Покинутий завод (Дестрой)

Автор RoMeL, 22.04.2009 23:48:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Рік тому побував у покинутому заводі ( район мікрорайону Пасічний, який зараз будується) Можливо обєкт вже знесли, бо вже тоді він розвалювався на очах... Нажаль фоток мало, бо вже вечоріло і фотографувати вже не було як... ::)
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

ось місце, де знаходився обєкт ( незнаю чи він ще зараз там є)
Fruere vita, dum vivis

inkognito

у свій час там гарненько добрі люди страйк ганяли...був особисто присутній
Resistance is futile

explorer

є ще фотографії з 2004 року: http://explorer.lviv.ua/photoindex.php?p=0&g=8
зараз там мав би бути житловий квартал - забудовувати обіцяв "комфорт сервіс" здається.. і квартири по 444уе за метр обіцяв...

Jurek

Будував "Ваш дім", до кризи встигли знести цехи, реконструювати адмінкорпус і вигнати 3-4 поверха кількох будинків. Тепере все стало, напевно скоро буде новий об'єкт для сталку.

SOC

Навряд, комерційні житлові об"єкти охороняють, а відносно їхньої скучності, то аж занадто.
Я не тормоз- я повільний газ

Dexter

А той завод ще живий? ???

Psihov Master

був там півроку назад з фотіком.. всі входи і вікна забиті наглухо дошками.. на куті стоїть сторожка - цілобово сидить сторож с собакою, на теріторію не пускає категорично.. довелось пролізти непомітно..

з іншого боку недобудови будували висотний будинок під офіси наскільки я зрозумів.. там точно озброєна охорона не хотіла навіть розмовляти про те щоб залізти пофоткати..

Golem

Гарні фото. Для історії пригодяться. ПОки не зенсли як будівлю за Податковою.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Фотги дуже похожі на наші з Інкогніто ...

Psihov Master

Цитата: zelja від 24.06.2009 18:50:24
Фотги дуже похожі на наші з Інкогніто ...

в мене вони розміром 3072*2304 є.. якщо кому треба.. хоч і фоткав мильничкою..

zelja


inkognito

   у  мене трошка більшою, шось коло 3800 х {якась фігня}, не мильничка, зеркалка із довгим телескопом. не в тому справа панове, а справа в тому, що гарно було б здибатись
Resistance is futile

Psihov Master


inkognito

Resistance is futile

cdromchyk

Цитата: inkognito від 24.06.2009 19:20:49
EXIF рулить!
А чим EXIF відрізняється від звичайного формату jpg (окрім, як розміром фоток :))
діггер "любитель" - cdromchyk

zelja

Цитата: cdromchyk від 25.06.2009 09:51:46
Цитата: inkognito від 24.06.2009 19:20:49
EXIF рулить!
А чим EXIF відрізняється від звичайного формату jpg (окрім, як розміром фоток :))
Дядько роздуплись  :)  EXIF- це інфа про фотку

cdromchyk

Ото протупив... Я переплутав EXIF з RAW форматом (особливо дзеркалки його використовують)...

P.S.: Я бачу ти теж користуєшся FastStone Image Viewer
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

Цитата: cdromchyk від 25.06.2009 11:36:06
Ото протупив... Я переплутав EXIF з RAW форматом (особливо дзеркалки його використовують)...

P.S.: Я бачу ти теж користуєшся FastStone Image Viewer

І то я б сказав дуже зачотний формат (тілько недавно почав його юзати, до цього використовувала тільки жінка) той RAW. Настільки багацько дає поправити вже після зйомки, відсутні помилки автомату камери тощо. Єдиний мінус - троха є пяцькани в процесі "проявки" + доволі великий обєм(що може бути суттєвим у разі повільної картки пам`яті та слабого CPU в камері)
Resistance is futile

:-)

Це мав бути один із заводів "Кінескопа", для нього на котельні "Кінескоп" стоять досі 2 котли ДКВР, які за словами начкотельні "не працювали на виробництво і години".
Декольтем своїм мене манила.

288 Гості, 0 Користувачів