшо порєдний галичанин небуде час від часу наябувати земляків,то назбирати пару крейцерів на новий S-клас невдастьсі.

Golem

Нині попалася в руки така флєшка. Переміряв її обєм використовуючи градуйований циліндр. Рівно один літр коли води аж по сам корок. Зрозуміло що нереально налити пиво чи квас по самі вінця пляшки. От і лишається 50-100 грам в шийці пляшки. Винні виробники пляшки. Вона повинна мати обєм хоча б 1100мл і з позначкою де ж та літра знаходиться.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Дуже вигідна для бізнесу пляшка. :)
Для мене наприклад що 900 мл. квасу, що і 1000 мл. абсолютно однаково... багато.
Гадаю, для більшості також може бути байдуже, ібо квас не горілка  :)
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Повторюся-партія партії різниця. Бувая що так як каже Андрій,а буває по листочки)) Я до того відношучь філософськи, бо в мене в бочці теж дуже рідко коли буває же 50 літрів на виході виходить))

Golem

Пральний порошок. Ні слова по Українськи,в се виключно на німецькій. Привезений і куплений в німеччині. Але і там недосипають.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Фармацевтика. І тут теж недоливають. Хоча раніше було по самі вінця.
Meine Ehre heißt Treue

AHD

А мені при покупці велосипеда шини недокачали ;D

Серйозно, це вже доходить до маразму...
Кеп каже, шо зазвичай на етикетці вказано вагу, чи об'єм речовини, не обов'язково, шоб вона займала всю упаковку, чи тару ;D
Режим харчування порушувати не можна

swordlord

Цитата: _BuR_ від 13.05.2011 12:29:00
Отже вчора 12.05.11 мені та pasport22 захотілось випити квасу,  який вирішили придбати у "Хмільній бочці", що у проїзді Крива Липа.
Літр квасу - 8,50.
Купуєм літру, потім ще одну.  Пляшки, як всі ви знаєте у них свої, що раз іншої, нової форми.
Кількість налитого квасу здалась нам меншою ніж заявлена у ціннику. Тому ми вирішили перевірити це експерементально.

Висновок, користуйтесь послугами магазину Пивничка, раптом додаткових 3-5 хв пішки від Кривої липи. В асортименті завжди свіжий квас хмельницького та не тільки виробництва. Також завжди можна зустріти в живу когось з форуму  ;)  А баннер над входом у "бункер" радо вітає усіх форумчан.
Si vis pacem, para bellum.

Roy

Цитата: AHD від 27.05.2011 17:59:35
А мені при покупці велосипеда шини недокачали ;D

Серйозно, це вже доходить до маразму...
Кеп каже, шо зазвичай на етикетці вказано вагу, чи об'єм речовини, не обов'язково, шоб вона займала всю упаковку, чи тару ;D

Поясни будь-ласка, де ти тут маразм вбачаєш?

Мова йде про те, чому покупець має платити більше за менший об'єм речовини.

А за пивничку swordlord правильно виразився. +100500  :)
Meine Ehre heißt Treue

AHD

1)
Цитата: Roy від 27.05.2011 18:18:13
Мова йде про те, чому покупець має платити більше за менший об'єм речовини.

Цитата: AHD від 27.05.2011 17:59:35
зазвичай на етикетці вказано вагу, чи об'єм речовини, не обов'язково, шоб вона займала всю упаковку, чи тару ;D


2)
Цитата: Roy від 27.05.2011 18:18:13
Поясни будь-ласка, де ти тут маразм вбачаєш?

Зумисне, а то й незумисне намахування на кілька копійок, це тре роздути, а тиряння половини бруківки при ремонті дороги, це фігня не варта обговорення та приймання заходів... це я до того, що це не надто глобально, шоб аж...
Режим харчування порушувати не можна

Alter

"Тварь я дрожащая, или право имею?" ось з цього принципу треба виходити кожному Мужикові, і у всіх випадках життя. Якщо ти можеш на щось повпливати, так не проходи мимо! Як на мене, то треба звертати увагу на все. Але в адекватній формі, звісно. Коли в тебе на очах б"ють ногами дев"ятикласника, і коли тобі недолили пива в бутилку, реакція повинна бути, однозначно! Але у випадку з пляшкою аврто обійтись зауваженням. Ну і взяти на замітку, що тут недоливають.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

250 Гості, 0 Користувачів