Тернопільський супермарафон - 100 км за 24 год

Автор RoMeL, 23.05.2011 20:42:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Топік - "шобпохвалитися" сугубо інформаційний ::)

Недавно мені стало цікаво, чи можна пройти пішки 100 км за 24 години і найголовніше, чи зможу я це зробити ... І тут блукаючи по інтернеті натрапив на повідомлення "Тернопільський супермарафон - 100 км за 24 год. відбудеться 21-22 травня...". Ось мій шанс! І вирішив спробувати свої сили
Старт відбувся в суботу 21 травня о 19.00 з Театральної площі в Тернополі. Маршрут - Тернопіль-Зборів-Козова-Тернопіль. На подолання дається 24 год. Хто пройшов/пробіг за цей час вважається переможцем.
З 20 учасників фінішували ("перемогли") лише 8. На фініші я був 7-ий.
100 км пройшов пішки за 20 год. 36 хв.

Ось мої результати на КП
Старт - 19:00 (субота)
25 км - 22:54 (субота)
50 км - 3:30 (неділя)
75 км - 8:44 (неділя)
100 км - 15:36 (неділя)

Висновки:
1) Пройти - реально, але не всім це під силу   ::)
2) Після такого "походу" - ноги в мозолях , м'язи болять і швидкість пересування - 1 км/год    :'(
3) Всю дистанцію пройшов в сандалях Geox    :P
4) Трекінгові палиці дуже допомагають в таких "походах"  :)
Fruere vita, dum vivis

Roy

Сильно!
А яка швидкість руху була під кінець маршруту?  Розкажи щось про зупинки, відпочинок (якщо був такий :) ), та про харчування.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

В мене  є ідейка обійти Львів навколо (про то раніше писав Батлхантер). Думаю твій досвід буде доречним, адже цей маршрут має не набагато менший кілометраж. Можеш детальніше розказати про нюанси такого бігання?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

RoMeL

До 75 кілометра рухався практично без зупинок. Лише зупинявся на КП.
На 25 км - 5 хв., на 36 км - 5 хв.,  на 50 км - 10 хв, на 66 км - 10 хв, на 75 км - 15 хв.

Після 75 км. йти було вже дуже важко, сонце почало припікати (12-13 год дня), пити хотілося дуже сильно... швидкість впала десь до 4-5 км/год. кожні 5 км. робив "привали" по 10-15 хвилин, але вони мало допомагали, бо після них ще хвилин 10 мусив "розходжувати" ноги... :-\

На КП давали шоколадки, чай, воду... було вогнище, палатки ( дехто там вже і залишався наніч).На старті можна було передати свій хавчик на якийсь КП, щоб дійшовши до нього схавати(або забрати) його. З собою мав легенький рюкзак, у ньому сухофрукти (інжир,сушена груша, мигдаль),снікерси, льодяники... Перед стартом випив йогурт.
В якомусь селі, на 85-90 км купив літру томатного соку - пішло як суху землю  ;D... а і ше.. на 75 КП мною була помічена напівпорожня пляшка з пивом , половину з того я теж "оприходував"  ;D

Fruere vita, dum vivis

Roy

Ого, мабуть за цей марафон в тебе кілограм так 3-4 злетіло.  ;D
А яка основна швидкість руху була?

Meine Ehre heißt Treue

RoMeL

Цитата: Alter від 23.05.2011 21:58:50
В мене  є ідейка обійти Львів навколо (про то раніше писав Батлхантер). Думаю твій досвід буде доречним, адже цей маршрут має не набагато менший кілометраж. Можеш детальніше розказати про нюанси такого бігання?
Ну напевно нюанс це машини і "загруженість" ними траси... коли їх багато важче йти...
Далі, краще йти "підвечір" - година 19 - 20 - менша жара... а вночі і менше машин
Ну і воду потрібно мати з собою... (якщо не буде де її купити) мінімум літрів 5 на добу, ну але це все індивідуально
А , ну і ше дуже допомагає мп3 плейер ::) підтримує бойовий дух і психологічний настрій.
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Цитата: Roy від 23.05.2011 22:14:04
Ого, мабуть за цей марафон в тебе кілограм так 3-4 злетіло.  ;D
А яка основна швидкість руху була?

Ну можна порахувати... я відмітив час проходження КП
перші 25 я пройшов за чуть менше 4 год, тобто швидкість була  чуть більше 6 км/год... і вона потім поступово зменшувалася... ::)
Перші 50 км пройшов за - 8,5 год
Другі 50 км пройшов за - 12 год

Звертаю увагу, що я всю дорогу йшов пішки, жодного разу не переходив на біг... ті бігуни-аматори, які спочатку пробігли 15-20 км, потім "здохли"  і зійшли на 50 чи 75 КП  ;D
Fruere vita, dum vivis

Roy

Цитата: RoMeL від 23.05.2011 22:31:35

Звертаю увагу, що я всю дорогу йшов пішки, жодного разу не переходив на біг... ті бігуни-аматори, які спочатку пробігли 15-20 км, потім "здохли"  і зійшли на 50 чи 75 КП  ;D

Одним словом, повільніше підеш - дальше зайдеш :)

Дякую за роз'яснення!
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Велике спасибі і реальний респект за такі досліди над собою!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

explorer

Круто! Клись теж про таке задумувався, але так і не спробував.

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

218 Гості, 0 Користувачів