Бюджетні карімати.

Автор Dima_Bear, 14.05.2011 20:30:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dima_Bear

Може комусь стане у нагоді
Проходив вчора від приміського вокзалу по Городоцькій вверх, і біля відділення міліції побачив отакий бігборд:

на ньому мене зацікавий карімат- "коврик туристичний", давно хотів придбати(думав замовляти на Рейберті)
сьогодні побував у "Епіцентрі" взяв собі і друзям. як на свої гроші досить навіть дуже, для початківців просто супер.
ось так виглядає:


виробництво невідоме, швидче за все Китай.
ось параметри:

не прийміть за рекламу.
До речі на зворотній дорозі зайшов у "МЕТРО" там такий самісінькій але вже котує 110 грн, найдорожчий з усіх що були.

gribkoff777

То вам не "геморойка" 20х30 за 25 грн., а цілий Гемор на мега-булки ;D, за ті самі гроші!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Drako

О, вельми вдячний!  :)

Ростислав

to Dima_ber: Дякую за інформацію, + від мене. Я вже закупився для себе та друзів.

inkognito

Як хто буде брати - хапніть єдного матраца для злого модератора. Кеш поверну + гарантоване пиво у Пивничці (пробачте за тавтологію). Дякую!
Resistance is futile

zelja

Улен-пулен inkognito ти вже забезпечений каріматом ;)

YserL

Завтра вранці поїду, думаю щось залишилося)

zelja

Цитата: YserL від 15.05.2011 21:52:19
Завтра вранці поїду, думаю щось залишилося)
ще є дофіга  ;)

Ростислав

Маю зайвий коврик (новий, запакований, куплений в Епіцентрі). Якщо комусь треба, а до Епіцентру їхати далего/довго/нема часу/нема грошей/ліньки і т.і., то можу продати.
Я знаходжусь на початку пр. Червоної Калини.

Lesyk

заберу коврика, ібо в епіцентр їхати далеко/довго/лінь/немає часу - далі ве обговоримо в ОП  :)

Ростислав

Маю ще 2 зайві коврики. Кому ще треба ?

Roy

Цитата: Ростислав від 16.05.2011 23:34:29
Маю ще 2 зайві коврики. Кому ще треба ?
Я одненького візьму
Meine Ehre heißt Treue

Alter

О, і мені забий, пліз ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Ростислав

Забито 3 шт. для Alter, Lesyk, Roy.
Якщо комусь ще треба, то пишіть, цілком ймовірно що будуть ще зайві коврики. Бо я взяв багато з запасом для знайомих (бо ітак в таксі їхав), але виявилось що не всім коврики потрібні в такій кількості, як вони мені казали: "візьми мені зо два, зо три" :)

astrolon

Якщо ще є зайвий, я би взяв.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Ростислав

Забитий 4-й для astrolona.

Ростислав

Прохання до усіх, хто ще не забрав коврики, забрати їх до кінця цього тижня (або відмовитись). З наступного тижня їх вже не буде.

Lesyk

ой, а я думав шо вже забрав :) завтра подзвоню, домовимось  ::)

SANECKA

Більше вже немає в тебе? А то може і я би один взяв!

Ростислав

to SANECKA:

Для тебе ще знайдеться один. Дзвони, домовимось про зустріч, або напиши мені свій моб. в ОП, якщо не знаєш мого номера.

305 Гості, 0 Користувачів