Будівлі за Податковою йдем пока не пізно

Автор zelja, 23.04.2009 17:48:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Я з inkognito вирішили в суботу зранку пройтися по обєкту і заодно на цитадель махнути! :)
Бажаючі приєднуйтеся!

Golem

Якшо буде можливість - обовязково підніміться на Дах будівлі. Враження незабутні. Також рекомендую оглянути круглу споруду. Вона ніби непримітна, але всередині прикольна атмосфера язичницького капища. На стіні там де сцена є драбина нагору. Вона анідйна, ми піднімалися. Зверху можна побачити досить великі стаалктити на сталагміти, поробити пару фоток залізного каркасу. на сам круглий дах нема чого лізти - драбина ззовні і в поганому стані. Він ітак чудово проглядається з сусіднього даху.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Дякую за підказку, обов'язково все перелазимо
Resistance is futile

inkognito

   На розсуд шановних дописувачів пропоную такий корегований маршрут: Будівля за Податковою --> Парк Стрийський (нажаль, що із відти пригадую - то радіобазар і кляті фізкультурні корпуси Рідної Політехніки) --> недобудована будівля, що у парку культури(якщо до монумента слави стати писком так, що дупа буде дивитись на автовокзал, то власне обєкт  із правої сторони  на Пн.Сх. метрів за 200, там здається музей якийсь військовий мав бути, але так і не добудувався) --> дослідження ймовірних виходів тунелів із Цитаделі у самому парку культури (один засипаний коло входу в парк із боку вул. Вітовського; я маю точну інфу та  підтвердження від колєги, що жив у сусідньому із виходом будинку про факт наявності тунелю із ближньої споруди Цитаделі [та що найбільш розвалена зараз] до оного місця біля входу в парк) --> сама Цитадель та її околиці.

   Так що прошу усіх бажаючих приєднуватись до нас із zelja і просити якісної погоди для файних знимків та суперового настрою!
Resistance is futile

Chuhaystur

Народ, я з вами! ;D На яку годину і де збираємося??
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

zelja

 зранку на год 10:00 біля податкової всім підходить?

inkognito

   Мені підходить все від 06-00 ранку починаючи вже на місці, класно було б зняти яко сонце встає із стриху будівлі, мало  б бути супер зачотно! Не забувєм про документи колєги так на всяк=про=всяк!
Resistance is futile

zelja

значить так в суботу 25,04,09 на 6:00 ранку щоб всі були як штики біля податкової !

inkognito

Принято, 06-00 навпроти Податкової
Resistance is futile

negative_creep


zelja


negative_creep

тоді я буду!!! а що з собою треба мати (ліхарик і т.п.) ?

zelja

ліхтарик,фотег (якщо він є),документи

Chuhaystur

Народ, а , може, перенесемо хоча б на 10.00??
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

ой шось ти чоловіче запізно написав - я і на 10-00 можу, питання чи інші погодяться - себто Зеля та негативний_кріп, більше окрім нас із тобов здається ніхто не зголошувався
Resistance is futile

zelja

я вже настоївся на 6:00 щоб замутити афігенні фотки.і так взагалі ліпше буде більше вільного часу в день .

negative_creep



282 Гості, 0 Користувачів