Стрийський парк

Автор Korgyk, 23.04.2009 07:22:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Korgyk

Гуляв по Стрийському парку, надибав отаку штуку.


Цікаво, що є скоби щоб лізти кудись вниз :)

Golem

Цікава фіговина. Напевно пожежне водосховище або якийсь басейнчик чи фонтанчєг.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Korgyk

Цитата: Golem від 23.04.2009 11:00:59
Цікава фіговина. Напевно пожежне водосховище або якийсь басейнчик чи фонтанчєг.

У фонтанчегу скоби що ведуть униз  ;D  класно!

Jurek

насправді ті скоби ведуть угору!   ;D

Golem

а чому не може бути шось вземлю і засипане?
Дігери всіх країн єднайтеся!

mxa

Дивна річ, адже ні одна доріжка, нормальна доріжка, туди не веде. Ця штука знаходиться осторонь.

Хоча набагато цікавіше було б дослідити рів що біля вежі, неподалік. Там колись була вода, і є принаймі два колодязі розташовані поряд з залізною дорогою. Там все закинуте, і практично ніхто тим не переймається, може щось цікаве і уціліло.

Golem

2 Коржик: Я спитався Тараса, він там біля парку живе багато років. Може памятає шо там було колись.

2 Юрек: В нас є спеціальна тема Гумор. Там і показуй свою дотепність. Маєш перше попередження.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

от будем ми проходити в суботу по стрийському і роздивимося шо за кільце

Korgyk

Цитата: Golem від 23.04.2009 18:11:07
2 Коржик: Я спитався Тараса, він там біля парку живе багато років

І шо він казав?

Golem

Цитата: "Нічого не знаю про цю штуку. Може просто помилка будівельників. Там прокладені теплотраси, може коли обком (тепер податкова) будували якийсь вузол з засувками мав бути. Потім закинули і не парилися з демонтажем. Подібна штуковина є на Козельницькій, біля кіосків за інститутом Українознавства. Але вона діюча, з засувками." (с) Globetrotter
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

вагалі то,якшо це намічався фонтан-то скоби там не просто так,під кожним старим фонтаном є технічне приміщення))і до нього треба якось потрапляти))от для того видимо скоби присобачили)))
Akell me nice!

zelja

Цитата: Akella від 29.05.2009 18:24:05
вагалі то,якшо це намічався фонтан-то скоби там не просто так,під кожним старим фонтаном є технічне приміщення))і до нього треба якось потрапляти))от для того видимо скоби присобачили)))
Ткий варіант теж можливий

272 Гості, 0 Користувачів